Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 18:17, Trancemorpher napisał:

Kilka dni temu w innym temacie poświęconym konsolom napisałem o chęci kupna XBoxa 360.
Jednak teraz mam delikatny zamęt w głowie, bo mogę wziąć PS3 w ratach po 70zł (czyli
1400zł całość) z zestawem 3 gier (Ridge Racer 7 , Gran Turrismo 5 i Ratchet Quest For
Booty czy jakoś tak). Z jednej strony elegancko - czytnik Blue-ray, lepsza (podobno)
technologia itd. Z drugiej strony XBox kosztuje u mnie 867zł (sieć Astral). Jak widać
różnica w cenie to około 550zł (za które można mieć około 5 dobrych gier na 360-tke).
Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat. :|

Bierz co chcesz, byle nie PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:17, Trancemorpher napisał:

Kilka dni temu w innym temacie poświęconym konsolom napisałem o chęci kupna XBoxa 360.
Jednak teraz mam delikatny zamęt w głowie, bo mogę wziąć PS3 w ratach po 70zł (czyli
1400zł całość) z zestawem 3 gier (Ridge Racer 7 , Gran Turrismo 5 i Ratchet Quest For
Booty czy jakoś tak). Z jednej strony elegancko - czytnik Blue-ray, lepsza (podobno)
technologia itd. Z drugiej strony XBox kosztuje u mnie 867zł (sieć Astral). Jak widać
różnica w cenie to około 550zł (za które można mieć około 5 dobrych gier na 360-tke).
Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat. :|

Pomyśl czy wolisz Killzone 2, MGS 4, God of War 3 czy może Forze 2, Halo 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:52, Zagul napisał:

Pomyśl czy wolisz Killzone 2, MGS 4, God of War 3 czy może Forze 2, Halo 3 ?

Ja za cholerę nie mogę pojąć fenomenu Halo...ta gra jest dla mnie przeciętna. Grałem parę razy i kapci to mi nie zrzuca wam powiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:52, Zagul napisał:

> Kilka dni temu w innym temacie poświęconym konsolom napisałem o chęci kupna XBoxa
360.
> Jednak teraz mam delikatny zamęt w głowie, bo mogę wziąć PS3 w ratach po 70zł (czyli

> 1400zł całość) z zestawem 3 gier (Ridge Racer 7 , Gran Turrismo 5 i Ratchet Quest
For
> Booty czy jakoś tak). Z jednej strony elegancko - czytnik Blue-ray, lepsza (podobno)

> technologia itd. Z drugiej strony XBox kosztuje u mnie 867zł (sieć Astral). Jak
widać
> różnica w cenie to około 550zł (za które można mieć około 5 dobrych gier na 360-tke).

> Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat.
:|
Pomyśl czy wolisz Killzone 2, MGS 4, God of War 3 czy może Forze 2, Halo 3 ?


Z jednej strony Gow (1 i 2), Halo3, DoA4, Mass Effect, PGR4, Forza2 i wiele innych z drugiej strony Killzone2, MGS4, LBP i kilka innych :D To nie takie proste- musisz wziąć pod uwagę, iz jestem okrutnie spragniony grania :P Mój PC się do niczego nie nadaje- dlatego chcę kupić konsolę i mieć święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:47, bartek_kawa napisał:

Bierz co chcesz, byle nie PS3

I po co to napisałeś? Nie rozumiem an chu* tak piszesz, może jednak weźmie PS3 widać odezwał się klocek na temat chlebaka , eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mamy wysyp prawdziwych tytułów, głównie na PS3. Gry ekskluzywne pozamiatają w tym roku. Oczywiście te na PS3. Najpierw Killzone 2. No a potem to już. Heavy Rain, God of War III, Uncharted 2, Final Fantasy XIII Versus, Yakuza 3, Gran Turismo 5 (ale dopiero w przyszłym roku pewnie się pojawi), no i ewentualnie inFamous. Tudzież jeszcze Afrika, ciekawy tytuł jakby nie patrząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja jest taka PS3 jest jednak lepsze bo ma Blu Ray i nie trzeba z tego co wiem za neta płacić, ale x360 jest tańszy gry też mi się wydają tańsze co niektóre. Ja od 4 miesięcy mam PS2 i za jakies 10, a może wcześniej mam zamiar kupić PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:17, Trancemorpher napisał:

