Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>

Hej, ja wcale nie kwestionuję tego, że jest to sprzedaż hurtowa (czy też nie). Podważam to, że sugerowałeś, że nie umiem czytać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ludzie. Pograłem trochę w GTA4 na X360 (wreszcie u siebie) i wszystkie narzekania na model jazdy - wcześniej myślałem, że przesadzone - sprawdziły się. Auta wręcz komicznie się bujają co tak irytuje, że odbiera naprawdę dużo przyjemności z jazdy. No i spadki animacji są o wiele częstsze niż przypuszczałem (a to przecież konsola..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:47, 4YoU napisał:

Jaki byście polecali mi monitor do PS3 tak do 1200zł???

Monitor ? Za tą cenę kupisz LCD Samsunga 32`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam (chyba) kupic PS3. Ja sie kompletnie nie znam na konsolach i czy sa jakies wersje? Np. tak jak bylo w PS2. I o co chodzi z tym ze ma np. 40,60,80GB? Jakas pamiec wewnterzna czy co? I jak kupowac to ile 80? Jak kupie np. 60 to bedzie duza roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w sklepach znajdziesz wylacznie 80 GB wersje. Chyba, ze wybierasz sie za ocean, to kupisz 60 GB model. PS: Sorry, ze bez polskich znakow, ale pisze z pokladu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 22:10, W.S.A.D napisał:

Te wersje 60, 80 itp. oznaczają wielkość dysku twardego konsloki ;)

No to tak myslalem:>
Jeszcze nie wiem czy kupic PS3 czy wii czy jeszcze cos innego. Kolega mnie namawia na wii bo on tez ma i chce zebym z nim gral w CoD przez internet:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie mi jakis dobry do ps3 monitor 22 cale Full HD, żeby miał odpowiednie wejścia i był w granicach 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:25, Zagul napisał:

Polecicie mi jakis dobry do ps3 monitor 22 cale Full HD, żeby miał odpowiednie wejścia
i był w granicach 700zł.


a może frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mętlik w głowie. Po ostatniej wymianie postów tutaj, byłem w 1001% nastawiony na xbox 360 premium 60gb. Lecz niedawno rozmawiałem z kolegą, który to posiada arcade. Mówi iż w ogóle się nie wiesza, pamięci w ogóle nie wykorzystuje. Nie wiem teraz co i jak... wierzyć tutaj na forum, czy koledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:04, peryfraz napisał:

Mam mętlik w głowie. Po ostatniej wymianie postów tutaj, byłem w 1001% nastawiony na
xbox 360 premium 60gb. Lecz niedawno rozmawiałem z kolegą, który to posiada arcade. Mówi
iż w ogóle się nie wiesza, pamięci w ogóle nie wykorzystuje. Nie wiem teraz co i jak...
wierzyć tutaj na forum, czy koledze...


Jeśli masz zamiar ściągać dema ,filmy ,trailery i instalować gry na dysku bierz premium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:04, peryfraz napisał:

Mam mętlik w głowie. Po ostatniej wymianie postów tutaj, byłem w 1001% nastawiony na
xbox 360 premium 60gb. Lecz niedawno rozmawiałem z kolegą, który to posiada arcade. Mówi
iż w ogóle się nie wiesza, pamięci w ogóle nie wykorzystuje. Nie wiem teraz co i jak...
wierzyć tutaj na forum, czy koledze...

