Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 22:03, albinskia napisał:

A chyba coś przekręciłem ztym kablem.. co Ci powiedzieli ci z M$ jak dzwoniłeś do nich
? Chyba to było sprawdzanie jakiś tam Errors Codów. :P


Ta miła Pani, z którą rozmawiałem, zapytała grzecznie czy sprawdziłem diodę na zasilaczu w momencie, gdy konsola się zawiesiła. Chyba pytała czy zmienia się wtedy na pomarańczowy. Wtedy tego nie wiedziałem, bo nie byłem u siebie, a zapomniałem kompletnie o sprawdzeniu przed wyjazdem. Ale teraz już wiem, że na zasilaczu się nic nie dzieje, więc to chyba nie jego wina. I nikt w M$ mi nie kazał sprawdzać w żaden sposób dokładnie co się dzieje, to chciałem wykonać sam, ale już znowu wszystko się uruchamia normalnie...

Dnia 06.03.2009 o 22:03, albinskia napisał:

http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
Z tego co tu pisze to dwie diody oznaczają przegrzewanie się konsoli. :P

Pozdr.


To miałeś dwie czy trzy?
Ja mam bankowo 3. No i 3 razy przez tydzień doprowadziłem do RRoDa, więc dobrze pamiętam jak on wygląda. I filmik na GS jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba pytała czy zmienia się wtedy na pomarańczowy.
A co to ma za znaczenie ? Wiesz ? ;P

Dnia 06.03.2009 o 22:09, destro177 napisał:

To miałeś dwie czy trzy?

Z tego co ja pamiętam miałem 3, a i tak wątpię bym miał dwie bo bym zauważył no i po za tym konsola była ,,zimna", więc nie widzę podstaw do tego by był to RRoD z okazji ciepełka. :P

Pozdr. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty pod rząd ale chcę tu coś wyjaśnić. Pisząc post 17932 napisałem na dole: ,,*chodzi o zasilacz, ale takie bardziej ogólne pojęcie bardziej mi pasuje :P" Czy Wy nie potraficie czytać ? :P Czy ja coś mówię o kablu AV ? :D Teraz sam pada m ze śmiechu jak widzę jakie nieporozumienie powstało. :)

A tak nawiasem to dobrze mówiłem z tymi ,,kablami"(by znowu nie było, to chodzi o zasilacz), bo kazali mu lampkę zobaczyć jak świeci. ;]

Wtedy jak miałem RRoD''a tomiałem trzy diody koloru czerwnego i wtedy zasilacz nawalił i jak go odłączyłem i podłączyłem to wszystko było git. :)

Pozdrawiam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 21:51, jackass napisał:

> PS: A tak spytam czy to prawda ,że przez Niemców nie możemy pobierać wszystkich
rzeczy
> z tej usługi w XBL ? ;P
>
Tak bo mają restrykcje dotyczące brutalności gier ,a my Polacy jesteśmy do nich "podłączeni"
.


Eeeee, nieprawda? Blokada regionalna polega na sprawdzaniu miejsca z którego IP pochodzi. Można ją obejść VPN''em. Próbując ściągnąć coś z blokadą na dany kraj, LIVE sprawdza adres IP, i decyduje czy przepuścić czy nie. Zresztą, jak sobie wyobrażasz bycie "podłączonym do Niemiec". Ta teoria to jest totalna bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.03.2009 o 22:32, Domaku napisał:


Eeeee, nieprawda? Blokada regionalna polega na sprawdzaniu miejsca z którego IP pochodzi.
Można ją obejść VPN''em. Próbując ściągnąć coś z blokadą na dany kraj, LIVE sprawdza
adres IP, i decyduje czy przepuścić czy nie. Zresztą, jak sobie wyobrażasz bycie "podłączonym
do Niemiec". Ta teoria to jest totalna bujda.


A właśnie że nas widzi jako Niemcy. To co u nich jest zablokowane, u nas na Live też. No i wiadomo, że można obejść blokadę, tylko nie każdemu chce się w to bawić dla jednego czy dwóch plików ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty wiesz czemu nie można ściągać mapek dodatkowych do multi od GoW''a 1 i wyskakuje o blokadzie regionalnej, a inne rzeczy można ? ;P Jeden znajomy mi powiedział ,że to ,,wina Niemców" jackass też to potwierdza, więc już mam mentlik w głowie. ^.^

A tak nawiasem zobacz post 17947 to wyjaśnie nieporozumienie wcześniejsze. :)