Kilka dni temu w innym temacie poświęconym konsolom napisałem o chęci kupna XBoxa 360.
Jednak teraz mam delikatny zamęt w głowie, bo mogę wziąć PS3 w ratach po 70zł (czyli
1400zł całość) z zestawem 3 gier (Ridge Racer 7 , Gran Turrismo 5 i Ratchet Quest For
Booty czy jakoś tak). Z jednej strony elegancko - czytnik Blue-ray, lepsza (podobno)
technologia itd. Z drugiej strony XBox kosztuje u mnie 867zł (sieć Astral). Jak widać
różnica w cenie to około 550zł (za które można mieć około 5 dobrych gier na 360-tke).
Nie wiem na co się zdecydować. Im bliżej zakupu konsoli tym większy mam dylemat. :|

Dobra, niektórzy nie znają się na czymś takim jak ironia, to rzeczowo.

Xbox 360 ma wiele zalet, których nie da się podważyć: cena, elastyczność (niejako ma wpływ na cenę, chcesz WiFi - kup se, chcesz dysk - kup se, albo weź wersję Premium), biblioteka gier (większa niż na PS3). W moim mniemaniu bardzo dobra usługa sieciowa - magazyn Inside Xbox, i tym podobne ficzery. Jeżeli konsoli masz używać do grania - tu wygrywa Xbox 360.
Ale PS3 ma BluRaya (filmy, no i większe gry, tfu tekstury lepszej jakości w nich), większy equip (WiFi, wspomniany BluRay, co ma wpływ na cenę), gry (a konkretnie 1080p - to jeżeli masz TV Full HD), darmowy net (o jakości się nie wypowiem... bo po prostu nie wiem). Jeżeli konsoli masz używać do filmów i ogólnie na 50% grania i 50% reszta to PS3.
Na ale co ma używanie do gier. Jeżeli na jednej konsoli,np. PS3 gry Ci się bardziej podobają - bierz PS3! I tak:
http://metacritics.com/games/xbox360/scores/
http://metacritics.com/games/ps3/scores/
Popatrz na najlepsze gry na konsole danych firm i wybierz konsolę.

PS. Jeżeli będziesz kupował PS3, kup koniecznie zapas mikrofibry - niesamowicie się brudzi i przylega kurz do niego (tak słyszałem)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:24, Zagul napisał:

Racja jest taka PS3 jest jednak lepsze bo ma Blu Ray i nie trzeba z tego co wiem za neta
płacić, ale x360 jest tańszy gry też mi się wydają tańsze co niektóre. Ja od 4 miesięcy
mam PS2 i za jakies 10, a może wcześniej mam zamiar kupić PS3 :)

Gry na 360 wcale nie są tańsze. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:36, krak2610 napisał:

> Racja jest taka PS3 jest jednak lepsze bo ma Blu Ray i nie trzeba z tego co wiem
za neta
> płacić, ale x360 jest tańszy gry też mi się wydają tańsze co niektóre. Ja od 4 miesięcy

> mam PS2 i za jakies 10, a może wcześniej mam zamiar kupić PS3 :)
Gry na 360 wcale nie są tańsze. Koniec kropka.

No dobra niech ci będzie ale inwestycja w x360 i tak taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:43, Zagul napisał:

> > Racja jest taka PS3 jest jednak lepsze bo ma Blu Ray i nie trzeba z tego co
wiem
> za neta
> > płacić, ale x360 jest tańszy gry też mi się wydają tańsze co niektóre. Ja od
4 miesięcy
>
> > mam PS2 i za jakies 10, a może wcześniej mam zamiar kupić PS3 :)
> Gry na 360 wcale nie są tańsze. Koniec kropka.
No dobra niech ci będzie ale inwestycja w x360 i tak taniej wychodzi.