Jeśli chodzi o dysk to bierz te 60 gb (zobaczysz przyda się na demka, dodatki do gier no i na instalki). Mi 20 gb już nie wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę o wiele lepiej kupić premium 60gb. Dysk przydaje się do wielu rzeczy - altualizcje i patche gier, dodatki, pliki wstecznej kompatybilności(do gier z "jedynki"), demka i wiele innych rzeczy jak instalowanie gier na dysku, które w niektórych przypadkach się naprawdę przydaje :) Pamiętaj, że jak weźmiesz arcade, a zachce ci się dysku to musisz go kupić od M$ a jest on baaaardzo drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory że bez opcji "odpowiedz"

Ale widziałem dyski 120gb na allegro po 260zł nawet. Opcja kup teraz. Czyli zaoszczędzone pieniązki mogę dać właśnie w taki dysk w razie potrzeby... muszę się na prawdę poważnie zastanowić. Zapytać się gośći w samym sklepie empik, czy media markt. Mam na ponad 4 miesiące (do 1 sierpnia). Ale zaciekawił mnie arcade ;)


edit: co jeśli nie będe korzystał z usługi LIVE. Wtedy nie będe miał jak ściągnąc aktualizacji, a płacić dodatkowo za neta jeszcze przy ixie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz płacić dodatkowo przy ixie ? Oo Za Golda jedynie płacisz jak chcesz grać w multi, ale i tak gold grosze kosztuje... 140zł za 13 miesięcy to tak dużo ? A nawet jak nie bedziesz miał golda możesz ściągać demka, aktualizacje i inne rzeczy bo jest coś takiego jak konto silver które daje takie same możliwości jak gold oprócz grania w necie i jak chcesz ściągnąć nowe demko to musisz zaczekać tydzień od jego dodania. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:57, albinskia napisał:

A czemu chcesz płacić dodatkowo przy ixie ? Oo Za Golda jedynie płacisz jak chcesz grać
w multi, ale i tak gold grosze kosztuje... 140zł za 13 miesięcy to tak dużo ? A nawet
jak nie bedziesz miał golda możesz ściągać demka, aktualizacje i inne rzeczy bo jest
coś takiego jak konto silver które daje takie same możliwości jak gold oprócz grania
w necie i jak chcesz ściągnąć nowe demko to musisz zaczekać tydzień od jego dodania.
:P

Pozdr.

Nie mam zamiaru płacić nawet 1zł za LIVE w konsoli :}. Także wybór chyba już jest oczywisty. Bez live''a nie mam aktualizacji. Demek, trailerów nic nie chce... Więc dysk 256 mb starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:00, peryfraz napisał:

Nie mam zamiaru płacić nawet 1zł za LIVE w konsoli :}. Także wybór chyba już jest oczywisty.
Bez live''a nie mam aktualizacji. Demek, trailerów nic nie chce... Więc dysk 256 mb starczy?

4. Xbox Live – co to?
a) Xbox Live (XBL) jest to wirtualna społeczność użytkowników podłączonych do sieci. Dzięki niej można chatować, prowadzić rozmowy głosowe, wideokonferencje, lecz główny nacisk został położony na grę wieloosobową. Są 2 wersje:
- Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji multiplayer musimy za nią płacić. Do kupienia są specjalne zdrapki zasilające konto na 1, 3, 12 i 12 + 1 miesiąc gratis (najczęściej zdrapki okazyjne np. wydanie nowej gry). Miesiąc Golda otrzymuje się po zarejestrowaniu pierwszych 3 kont na danej konsoli każde następne otrzymuje status Silver. Nie ma możliwości wyboru Polski podczas procesu rejestracji nowego konta.
- Silver - bezpłatny, podstawowy pakiet. Posiada wszystkie funkcje Microsoft Live! Gold, z wyjątkiem gry wieloosobowej oraz ograniczeniem w pobieraniu nowych wersji demo (możliwe jest to dopiero po 7 dniach od ukazania się dema na Xbox Live). W niektórych grach znajdują się kody pozwalające na granie w sieci przez 48 godzin, jednak nie nadają one przywilejów Xbox Live Gold (brak możliwości pobierania nowych wersji demo przez 7 dni i grania w niektóre gry w sieci w trybie rankingowym).
(przypięty z xbox360 i peryferia)
...
NXE można ściągnąć z xbox.com ,zajmuje ponad 100mb ,więc po 256MB ,zostanie ci połowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się