Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:25, Dincooo napisał:

Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem
z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!

Sony Computer Entertainment Polska ofkors ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:31, jackass napisał:

> Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem

> z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!
>
Sony Computer Entertainment Polska ofkors ?


To wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście to w samej Polsce. Kurczę nieźle. Może u nas dojedzie do 50 000.

Czekam z niecierpliwością na wyniki sprzedaży na całym świcie. Myślę że dwa w dwa tygodnie każdy kto chciał to nabędzie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:25, Dincooo napisał:

Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem
z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!


No nie dziwie się :)
90% procent moich znajomych na PSN zaopatrzyło się już w Killzona :)
Niestety ja ciągle zbieram pieniążki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:40, Meykan napisał:

No i oczywiście to w samej Polsce. Kurczę nieźle. Może u nas dojedzie do 50 000.

Czekam z niecierpliwością na wyniki sprzedaży na całym świcie. Myślę że dwa w dwa tygodnie
każdy kto chciał to nabędzie grę.

Gdyby gry miały się sprzedawać tylko przez pierwsze dwa tygodnie to ja współczuję producentom. :p
Ja sądze, że wyników sprzedaży z pierwszych dni możemy się spodziewać po weekendzie bo wkońcu usa i część europy premiere miało dopiero dziś.:)
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje właścicielom PS3 :). Nareszcie dostaliście prawdziwego system sellera :)

Sprzedaż niezła, wie ktoś może jak sprzedał się Gears of War 2 w Polsce? Podobno nieźle, a chciałbym mieć jakieś "porównanie".

PS: Post zawiera 0% sarkazmu. Pisałem go na poważnie. Tak więc proszę go nie traktować jako "wojenne" przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:13, KrisK91 napisał:

Sprzedaż niezła, wie ktoś może jak sprzedał się Gears of War 2 w Polsce? Podobno nieźle,
a chciałbym mieć jakieś "porównanie".


Nie wiem jak z GoW 2, ale na polygamii pisali, że Halo 3 sprzedało się w zawrotnej ilości... 4000 egzemplarzy.

Dnia 27.02.2009 o 20:13, KrisK91 napisał:

PS: Post zawiera 0% sarkazmu. Pisałem go na poważnie. Tak więc proszę go nie traktować
jako "wojenne" przygotowania.


No ludzie, kolejny, który ze strachem obawia się, że wezmą go za fanboja. ;)

A wydaje mi się, że niezależnie od platformy jaką posiadacie powinniście się cieszyć - 30 000 egzemplarzy to już nie w kij dmuchał - polski rynek konsolowy rośnie w siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30k egzemplarzy rozeszło się już?O_o Woo. Przecież PS3 w Polsce jest koło 50k bo się Sony chwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:42, Vernio napisał:

30k egzemplarzy rozeszło się już?O_o Woo. Przecież PS3 w Polsce jest koło 50k bo się
Sony chwaliło.


Na początku roku było 75 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:01, Kurammi napisał:

> 30k egzemplarzy rozeszło się już?O_o Woo. Przecież PS3 w Polsce jest koło 50k bo
się
> Sony chwaliło.

Na początku roku było 75 tys.


Oo W październiku było 50k. Coś dziwne że 25k przybyło w dwa miechy. Skąd te dane?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, święta były ;]

Co do Killzone 2, jestem trochę sceptycznie nastawiony do tej gry. Dlaczego? Po pierwsze nie lubię grac w FPSy na padzie (jeszcze chcę kiedyś na X360 zagrac, bo ponoc jest dobry, ale ten od Sony nie nadaje się tego tyou gier). Druga sprawa, to taka, że grałem (ba, nawet ją miałem) Killzona na PS2. Grafika też w jakimś stopniu wymiatała (jak na tamte czasy), ale grywalnośc była słaba. Może inaczej, była po prostu zwykła, jak w najzwyklejszym eFPeeSie. Trochę się zawiodłem, bo ponoc to był killer na PS2, jednak później trochę opini i rezencji poczytałem w necie i wyszło na to, że zą skrajne (jedni chwalą, drudzy walą). Jednakże K2 prawie wszyscy chwalą, oceny nie schodzą poniżej 90%. Gdyby miał (lub jak będę miał) PS3 to z ciekawoście na pewno zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:44, Mac Cry napisał:

