Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jeżeli podłącze Xboxa 360 do monitora CRT 17'', grafika będzie bardzo crapowata? To samo pytanie do monitora CRT 19''. Jaką najlepiej ustawić rozdziałkę do taiego monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jakie masz głośniki?? jak z wejściami jack to nic nie poradzisz . tzn bedziędziesz mógł podłączyć gośnik 5,1i(za pomocą kostki 2x chincza - 3x jack) ale dzwiek bedzie stereo .Chyba że masz głośniki z wejściem optycznym to wtedy no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:42, siedlak92 napisał:

A powiedz mi jakie masz głośniki?? jak z wejściami jack to nic nie poradzisz . tzn bedziędziesz
mógł podłączyć gośnik 5,1i(za pomocą kostki 2x chincza - 3x jack) ale dzwiek bedzie
stereo .Chyba że masz głośniki z wejściem optycznym to wtedy no problem :)


z wejściami jack ale do tego chyba podłąncze http://www.allegro.pl/item543362607_vga_box_mega_cool_1080p_do_monitorow_lcd_crt_xcm.html
miałem xbox 360 i też go podpinałem do tych głośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo Podłączyłes Głośniki 5,1 z jackami do Xboxa?? ok ale mialeś dzwiek 5,1 ? czy podwojony stereo?? Bo a szukalem sposobu na necie jak to zrobic zeby bylo 5,1 i nie ma rady. Albo stereo x2 . Albo zakupić Głosniki z wejściem optycznym. Tak piszą . A więc jak to było z twoim X ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:45, siedlak92 napisał:

Oo Podłączyłes Głośniki 5,1 z jackami do Xboxa?? ok ale mialeś dzwiek 5,1 ?


1 jack - dwa kanały (czyli np 2x chinch).
W X360 możesz dźwięk podłączyć albo przez 2x chinch, albo przez kabel optyczny.
Jeśli nie podłączasz przez kabel optyczny, to nie masz fizycznej możliwości, żeby dźwięk był inny, niż stereo (pomijając mono i przekierowanie tonów niskich na sub).

Poza tym są jeszcze inne wyjścia do uzyskania dźwięku 5.1 bez kupowania tamtych głośników. Problem w tym, że są, cóż, znacznie droższe, jeśli chce się uzyskać podobny efekt. Dokładniej chodzi tu o posiadanie wzmacniacza z wejściem optycznym i obsługującego 6 kanałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja dzisiaj własnie też zamówiłem VGA. Przerzucam się z Compenent na VGA bo jest prze niego wiele wyraźniejszy obraz i lepsze kolory. A co z tymi głosnikami ? posiadam głosniki z 5,1 z wejściami jack (Logiteh X-530 ) i raczej nie ma cudu żeby uzyskać z nich dzwiek 5,1 na X ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzmaczniacza? jak wygląda ? moge prosić jakiś link? I co jak go zakupie to do niego podłączam Xboxa kablem optycznym do niego ? Podpinam pod niego moje głosniki X530 trzema jackami i działa?? moge sie cieszyc dzwiekiem 5,1 na nich podłączonych do X ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:23, siedlak92 napisał:

Wzmaczniacza? jak wygląda ? moge prosić jakiś link?


Ot, na przykład tak:
http://www.allegro.pl/item532838478_yamaha_rx_v363_prawdziwa_gw_3_lata_raty.html

Dnia 31.01.2009 o 13:23, siedlak92 napisał:

I co jak go zakupie to do niego podłączam
Xboxa kablem optycznym do niego ? Podpinam pod niego moje głosniki X530 trzema jackami
i działa?? moge sie cieszyc dzwiekiem 5,1 na nich podłączonych do X ?


X-530, to takie rozwiązanie raczej do komputerów, wybierane przez ludzi, którzy nie oczekują od nich żadnych cudów, a chcą jedynie móc się pochwalić dźwiękiem przestrzennym, czy też znaczkiem ''5.1''. Do amplitunerów używa się raczej porządniejszych zestawów kolumn.

Co do lepszego obrazu z VGA, niż z Component - bullshit.

Aha, jeszcze mała prośba. Nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi. I nie ma takiego znaku interpunkcyjnego jak "??". Albo jeden znak zapytania, albo trzy, to nie jest gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:37, Kaucz napisał:

Jakie głośniki polecacie - chce aby było idealnie do grania w Killzone 2 :)


Stereo, czy inne, masz jakiś wzmacniacz, czy mają być aktywne, jak chcesz podłączać, etc...?

EDIT:
I przede wszystkim - ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:39, Furrbacca napisał:

> Jakie głośniki polecacie - chce aby było idealnie do grania w Killzone 2 :)

Stereo, czy inne, masz jakiś wzmacniacz, czy mają być aktywne, jak chcesz podłączać,
etc...?

EDIT:
I przede wszystkim - ile pieniędzy możesz na to przeznaczyć?

Kasy no to z 700zł - 600zł coś takiego :)
Stereo , nie mam wzmacniacza, po prostu aby dobrze było w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:45, Kaucz napisał:

Kasy no to z 700zł - 600zł coś takiego :)
Stereo , nie mam wzmacniacza, po prostu aby dobrze było w grach


Zależy do czego chcesz te głośniki ? Do telewizora czy Xbox + VGA monitor + Głośniki ?

Tu masz oferty za 700 zł - 600 zł. Jeśli nie masz konta na allegro spisz model który cię interesuje i ić do RTV/AGD

http://www.allegro.pl/search.php?string=G%C5%82o%C5%9Bniki+&order=p&category=4395&p=3

http://www.allegro.pl/search.php?string=G%C5%82o%C5%9Bniki+&order=p&category=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:45, Kaucz napisał:

Kasy no to z 700zł - 600zł coś takiego :)
Stereo , nie mam wzmacniacza, po prostu aby dobrze było w grach


Na Twoim miejscu dorzucił bym te 300zł i kupił logitechy z-5500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:38, Furrbacca napisał:

> Wzmaczniacza? jak wygląda ? moge prosić jakiś link?

Ot, na przykład tak:
http://www.allegro.pl/item532838478_yamaha_rx_v363_prawdziwa_gw_3_lata_raty.html



Wzmacniacz? Chyba pomyliłeś nazwy. Chodzi oczywiście o amplituner.

BTW, czy nikt nie używa tutaj opcji szukaj?! Ten problem był już opisywany wieeele razy (ja sam pomagałem dwa razy) i zawsze dochodziliśmy do tego, że albo kupujesz Z-5500 (jedyne ciekawe głośniki z wejściem optycznym i dekoderem DTS) lub decydujesz się na wspomniany amplituner i dowolne głośniki 5.1. Osobiście polecam kupno aplitunera lub przejechanie się do MM i kupno jakiegoś dobrego zestawu Amp+Głośniki 5.1. Można nawet za trochę ponad 1k wychaczyć niezły sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzie w tym patchu do Burnouta Paradise, który ma wyjść 6 lutego? Słyszałem tylko o opcji restart, ale czy będzie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:39, SinClersBack napisał:

Jak dla mnie Plejstejszyn żondzi


1.Rządzi*
2.Playstation*
3.Uzasadnij swoją wypowiedź ,a nie pisz bezsensownych komentarzy na ten temat. -.-

Według mnie takie posty nic nie wnoszą do tematu i nie są tu na miejscu. ;|


Szperacz Robson>>

http://fairplaygame.net/news_781_Burnout_Paradise.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się