Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

witam mam pytanie odnosnie konsoli Xbox 360...
chce ja sobie kupic i podloczyc do neta zwyklym kablem no ale slyszalem ze czegos tam xbox nie ma...
ja to rozumie tak ze jesli chce bezprzewodowo podlaczyc konsnole z netem to wtedy musze kupic jakis adapter wi-fi a jesli kablem to nic nie trzeba kupowac osobno tak?? dobrze dumam?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez problemu kablem Enthernet podłączyć do konsoli.
X360 nie ma wbudowanej karty Wi-Fi tylko czyli nie będziesz mógł podłączyć neta bezprzewodowo. Ale możesz dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 19:58, albinskia napisał:

Możliwe ,że jak na dysku zainstalujesz to będzie lepiej działało. ;) Ja przy jednej grze
miałem czasami lekkie ścinki jak z płytki grałem a jak na dysku zainstalowałem to ładnie
działało. :)

Oj, GTA na dysku to nie jest dobry pomysł, wiem z doświadczenia ;) Kompletnie doczytywanie obiektów się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ,że u Ciebie jak się wjeżdżało do tunelu to wszystko znikało, a przeszkody pojawiały się parę sec przed uderzeniem w nie, to nie znaczy ,że u innych tak samo jest. :P U mnie raz wolno pojawiały się obiekty, ale jak odinstalowałem i zainstalowałem to wszystko było oki. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:13, albinskia napisał:

To ,że u Ciebie jak się wjeżdżało do tunelu to wszystko znikało, a przeszkody pojawiały
się parę sec przed uderzeniem w nie, to nie znaczy ,że u innych tak samo jest. :P U mnie
raz wolno pojawiały się obiekty, ale jak odinstalowałem i zainstalowałem to wszystko
było oki. :)

Pozdrawiam. :)

Wiem, że wiele osób na to narzekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:16, destro177 napisał:

Wiem, że wiele osób na to narzekało.

Ja nie... ;) Nie szkodzi sprawdzić mojego sposobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Midnight Club LA na X360: dobry wybór? Gra wydaje mi się połączeniem TDU, NFS: U/U2 i MW. Czyli jak dla mnie najlepszych ścigałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś taniego i dobrego dysku do PS3. Chcę wymienić moje 40gb na coś większego ale nie bardzo znam się na dyskach, mam mętlik przez te wszystkie ata, sata. Najbardziej pasowałby mi 120-160gb i na 100% działający z PS3. Proszę o linki jeśli można. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 08:48, bartek_kawa napisał:

Bissau, Gabonu, Dżibuti, no i Polska ^^


no to widac ze mają nas za jakąs wioskę z Afryki -.-
w sumie to jestesmy jaies 5lat za murzynami ale ok :PP
nic nie mam do muszynów,odrazu mowie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z internetem w konsoli. A mianowicie z grami.
Jak chcia3em zagrać w Bad Company to wyskakuje mi taki oto b3ąd. Pisze o jakimś problemie z netem. Mogę jednak grać jednakże nie mogę nikogo zaprosić do gry. Ktoś wie o co może chodzić? A i to tylko nie w Bad Company ale również np. w Killzone 2. Mam problem z tym na profilu zarejestrowanym na Wielką Brytanie dla informacji.

Tak wiec wie ktoś co może być nie tak? Może coś w opcjach zmienić trzeba? Bardzo proszę o pomoc.

20090308221214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 22:18, Dared00 napisał:

Masz w opcjach konsoli włączoną ochronę rodzicielską.

A mógłbyś mi powiedzieć gdzie to można wyłączyć? Bo przeszukałem opcję ale chyba musiałem przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 22:13, Meykan napisał:

/.../

Mi to wygląda raczej na problemy z nadzorem rodzicielskim niżeli z internetem. Nie wiem jak to działa w przypadku Playstation, ale kiedy wyskoczyło mi coś podobnego na X360 to wystarczyło wejść na oficjalną stronę Xbox-a i tam zmienić w ustawieniach rodzicielskich jedną opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja. Meykan, wejdź na stronę playstation network , zaloguj się i zobacz czy może masz wpisane poniżej 18 lat lub jakaś inna opcja jest zaznaczona lub nie.

PS, już niedługo 900 strona, a niedawno jeszcze (28.06.08) pisałem na 600 stronie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytan :
zdecydowalem sie na zakup Xboxa360 noi niech mi ktos pomoze przy doborze... chce wersje premium ale z tego widze sa jakies jaspery i w ogole :D czarna magia
ktora z tych wybrac??
http://allegro.pl/item572574073_xbox360_premium_60gb_jasper_ixtreme_1_5_vega.html
http://allegro.pl/item573908456_nowe_jasper_xbox_360_premium_60gb_ixtreme_2_gry.html
a moze jakas inna?
dodam ze jak bedzie taniej to moze byc i bez gier bo widze ze wielkich tutulow to oni nie dodaja

Noi teraz telewizor... zainteresowala mnie plazma Panasonica po przegladnieciu neta... co o tym myslicie?? http://allegro.pl/item574420221_sklep_gliwice_panasonic_42pv80_th_42pv80_raty.html

bedzie moja konsola dobrze wspolpracowala z tym TV?? a jak nie to tak do 2,5zl chce cos znalesc
a moze ten LCD : http://allegro.pl/item571262027_lcd_samsung_le40a551_full_hd_30_000_1_promocja.html

pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 12:06, karpiu19 napisał:

Witam mam kilka pytan :
zdecydowalem sie na zakup Xboxa360 noi niech mi ktos pomoze przy doborze... chce wersje
premium ale z tego widze sa jakies jaspery i w ogole :D czarna magia

Jaspery to najnowsze płyty główne ,więc najleiej właśnie z nimi .Ale jak jest różnica w cenie to możesz brać też starsze Premium 60GB ,wielkiej przepaści nie ma .

Dnia 09.03.2009 o 12:06, karpiu19 napisał:


Noi teraz telewizor...

Bierz LCD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 16:03, Tomaszek92 napisał:

Planuje zakup x360 i jak rozpoznać, że jest to Jasper, podczas zakupu oraz czym różni
się od poprzednich wersji oprocz płyty głownej?


http://madgamer.pl/2008/12/13/jak-rozpoznac-x360-jasper/
Ma flash 256MB i GPU 65nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 16:08, DoomnY napisał:

> Planuje zakup x360 i jak rozpoznać, że jest to Jasper, podczas zakupu oraz czym
różni
> się od poprzednich wersji oprocz płyty głownej?

http://madgamer.pl/2008/12/13/jak-rozpoznac-x360-jasper/
Ma flash 256MB i GPU 65nm


Z tego co wyczytałem to można spotkać Jaspera w wersjach Pro (ta mnie najbardziej interesuje), ale tylko w niektórych.
czy zatem opłaca się kupować w wersji Falcon czy czekać aż się znajdzie w werji Jasper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się