Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 19:25, Dincooo napisał:

Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem
z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!

Myślę, że czas byś nauczył się czytania. Wysłali do sklepów, nie sprzedali. To zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:47, hallas napisał:

> Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem

> z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!
Myślę, że czas byś nauczył się czytania. Wysłali do sklepów, nie sprzedali. To zasadnicza
różnica.

No i na ciebie również czas.
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,42920;core.html

Gram.pl po prostu to źle zinterpretowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:49, Meykan napisał:

No i na ciebie również czas.
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,42920;core.html

Gram.pl po prostu to źle zinterpretowało.

Dobrze zinterpretowało. Te 30tys jeszcze nie trafiło do odbiorców końcowych a dopiero do sklepów. Dla dystrybutora jest to sprzedaż (nie ważne, że hurtowa do punktów dystrybucji detalicznej). Doskonała okazja by wprowadzić maluczkich w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... nie zmienia to faktu, że jest to naprawdę mocne uderzenie w polski rynek gier. Skoro rzucają tyle na półki w pierwszej fali to znaczy, że liczną na to, że tyle osób grę zakupi w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:47, hallas napisał:

Myślę, że czas byś nauczył się czytania. Wysłali do sklepów, nie sprzedali. To zasadnicza
różnica.


Wiesz, akurat umiejętności czytania - wątpliwej w twoim mniemaniu - nie musisz mi współczuć. Muszę zmienić źródła:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6328207,30_tysiecy_Killzone_w_2_dni.html

Zarówno w komentarzu redaktora serwisu
(Sony właśnie poinformowało nas, że sprzedaż Killzone 2 (wliczone są w to zestawy z PS3) w Polsce od premiery przekroczyła już 30 tysięcy sztuk.),
jak i komunikacie prasowym Sony
(SCEP ma zaszczyt poinformować, że oficjalna sprzedaż Killzone 2, najbardziej oczekiwanej gry roku na PLAYSTATION 3 - przekroczyła w Polsce 30 000 sztuk)
jest napisane, że to sprzedaż wynosiła właśnie 30tys. sztuk. Więc albo ty nie masz racji albo pojawił się podwójny błąd na polygamii (czego oczywiście nie wykluczam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:00, sebastiano444 napisał:

Jeżeli podłącze WiFi USB Thrustmaster do PS3 przeznaczony dla 60 GB a ja mam 80 GB i
czy to coś przeszkodzi
POMOCY


Zauważyłem, że piszesz to trzeci raz, więc zadam Ci pytanie :
Po co ?
Zapytałeś raz i wystarczy, czekaj na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej do końca roku może się sprzedać 25 tyś. peestrójek więcej. Teraz jest trudno, bo waluty drogie, a co za tym idzie konsole. Chociaż wiele tegorocznych exclusive''ów może przyciągnąć do kupna. Ale wątpię, że sprzeda się 100 tyś. Killzone 2 w Polsce, bo nie każdy posiadacz ps 3 kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:00, sebastiano444 napisał:

Jeżeli podłącze WiFi USB Thrustmaster do PS3 przeznaczony dla 60 GB a ja mam 80 GB i
czy to coś przeszkodzi
POMOCY


Raczej nie, ale czy nie lepiej kupić router już pisałem tutaj o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:47, trombocylek napisał:

Ale nie tylko. Heavy Rain, Uncharted 2, Yakuza 3 i wiele innych. Aż pozazdrościć.


Uncharted 2 jej nie mogę się doczekać. Dopiero co ukończyłem jedynkę. Super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zauważyłeś gwiazdki, w której wyjaśnieniu wyraźnie napisano, że jest to sprzedaż dystrybutora, nie punktów sprzedaży detalicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 22:11, hallas napisał:



Wyczytałem, że SCEP sprzedało 30 tys. kopii w Polsce.
A nawet przy gwiazdce napisane jest:
sprzedaż Sony Computer Entertainment Polska, zawiera również zestawy PS3 z grą Killzone 2
Skoro twierdzisz, że jest to ''wysłane do sklepów'' to może i masz rację, w każdym razie redaktor Poly opisał to w sposób taki jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tą gwiazdką jest jeszcze jeden powód, dla którego uważam, że to jest sprzedaż hurtowa - w Polsce nie ma żadnej organizacji zbierającej dane dotyczące sprzedaży na rynku gier stąd też wszelkie dane dotyczące sprzedaży podawane są przez dystrybutorów - ci natomiast mogą nam powiedzieć tylko ile sztuk wypuścili na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się