Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 18:11, L33T napisał:

Mały popyt będzie bo płyta stara i zaliczana do grupy podwyższonego ryzyka.



Wcale nie mały. Moją konsolę bez hdmi dałem na allegro i od razu goście dzwonili bo te konsole są łatwo przerabialne. Te około 2006 r. Nie chcę szerzyć piracta ale na to jest duży popyt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:26, Pile napisał:

> Mały popyt będzie bo płyta stara i zaliczana do grupy podwyższonego ryzyka.


Wcale nie mały. Moją konsolę bez hdmi dałem na allegro i od razu goście dzwonili bo te
konsole są łatwo przerabialne. Te około 2006 r. Nie chcę szerzyć piracta ale na to jest
duży popyt ;]


W jakim sensie przerabialne? Wiem, że jest pewna partia, na ktorych mozna linuxa zainstalować. Moze o to chodzi.Z tego co się orientuje to już wszystkie wersje konsol są przerabialne. Jakiś czas temu padło zabezpeczenie "jedynej nie przerabialnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 09:00, L33T napisał:

Chodzi o możliwość odpalania kopi gier.


Ale po co kupować starą konsole skoro wszystkie mozna bez problemu już przerobic? Chyba, że to przed złamaniem zabezpieczeń w tej najnowszej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 09:49, Łeber napisał:

Bo stare wersje są może łatwiejsze to przerobienia niż te z nową płytą główną?


Z wiadomosci jakie posiadam to cała sprawa rozchodzi się o napęd. Podpinają się jakoś pod jego oprogramowanie, wgrywają i sprawa załatwiona. Operacja trwa z 5 minut, a taka "przyjemność" kosztuje od 40 zł do 100zł ;) Plyta główna miała kiedyś coś do powiedzenia, jakieś lutowania itp. Teaz chodzi tylko o napec. Ostatnio jak był niby ten nie przerabialny to wymieniali napedy po prostu. Teraz jest program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to takie buty. A ja zawsze myślałem, że coś się lutuje do płyty głównej, jaką metalową wstawkę bądź cuś, ale to zapewne przedpotopowe metody. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do X''b można podłączyć jakiegoś pada który nie jest od M$ (i tak by jeszcze działał?) :P

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:43, albinskia napisał:

Czy do X''b można podłączyć jakiegoś pada który nie jest od M$ (i tak by jeszcze działał?)
:P

Pozdr. ;)

Można .Arcade Sticki ,czy te nowe pady do Street Fightera i PESa .Logitech ,czy inny Mad Catz też pewnie coś swojego produkują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega mówi3 mi kiedyś,?e gdzieś czyta3 ,?e logitecha chillstream mo?na pod3ączyć, ale nigdzie nie pisze żeby było można. ;P A po ile chodzą te inne pady ? Taniej niż te M$ ?

Pozdr. ;)

20090219181549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi nie ma nic gorszego nic przewodowy pad.

Sam chciałem Chellstreama kupić do PS3 ale mi odradzono i kupiłem Dualshocka 3. A Chellestreama miałem w rękach i owszem niby fajny patent że chłodzi ręce ale naprawdę nie opłaca się przewodowym. Za blisko TV byś siedział.

Naprawdę odradzam ci kupno tego pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam od długiego BARDZOOoo długiego czasu i grałem na nim tylko na kompie, bo nawet nie myślałem realnie o jakiej kolwiek konsoli, a teraz to jak kumpel jest to było by fajnie zagrać razem i tak jestem ciekawy czy tego pada do X''B można podpiąć. ;)

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha kurczę nie zrozumiałem dokładnie.
No a jakie masz wejście USB chyba nie? Właśnie tak możesz podłączyć chyba do X''a.

Bo widzę że te 4 przyciski są od X''a więc musi dać jakoś radę, bo to nawet dla niego pewnie tworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest niby do PC, a w X''boxie mam trzy USB a w padzie jest końcówka USB. ;) Chyba jak pada podłączę to nic się nie zepsuje w konsolce nawet jakby on był Only for PC ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:42, albinskia napisał:

On jest niby do PC, a w X''boxie mam trzy USB a w padzie jest końcówka USB. ;) Chyba
jak pada podłączę to nic się nie zepsuje w konsolce nawet jakby on był Only for PC ?
;P

Pozdr.

lol wiadomo, że niczego nie zepsujesz, luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie działa, ale lampka ta która pokazuje który pad jest podłaczonymiga na padzie i nic nie można robić.. ;/ A może być tak ,że nie można w menu sterować a w grach można ? xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie pytanie odnośnie przegrzewalności.Słyszałem ze maks powinno sie w jednej sesji 3h grac dziennie.Ale po chwili zastanowienia myślę że chyba nic nie stoi na przeszkodzie grania nawet 10h dziennie jesli po karzdych 2-3 h robił bym 1.5h przerwy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 09:17, marcin112 napisał:

jeszcze takie pytanie odnośnie przegrzewalności.Słyszałem ze maks powinno sie w jednej
sesji 3h grac dziennie.Ale po chwili zastanowienia myślę że chyba nic nie stoi na przeszkodzie
grania nawet 10h dziennie jesli po karzdych 2-3 h robił bym 1.5h przerwy nie?


Jakoś nigdy nie zwracałem uwagi na to ile gram. Czasami zdarzy mi się, że xbox jest włączony bez przerwy nawet przez kilka dni. Nie przejmuj się takimi problemami jak "przegrzewanie" to już raczej przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się