Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

I po co znów nabijasz?

@destro177: Mnie RRoD wyskoczył, gdy była milisekundowa przerwa w dostawie prądu. TV się nie wyłączyło, ale światło przygasło, a xkloc i komp się zresetowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:48, Qbasmok007 napisał:

Konsolę wysyłasz do M$ (o ile masz jeszcze gwarancję, bądz co bądz przerobiłeś swojego
X''a to gwarancja od razu traci ważność) i po 2 tygodniach masz jak nową, naprawioną
i zachęcającą do kolejnych zarywanych z nią nocy.

Taaa...
Ale czy M$ ma jakiś punkt, czy oddział w Polsce, bardziej realistyczne jest kupno nowej, lub wymiana części ;)

edit: takie coś wyszukałem w komentarzach filmiku z diodami (tak, z tymi od ixa)

Zawsze bedzie dylemat pomiedzy PS3 a XBOX360. Oczywiscie ze jezeli chodzi tylko i wylacznie o granie SINGLE oraz MULTIPLAYER i efekt graficzny to XBOX360 nie ma sobie rownych. Owszem zgodze sie z xtynx500 ze XBOX360 mialy 55% szans na awaryjnosc, ale tylko te produkowane do kwietnia 2008 ;D Takze nowe X'y sa w porzadku i nie sa awaryjne. Co do PS3 to przewaza tu multimedialnosc, filmy, dzwiek, jest pare atutów. Natomiast CENA do wykorzystania w pelni PS3 to ok. 6 tyś POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:33, peryfraz napisał:

Natomiast CENA do wykorzystania w pelni PS3 to ok. 6 tyś

Tym tekstem rozbudziłeś niezmiernie moją ciekawość. Możesz to szerzej opisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:56, destro177 napisał:

> Natomiast CENA do wykorzystania w pelni PS3 to ok. 6 tyś
Tym tekstem rozbudziłeś niezmiernie moją ciekawość. Możesz to szerzej opisać? :)


Może chodziło mu o jakiś super telewizor oraz jakiś super zestaw głośników 5.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:33, peryfraz napisał:



Wiesz co, jako świeży posiadacz X360 polecę ci jednak PS3 - odgłos pracy tej pierwszej konsoli (bez instalacji gry) jest wręcz groteskowy.
A do wykorzystania potencjału obu konsol potrzebne są mniej więcej te same pieniądze. Jedyne na niekorzyść PS3 to cena początkowa, którą, jak się przekonałem, warto dopłacić (chyba, że chcesz grać jak przy włączonej suszarce).
Ja w każdym razie pozostanę przy konsoli MS bo po prostu nie wyrabiam z kosztami (oczywiście nie mówię, że zamierzam grać na piratach, te koszty to po prostu różnica w cenie między konsolami, której w żaden sposób wypełnić nie mogłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 19:05, Dincooo napisał:

Wiesz co, jako świeży posiadacz X360 polecę ci jednak PS3 - odgłos pracy tej pierwszej
konsoli (bez instalacji gry) jest wręcz groteskowy.


Faktycznie - dźwięk starego, rozklekotanego odkurzacza rodem z PRL też mnie wkurzał. Do czasu wydania NXE. Teraz można grać w ciszy dzięki instalacji na dysku. Płyta jest potrzebna podobnie jak na PC - dla potwierdzenia posiadania gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:56, destro177 napisał:

> Natomiast CENA do wykorzystania w pelni PS3 to ok. 6 tyś
Tym tekstem rozbudziłeś niezmiernie moją ciekawość. Możesz to szerzej opisać? :)

Nie ja pisałałem, ja nie wiem :)...