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

"a "general hardware" failure or "core digital" failure". Przyznaje ci rację. Jednak chcę zauważyć zę większość RRoDów było spowodowanych przepaleniem się pewnego komponentu w konsoli. A co do RRoD''a spowodowanego kablem "In newer consoles, there can be three lights flashing with a green light flashing in the center for power outages." Czyli ponownie masz rację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hmm, po dłuższym namyśle, to chyba jednak prawda. Jak by to dłużej przemyśleć to tylko gry zakazane w Niemczech mają blokadę. Hmmm, macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:32, Domaku napisał:

Eeeee, nieprawda? Blokada regionalna polega na sprawdzaniu miejsca z którego IP pochodzi.
Można ją obejść VPN''em. Próbując ściągnąć coś z blokadą na dany kraj, LIVE sprawdza
adres IP, i decyduje czy przepuścić czy nie. Zresztą, jak sobie wyobrażasz bycie "podłączonym
do Niemiec". Ta teoria to jest totalna bujda.

Zieeeew .Tl&D nie mogliśmy ściągnąć w dniu premiery dopóki nie ściągnięto blokady regionalnej z Niemiec .Dooma nie można ,bo za brutalny dla Niemców .Mortal Kombat tez objęty obostrzeniami dla szwabów .Co mnie IP obchodzi ,jak w Polsce nie ma XBL ,to przyczepiają nas pod Niemcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak powyjeżdżałem, ale musiałem sprostować:)

Co do blokady i braku Live... Gadałem dzisiaj z konsultantką M$, mogłem truć trochę o tym... Wyleciało mi z głowy kompletnie. Zawsze kolejny poirytowany klient więcej by był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:20, destro177 napisał:

Sorki, że tak powyjeżdżałem, ale musiałem sprostować:)

Co do blokady i braku Live... Gadałem dzisiaj z konsultantką M$, mogłem truć trochę o
tym... Wyleciało mi z głowy kompletnie. Zawsze kolejny poirytowany klient więcej by był
:)

Oj, lepiej nie. Z tego co słyszałem na hasło Xbox Live konsultanci zgodnie odpowiadają, "nie komentujemy". Były przypadki, gdzie przy zgłoszeniu RRoDa, gdy wspomniało się, że konsola była podłączona do sieci, konsultanci nie chcieli konsoli przyjąć do gwarancji. :)

No, cóż za to Polska należy do ekskluzywnej grupy czterech państw bez Xbox Live - Gwinei Bissau, Gabonu, Dżibuti, no i Polska ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 08:48, bartek_kawa napisał:

Oj, lepiej nie. Z tego co słyszałem na hasło Xbox Live konsultanci zgodnie odpowiadają,
"nie komentujemy". Były przypadki, gdzie przy zgłoszeniu RRoDa, gdy wspomniało się, że
konsola była podłączona do sieci, konsultanci nie chcieli konsoli przyjąć do gwarancji.
:)


Poważnie? Strasznie dziwna sprawa. Jak tak można?! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że GTA 4 na X360 dość często się ścina? Nie chodzi mi tu o całkowite ścięcia, ale o spadki animacji. Na przykład przy około 7-8 samochodach na ekranie, przy jakimś dowolnym większym budynku, jak uderzam w ławkę itp.
Na gameplayach gra wygląda jakby cały czas działała idealnie płynnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci naprzykład o znikanie elementów otoczenia ? ;P To dość częsty problem... u jednych pomagało zainstalowanie na dysku a u innych granie z płytki a u mnie pomogło zainstalowanie, odinstalowanie i zainstalowanie :D ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 18:24, albinskia napisał:

Chodzi Ci naprzykład o znikanie elementów otoczenia ? ;P


Mówiłem o spadkach płynności animacji...
Znikanie zdarza się rzadko i wcale mi nie przeszkadza, w przeciwieństwie do częstego low-fpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 18:16, Dincooo napisał:

Czy to normalne, że GTA 4 na X360 dość często się ścina? Nie chodzi mi tu o całkowite
ścięcia, ale o spadki animacji. Na przykład przy około 7-8 samochodach na ekranie, przy
jakimś dowolnym większym budynku, jak uderzam w ławkę itp.
Na gameplayach gra wygląda jakby cały czas działała idealnie płynnie...


Chodzi Ci o takie bezczelne klatkowanie w okolicach 5 fps? Czy tylko o to, że czasem gra wyczuwalnie zwalnia? Bo takie coś to jest chyba norma. Też się dziwiłem, że gameplaye z X są takie płynne, a to co widzę na ekranie płynne już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 19:14, destro177 napisał:



Do 5 klatek nie zwalnia, bez przesady. Czyli widzę, że nie tylko u mnie czasem gra przycina. Przynajmniej wiem, że to nie wina konsoli :).

PS Gram z płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ,że jak na dysku zainstalujesz to będzie lepiej działało. ;) Ja przy jednej grze miałem czasami lekkie ścinki jak z płytki grałem a jak na dysku zainstalowałem to ładnie działało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się