Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja po grze spodziewałem się więcej, nie wiem po co kumpel ją kupował. Aż dupsko zasysało fotel przy każdym nowym pixelu od tej wrednej gry. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:59, Łeber napisał:

Ja po grze spodziewałem się więcej, nie wiem po co kumpel ją kupował. Aż dupsko zasysało
fotel przy każdym nowym pixelu od tej wrednej gry. ^^

W sumie to się z tobą zgodzę... Zagrałem chwilę i zaraz gra mi się znudziła. Dobrze, że to było u kumpla - chyba bym się zaszlachtował jak bym w błoto wydał kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście FC2 dostałem w promocyjnej cenie kiedy kupowałem konsolę. Za grę zapłaciłem niecałego funta więc brałem w ciemno :) No i faktycznie, zagrałem może godzinę i odłożyłem na półkę, gdzie stoi nieruszana do dzisiaj. Pewnie jeszcze kiedyś do niej wrócę gdy nie będę miał co robić, ale wiadomo - pierwsze wrażenie zawsze najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 20:44, Igor FCBayern napisał:

Ja na szczęście FC2 dostałem w promocyjnej cenie kiedy kupowałem konsolę. Za grę zapłaciłem
niecałego funta więc brałem w ciemno :)

Mogę odkupić za 2 funty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:36, jackass napisał:

> Za grę zapłaciłem
> niecałego funta więc brałem w ciemno :)
Mogę odkupić za 2 funty .

Daję trzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:56, Dincooo napisał:

> > Za grę zapłaciłem
> > niecałego funta więc brałem w ciemno :)
> Mogę odkupić za 2 funty .
Daję trzy ;).

Rezygnuję .Nie chcę przepłacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:43, Igor FCBayern napisał:

"Pewnie jeszcze kiedyś do niej wrócę gdy nie będę miał co robić (...)"
Tyle w tym temacie :]

Wyobrażasz sobie ile więcej możesz zrobić za 2 funty ? Może ci to dać więcej satysfakcji niż granie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry 2 to dobra produkcja. Kumpel mi pożyczył bo mu się nie spodobała.

Gra jest dobra. Wiadomo, gra polega na tym samym ciągle strzelasz. Ale to najemnik więc nie ma tu się czemu dziwić. Wolę cały czas strzelać niż być chłopcem na posyłki. Akcja w tej grze jest naprawdę. Grafika jest równie dobra przyzwoita. Nie ma fajerwerków tylko wygląda jak powinna dzisiejsza taka gra.
Far Cry 2 to gra dla wytrwałych graczy, ja tam bez problemu się wciągnąłem.

Mi się gra spodobała i kiedyś sobie na PS3 ją kupię. Ale na razie jest nasyp tytułów w które jeszcze nie grałem, a FC 2 na boczny tor na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:51, jackass napisał:

Wyobrażasz sobie ile więcej możesz zrobić za 2 funty ? Może ci to dać więcej satysfakcji
niż granie .

Na eBay''u dostanę za to co najmniej 10-15 funtów :>

@Meykan
Myślę że w moim przypadku chodzi o to, że mniej więcej w tym samym czasie kiedy kupiłem FC2, kupiłem również obydwie części Gears of War oraz Grand Theft Auto IV więc nie dziwota, że Far Cry 2 poszedł w odstawkę... Ale jak już mówiłem, kiedyś jeszcze wrócę do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ponownie...
Jestem już teraz pewny w 100% że kupię Xboxa.. decyzja do podjęcia jest teraz taka: Xbox360 Premium Pro 60GB czy Xbox360 Arcade?
Czym się różnią, bo jeżeli tylko tym ze w drugim boxie jest 256mb pamięci to bez wahania biorę właśnie tego (dopiero 1 sierpnia, no ale :D).
Z tego co mi wiadomo to ta pamięć będzie mi potrzbna do ewentualnie: filmów, zdjęć. W gram bez istalacji wystarczy włożyć płyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:34, peryfraz napisał:

Elo ponownie...
Jestem już teraz pewny w 100% że kupię Xboxa.. decyzja do podjęcia jest teraz taka: Xbox360
Premium Pro 60GB czy Xbox360 Arcade?
Czym się różnią, bo jeżeli tylko tym ze w drugim boxie jest 256mb pamięci to bez wahania
biorę właśnie tego (dopiero 1 sierpnia, no ale :D).
Z tego co mi wiadomo to ta pamięć będzie mi potrzbna do ewentualnie: filmów, zdjęć. W
gram bez istalacji wystarczy włożyć płyte...


Z tego co się orientuje w Arcade jest te 256 MB pamięci. Ja mam wersję z 60 GB dyskiem i według mnie to był dobry zakup - na Xbox Marketplace jest cała masa ciekawych demek do sprawdzenia, poza tym można wgrywać filmy i muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom głównie dyskiem... jak chcesz mieć słabego to proszę bardzo, ale potem będziesz żałował ,że chciałeś pare groszy zaoszczędzić i przez to Twój xbox szumi jak wodospad oraz nagrzewa się jak kaloryfer, otaz ,zę nie będziesz mógł niczego ściągnąć (patchów, dodatków itp.)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:43, albinskia napisał:

Nom głównie dyskiem... jak chcesz mieć słabego to proszę bardzo, ale potem będziesz żałował
,że chciałeś pare groszy zaoszczędzić i przez to Twój xbox szumi jak wodospad oraz nagrzewa
się jak kaloryfer, otaz ,zę nie będziesz mógł niczego ściągnąć (patchów, dodatków itp.)

Pozdr.

Pare groszy w tym przypadku to 500zł ;-/...
Dlatego się własnie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:49, albinskia napisał:

Oo ? Chyba w drogim sklepie między arcade a Elite ? Arcade kosztuje z 650 a PRO 850 a
elite 1050. ;P

a sory!!
Kojarzyłem z ceną w media ^^ ostatnio byłem. No fakt, tutaj jest o wiele taniej (w media 1100, a tutaj 900zł, a jest szansa że do wakacji stanieje być może o 100zł). W takim razie, sklep.gram.pl zmienia moje nastawienie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:34, peryfraz napisał:

Elo ponownie...
Jestem już teraz pewny w 100% że kupię Xboxa.. decyzja do podjęcia jest teraz taka: Xbox360
Premium Pro 60GB czy Xbox360 Arcade?
Czym się różnią, bo jeżeli tylko tym ze w drugim boxie jest 256mb pamięci to bez wahania
biorę właśnie tego (dopiero 1 sierpnia, no ale :D).
Z tego co mi wiadomo to ta pamięć będzie mi potrzbna do ewentualnie: filmów, zdjęć. W
gram bez istalacji wystarczy włożyć płyte...



Wybiesz tą która ma większą pojemność dyska twardego bo to przydatne
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się