@Dincooo

Właśnie u mnie też dużą role przy zakupie konsoli odegra cena. Wybiore niestety coś tańszego. Poza tym, na xbox''a jest troche tych gierek do wyboru, a killku moich znajomych (posiadaczy 36 premium) nie narzekają... Nie wiem, może będzie tak, że zostane przy PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś wszystkie kable* ? Jak destro dzwonił dzisiaj czy tam wczoraj jak mu konsola padła do M$ to mu powiedzieli by kable* sprawdził. :P

*chodzi o zasilacz, ale takie bardziej ogólne pojęcie bardziej mi pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:45, albinskia napisał:

A sprawdzałeś wszystkie kable* ? Jak destro dzwonił dzisiaj czy tam wczoraj jak mu konsola
padła do M$ to mu powiedzieli by kable* sprawdził. :P

*chodzi o zasilacz, ale takie bardziej ogólne pojęcie bardziej mi pasuje :P


Rrod to Rrod. 3 czerwone lampki to nie zasilacz. O dzięki ci wielki M$!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czasami RRoD wyskakuje jak się za słabo kabel zasilający wepnie ;) Ja tak miałem i mi całe życie przed oczami stanęło. A potem wpiąłem mocniej kabel od zasilacza i wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:55, W.S.A.D napisał:

Ale czasami RRoD wyskakuje jak się za słabo kabel zasilający wepnie ;) Ja tak miałem
i mi całe życie przed oczami stanęło. A potem wpiąłem mocniej kabel od zasilacza i wszystko
działa.

Gorzej, jak wepniesz mocniej, a tu nadal się świeci, wpinasz mocniej i mocniej i rozwalasz zasilacz :D... Ale to oczywiście badend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten kabel prawie wisiał, więc tak sobie wpiąłem od niechcenia ;) Tak swoją drogą udało mi się rodzinę przekonać do konsoli - zaczęło się od klku demek arcadowych, a teraz moja matka pocina troszkę w Fable. A siostra słucha muzyki i ogląda filmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem RRoD''a przez kabel, więc wiem co mówię. :P A tak nawiasem czy ja mówię ,że M$ ma rację ? :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 20:17, albinskia napisał:

Ja miałem RRoD''a przez kabel, więc wiem co mówię. :P A tak nawiasem czy ja mówię ,że
M$ ma rację ? :D

Pozdr.

Nie miałeś RRoD. Tobie świeciły się 4 czerwone ćwiartki tego kręgu(błąd kabla), a RRoD to 3 ćwiartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 20:17, albinskia napisał:

Ja miałem RRoD''a przez kabel, więc wiem co mówię. :P A tak nawiasem czy ja mówię ,że
M$ ma rację ? :D

Pozdr.


RRoD przez kabel - muahahahhahahahahahaha. Coś takiego nie istnieje. RRoD to błąd konsoli spowodowany nadmiernym przegraniem konsoli i oznajmujący że nastąpiło przepalenie jakiegoś komponentu. RRoD ukazuje się jako 3 czerwone lampki na panelu głównym Xboxa. Innymi podobnymi błędami do RRoD''a są:
- 2 czerwone lampki - przegrzanie się konsoli - wystarczy poczekać aż się ochłodzi i najlepiej przenieść w inne miejsce
- 4 czerwony lampki - błąd kabla AV - jest spowodowany tym że mówiąc potocznie gdzieś kabel "nie styka", należy sprawdzić kable.

Kurde, RRoD przez kabel... Ahhhh, dawno się tak nie uśmiałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej się pośmiałeś, zawsze znajdzie się jakiś plusik ;)

Pozdr. :P

PS: A tak spytam czy to prawda ,że przez Niemców nie możemy pobierać wszystkich rzeczy z tej usługi w XBL ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 21:02, albinskia napisał:

PS: A tak spytam czy to prawda ,że przez Niemców nie możemy pobierać wszystkich rzeczy
z tej usługi w XBL ? ;P

Tak bo mają restrykcje dotyczące brutalności gier ,a my Polacy jesteśmy do nich "podłączeni" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 20:55, Domaku napisał:

RRoD przez kabel - muahahahhahahahahahaha. Coś takiego nie istnieje. RRoD to błąd konsoli
spowodowany nadmiernym przegraniem konsoli i oznajmujący że nastąpiło przepalenie jakiegoś
komponentu.

Nie. 3 czerwone światła oznaczają problem sprzętowy, a nie tylko i wyłącznie spalenie się czegoś. I to akurat prawda, że może ten błąd występować przy problemach z kablami. Tak samo może powodować go zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się