Wiesz, święta były ;]

Co do Killzone 2, jestem trochę sceptycznie nastawiony do tej gry. Dlaczego? Po pierwsze
nie lubię grac w FPSy na padzie (jeszcze chcę kiedyś na X360 zagrac, bo ponoc jest dobry,
ale ten od Sony nie nadaje się tego tyou gier). Druga sprawa, to taka, że grałem (ba,
nawet ją miałem) Killzona na PS2. Grafika też w jakimś stopniu wymiatała (jak na tamte
czasy), ale grywalnośc była słaba. Może inaczej, była po prostu zwykła, jak w najzwyklejszym
eFPeeSie. Trochę się zawiodłem, bo ponoc to był killer na PS2, jednak później trochę
opini i rezencji poczytałem w necie i wyszło na to, że zą skrajne (jedni chwalą, drudzy
walą). Jednakże K2 prawie wszyscy chwalą, oceny nie schodzą poniżej 90%. Gdyby miał (lub
jak będę miał) PS3 to z ciekawoście na pewno zagram :)

Nie skreślaj K2 po wrażeniach z pierwszej części :) Dobrze Ci radze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:44, Mac Cry napisał:

Wiesz, święta były ;]

Co do Killzone 2, jestem trochę sceptycznie nastawiony do tej gry. Dlaczego? Po pierwsze
nie lubię grac w FPSy na padzie (jeszcze chcę kiedyś na X360 zagrac, bo ponoc jest dobry,
ale ten od Sony nie nadaje się tego tyou gier). Druga sprawa, to taka, że grałem (ba,
nawet ją miałem) Killzona na PS2. Grafika też w jakimś stopniu wymiatała (jak na tamte
czasy), ale grywalnośc była słaba. Może inaczej, była po prostu zwykła, jak w najzwyklejszym
eFPeeSie. Trochę się zawiodłem, bo ponoc to był killer na PS2, jednak później trochę
opini i rezencji poczytałem w necie i wyszło na to, że zą skrajne (jedni chwalą, drudzy
walą). Jednakże K2 prawie wszyscy chwalą, oceny nie schodzą poniżej 90%. Gdyby miał (lub
jak będę miał) PS3 to z ciekawoście na pewno zagram :)


Ja mam gazetę z recenzją i tam pisano że się dużo zmieniło grafika, akcja, itp.
a poza tym nie ocenia się gier po pierwszej części Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:44, Mac Cry napisał:

Wiesz, święta były ;]

Co do Killzone 2, jestem trochę sceptycznie nastawiony do tej gry. Dlaczego? Po pierwsze
nie lubię grac w FPSy na padzie (jeszcze chcę kiedyś na X360 zagrac, bo ponoc jest dobry,
ale ten od Sony nie nadaje się tego tyou gier). Druga sprawa, to taka, że grałem (ba,
nawet ją miałem) Killzona na PS2. Grafika też w jakimś stopniu wymiatała (jak na tamte
czasy), ale grywalnośc była słaba. Może inaczej, była po prostu zwykła, jak w najzwyklejszym
eFPeeSie. Trochę się zawiodłem, bo ponoc to był killer na PS2, jednak później trochę
opini i rezencji poczytałem w necie i wyszło na to, że zą skrajne (jedni chwalą, drudzy
walą). Jednakże K2 prawie wszyscy chwalą, oceny nie schodzą poniżej 90%. Gdyby miał (lub
jak będę miał) PS3 to z ciekawoście na pewno zagram :)

Mi pad od PS3 lepiej leży niż od xa , tamten jest jakiś masywny i duży, ja mam duże ręce i na ,,dualu" gra mi sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 10:07, sebastiano444 napisał:

Może jest jakaś przejściówka do plejaka bo mam modem z wejściem USB a chce grać na internecie


Nie ma takiej przejściówki.

Tu masy instrukcję krok po kroku, aby wszystko działało:
http://xboxm.pl/Jak-poand322and261czyand263-Xbox-Live-z-neostradand261-bez-routera-vt3065.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się