Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Słuchaj, taka mała dygresja. Jak się nie znasz, to nie wciskaj na siłę swoich bzdurnych tez. Ja nie mam problemu, uważam, że PSN jest lepsze, bo darmowe. To tyle na ten tema.

PS: Zainstaluj sobie Firefox''a, aby podkreślał Ci błędy ortograficzne albo kup sobie słownik, bo po takich błędach, jakie tu robisz, to można się domyśleć, że nawet podstawówki nie skończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 10:50, Łeber napisał:

Słuchaj, taka mała dygresja. Jak się nie znasz, to nie wciskaj na siłę swoich bzdurnych
tez. Ja nie mam problemu, uważam, że PSN jest lepsze, bo darmowe. To tyle na ten tema.

PS: Zainstaluj sobie Firefox''a, aby podkreślał Ci błędy ortograficzne albo kup sobie
słownik, bo po takich błędach, jakie tu robisz, to można się domyśleć, że nawet podstawówki
nie skończyłeś.


OK, twoje zdanie. Mam FireFox ustawionie na PL, ale niestety my nie pokazuje bledy.
Bledy otrograficzne? Sorry, ja nie zyje w Polsce tylko niestety w Niemiec. Przez ten Forum tez chcem nauczycz lepiej pisac po Polsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam zachodniego sąsiada. ;] Dobra koniec kłótni, bo nikomu na dobre to nie wyjdzie. Każdy ma swoje zdanie i trudno go od tego odwieść. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam jesteś posiadaczem PS3. W tym tygodniu dostanę swoją konsolę. Masz może jakieś wskazówki dla początkujących? Posiadasz może headset i keypad Sony oryginalne? Zamówiłem na Allegro Gioteck Real Triggers, bo z wielu opinii wynika, że triggery sixaxisa/dual shocka 3 są kiepściutkie. Dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 11:04, Łeber napisał:

A to przepraszam zachodniego sąsiada. ;] Dobra koniec kłótni, bo nikomu na dobre to nie
wyjdzie. Każdy ma swoje zdanie i trudno go od tego odwieść. ;P

Nie no super ;D I teraz, jak juz jest wszystko okay, idziemy sobie na piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobry zakup zrobiłeś, obecne triggery są, że tak powiem cherlawe na polu FPSów na przykład. Headsetu nie mam, ale planuje w niedalekiej przyszłości zakup. Klawiatury Ci powiem szczerze nie kupuję bowiem jak już coś piszę to zwięźle i na temat. Nie będę wypisywał esejów na PSN do kogoś, po za tym ciągłe zdejmowanie i zakładanie jej na pada wydawałoby się dość nużące. Może kiedyś. Na razie to czatuję na KZ2 i to mnie w tym momencie interesuje.

SegaPL: Zapraszam do Polski na browarka, najlepsze piwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest jakiś kabel vga do PS3 za mniej niż 200 zł? Na allegro szukałem, ale tam ceny oscylują 200zł.-360zł.
A w przypadku xkloca, całkiem niezły kabel kupię za 5 dyszek. Naprawdę proszę o pomoc!
I najlepiej jakbyście mogli podać sklep, albo model kabla! :)
Z góry NAPRAWDĘ dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:52, Break the peace napisał:

/.../


Nie, nie ma tańszych kabli, ani różnych VGA Boxów do PS3. Ceny są kosmiczne, ale moim zdaniem znacznie lepiej uzbroić się w cierpliwość i zastanowić się poważnie nad zakupem dobrego LCD, albo małego telewizora z HD. Istnieje jedynie możliwość sprowadzenia kabla D-Sub (oryginalnego!) do PS3 z Japonii, ale nie ma ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zostałem bardzo miło zaskoczony! Kupiłem sobie fable II na allegro, była to wersja z anglii - ta na której nie ma ograniczenia pegi tylko takie czerwone 15. Dość, że mam kod na 48h, to jeszcze mimo iż wersja angielska to uruchomiła się po polsku! Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma Silver to na kontach założonych na USA jest do pobrania demo Afro Samurai. Nie wiem do kiedy "promocja" trwa, więc komu zależy niech się śpieszy. (450 mb, waży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:44, W.S.A.D napisał:

Kilka dni temu zostałem bardzo miło zaskoczony! Kupiłem sobie fable II na allegro, była
to wersja z anglii - ta na której nie ma ograniczenia pegi tylko takie czerwone 15. Dość,
że mam kod na 48h, to jeszcze mimo iż wersja angielska to uruchomiła się po polsku! Jak
to?

Tak to. Fable 2 ma tak fajnie zrobione wersje językowe, że nawet malezyjska wersja ma polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy x-box 360 nie będzie gryzł się z telewizorkiem 18-20 cali (nie chodzi m o jakos c grafiki tylko czy moze takie urzytkowanie doprowadzic do uszkodzenia konsoli) jesli tak to jaki trzeba miec telewizor minimum lub jaka wersja x-boxa podziała na takimtelewizorku/

A tu z innej beki...Jak długo dziialal by x-box360 jesli tygodniowo gralbym na nim 20-30 godzin tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 10:42, marcin112 napisał:

mam pytanie czy x-box 360 nie będzie gryzł się z telewizorkiem 18-20 cali (nie chodzi
m o jakos c grafiki tylko czy moze takie urzytkowanie doprowadzic do uszkodzenia konsoli)
jesli tak to jaki trzeba miec telewizor minimum lub jaka wersja x-boxa podziała na takimtelewizorku/

A tu z innej beki...Jak długo dziialal by x-box360 jesli tygodniowo gralbym na nim 20-30
godzin tygodniowo.


Hmm xbox sie nie zepsuję to na bank... no chyba że coś z tv jest i wybuchnie nagle ;D a jeżeli byś tyle grał to nie powinno się nic stać , były okresy że np przez tydzień dziennie grałem po 8 h i x żyje, ...ale na pewno skróci to trochę żywotność konsoli...:D Ale raczej będzie wszystko git ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile byście wycenili taki zestaw : Xbox Premium 20GB (bez hdmi) + gry : gta4 ,skate ,viva pinata+forza2(bundle pack) ,pozostały czas gwarancji 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 10:42, marcin112 napisał:

A tu z innej beki...Jak długo dziialal by x-box360 jesli tygodniowo gralbym na nim 20-30
godzin tygodniowo.


Myślę, ze około 3 miesiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 15:55, AdiN2 napisał:

Na ile byście wycenili taki zestaw : Xbox Premium 20GB (bez hdmi) + gry : gta4 ,skate
,viva pinata+forza2(bundle pack) ,pozostały czas gwarancji 2,5 roku


Z 7 stówek, ale i to niepewne. Ile padów? Jak 2 to 8 stów. Swoją drogą masz 2,5 roku gwarancji a konsola bez HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 17:43, Dincooo napisał:

> Na ile byście wycenili taki zestaw : Xbox Premium 20GB (bez hdmi) + gry : gta4 ,skate

> ,viva pinata+forza2(bundle pack) ,pozostały czas gwarancji 2,5 roku

Z 7 stówek, ale i to niepewne. Ile padów? Jak 2 to 8 stów.

Jeden pad .

Dnia 18.02.2009 o 17:43, Dincooo napisał:

Swoją drogą masz 2,5 roku gwarancji a konsola bez HDMI?

Tak , czy to coś dziwnego? w okresie kiedy kupowałem konsolę bez problemu można było dostać nową ze sklepu bez hdmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się