Taniej wychodzi ? Nie powiedział bym ... Cena samej konsoli może i daje jej plusa, jednak opłata za internet jest już w cale nietania. A czy pamiętasz o znanym RoD''zie ? :D Ja się na niego natknąłem i dziękuję M$ za dalszą współpracę. Dlatego Xbox stoi u mnie nie używany, a PS3 chodzi i chodzi : ) A tak btw. to kolekcja Exlusiwów na PS3 wciąż rośnie i pewnego dnia za głowę się złapiemy ile tego jest. Dla mnie PS3 jest sprzętem przyszłościowym i nadaje się przede wszytskim do grania. Nie rozumniem jak jedni piszą, że jeżeli chcesz grać wybierz X''a. A co to PS3 to nie konosla ? ehh ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:58, Łeber napisał:

Grałem
parę razy i kapci to mi nie zrzuca wam powiem. :P


Podobnie jak Killzone 1. Grając, przechodziłem raczej z nudów, niż dla przyjemności. Wszystko wskazuje na to, że z ''2'' będzie lepiej.

Dnia 24.02.2009 o 18:58, Łeber napisał:

Wii''owcu


To określenie brzmi świetnie :P.

EDIT: Nie całkiem do tego tematu, ale ciekawe: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45318 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:18, Qbasmok007 napisał:

A co to PS3 to nie konosla ? ehh ... ;/


Jak by na to nie patrzył to ps3 póki co jest najtańszym odtwarzaczem blu ray. Na pewno jest to atutem tej konsoli. Sam mam zamiar kupić sobie ps3 za rok dla blu raya i gierek, których nei ma na x360. x360 jest najtańszą konsolą z next genów do grania, ale aby cieszyć się możliwościami ps3 i tak trzeba by zapłacić tyle ile za ps3 jak nie więcej. Znowu x360 ma więcej gierek i więcej exclusivów jak np nowe gta. Fanboye M$ podniecają sietym, że więcej konsol się sprzedało. I co z tego, pytam? x360 da się już od dawna przerobić, ps3 z tego co wim to nie da rady. Kto wiecej zarobi na grach? Odpowiedź jest prosta. M$ może ratować się jedynie livem, który i tak powinien być za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:22, Dincooo napisał:

Podobnie jak Killzone 1. Grając, przechodziłem raczej z nudów, niż dla przyjemności.
Wszystko wskazuje na to, że z ''2'' będzie lepiej.


Ja również miałem mieszane odczucia co do jedynki, ale może jutro poczuję smak prawdziwej wojny. Helghan is for Haelghast! I ave. ;)

Kaucz- gratki awansu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:21, KrisK91 napisał:

Jest jakaś strona która podobnie jak xfire pokazuje nam ile godzin przegraliśmy w daną grę? Mam x360.

Wydaje mi się, że takowej nie ma.
Jedynie niektóre gry mają statystyki, które można obejrzeć z poziomu ich menu i tak czasami jest liczba godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:41, Łeber napisał:

Hahaha. Tym właśnie sposobem mój dzień na powrót stał się dniem szczęśliwym. Dziękuję
Ci Wii''owcu. ;* xD


Proszę mi się tu nie śmiać z Wii ,gdyż to najlepsza konsola :

http://www.youtube.com/watch?v=KfHTdaTqmTs

Hehe... najbardziej mnie rozwaliło jak powiedział ,że

Spoiler

pojemność dysku ps3 wynosi 256mb

. xD

PS.Chciałem dać to do kwasów ,ale jednak zdecydowałem się na ten temat ,gdyż lepiej będziecie wiedzieć o co biega i bardziej tu pasuje.
PS2.Polecam też filmik pt. "Którą konsolę wybrać: PSP czy Nintendo DS" tego pana. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się