Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No jeśli lubisz i jesteś fanem serii to możesz kupić. Ale ostrzegam. Halo 3 wyłącznie do neta. Wars to po prostu RTS zrobiony na marce. Został kiepsko przyjęty ale sprzedał się przyzwoicie dosyć.

Ale bardziej radziłbym ci żebyś w Gears of War 2 zainwestował na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugi post ale mam poważny problem. Ech Kauczowi gadam a sam nie mogę nic zrobić.

Otóż chcę przelać pieniądze na PS Store. No i muszę wypisać dane z karty no właśnie z kredytowej. A nie mam kredytowej i mam tylko płatniczą, ale wypisuję takie dane jak tam piszę bo też płatnicza je ma i nie mogę coś. A w banku wszystko uaktywnione.

Czy to musi być obowiązkowo kredytowa? Albo mógłby mi ktoś po kolei co i jak wpisać i gdzie to się znajduje. Bo chciałem dodatki do LBP kupić :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja 30 kwietnia 2009 stanę się posiadaczem konsoli nowej generacji Playstation 3 :) Najlepszą ofertę znalazłem za 1335 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mi wypada :D, ale jeśli jest ktoś chętny to mile widziane u mnie będą wasze zaproszenia (xbox live). Mój nick: peryfraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:50, MasterOfBlaster napisał:

> Mój nick: peryfraz
Aaa to ty ;) Bo dziś właśnie się zastanawiałem kto to mnie zaprosił ;P

A no :D... Nie znałeś mojego wcześniejszego nicku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2009 o 20:58, noobie napisał:

A no :D... Nie znałeś mojego wcześniejszego nicku ?

Peryfraz kojarzyłem ale nie wiedziałem że "noobie" to twój nowy pseudonim (peryfraz był bardziej oryginalny i poważny ;D, a noob to noob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:22, Slappy napisał:

Czy to musi być obowiązkowo kredytowa? Albo mógłby mi ktoś po kolei co i jak wpisać i
gdzie to się znajduje. Bo chciałem dodatki do LBP kupić :\

Z kart płatniczych bardzo niewiele ma możliwość dokonywania transakcji internetowych. To raz - skoro jednak ustawiałeś wszystko w banku... ten musi mieć trochę czasu na wysłanie wszystkiego do Master Card/Visa (to dwa). Jeśli załatwiałeś to wczoraj to poczekaj z dwa tygodnie (dla porównania - jak kupowałem coś przez Steam czy Wii Shop to od dokonania transakcji do zaksięgowania mijało około 7 dni).
Jeśli jednak nie uda się tego zrobić to sugeruję zainteresowanie się czymś co w Polsce nazywa kartą przedpłaconą lub kartą prepaid od Master Card - posiada funkcjonalność karty kredytowej z małym wyjątkiem - nie da się zaciągnąć za jej pomocą kredytu i z tego powodu nie trzeba wykazywać zdolności kredytowej by wejść w jej posiadanie - szybka umowa, kilka podpisów, 25 złotych za wydanie kartu na rok i można wydawać pieniądze za pomocą plastiku na całym świecie i w każdej walucie (jak tylko karta przyjdzie pocztą) poza Xbox LIVE, które blokuje karty z krajów trzeciego świata czyli, między innymi, z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:04, MasterOfBlaster napisał:


> A no :D... Nie znałeś mojego wcześniejszego nicku ?
Peryfraz kojarzyłem ale nie wiedziałem że "noobie" to twój nowy pseudonim (peryfraz był
bardziej oryginalny i poważny ;D, a noob to noob ;)

długo myslałem nad zmianą ksywki. Peryfraz był bardzo oryginalny (peryfraza- żeńskie, no to męskie- peryfraz :D) No ale cóż. Z tym nickiem to dłuższa historia (klan CoD4 itp. itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:22, Slappy napisał:

Sorka za drugi post ale mam poważny problem. Ech Kauczowi gadam a sam nie mogę nic zrobić.

Otóż chcę przelać pieniądze na PS Store. No i muszę wypisać dane z karty no właśnie z
kredytowej. A nie mam kredytowej i mam tylko płatniczą, ale wypisuję takie dane jak tam
piszę bo też płatnicza je ma i nie mogę coś. A w banku wszystko uaktywnione.

Czy to musi być obowiązkowo kredytowa? Albo mógłby mi ktoś po kolei co i jak wpisać i
gdzie to się znajduje. Bo chciałem dodatki do LBP kupić :\

Idź na forum psx extreme ( gazety )
Zarejestruj się, poszperaj w dziale o Ps3, złoż się z 4 innymi osobami na te dodatki, ktoś kupi, poda Ci haslo i mail do konta z którego kupił, Ty sobie ściągniesz, grać będziesz oczywiście mógł ze swojego konta na którym łowisz pucharki.
Praktycznie wszystko z Psn można dzielić na 5 konsol, więc można się składać i oszczędzać.:)
A! I pamiętaj, aby dodatek był kupiony z tego samego regionu co Twoja gra. Czyli jeśli masz Lbp PAL, to kupcie dlc z europejskiego store, czyli polskiego, angielskiego itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Popsuła mi się konsola PS3, więc zamówiłem kuriera, by odwiózł ją do serwisu. Czy wystarczy wsadzić konsolę do kartonu, w której ją kupiłem, czy wypadałoby jeszcze ją jakoś zapakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:29, paweldomar1 napisał:

Witam. Popsuła mi się konsola PS3, więc zamówiłem kuriera, by odwiózł ją do serwisu.
Czy wystarczy wsadzić konsolę do kartonu, w której ją kupiłem, czy wypadałoby jeszcze
ją jakoś zapakować?

Najlepiej to zapakuj do innego kartonu ,nie tego z konsoli ,albo chociaż opakuj papierem do paczek ,czy folią .Do środka też włóz jakieś gazety ,czy inne cuda ,żeby nie waliła ta konsola po pudle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:48, Leber16 napisał:

Bardzo fajnie, jak coś to już teraz zapraszam na PSN Friends. ;]

Odezwę się kiedy już konsola zagości przy tv 32" Samsungu :)
Btw. zastanawiam się nad pierwszym tytułem. W gre wchodzi Killzone 2, RE5 i jeszcze sporo innych tytułów. Doradźcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:51, dulak napisał:

>Doradźcie mi coś!


Także czekam na zaproszenie do PSN Friends:) .Gra, która mi najbardziej "podpasowała", to jednak LittleBigPlanet. Grałem w różne gry i dema, ale LBP ma jednak w sobie to coś - trochę nie grałem, to znowu jak zacząłem, to wchłonąłem cały:) Teraz muszę poczekać jednak na konsole. A jeśli o inne gry chodzi, Killzone 2 ładnie wygląda, bardzo dobry FPS, GTA IV mi też się podoba, sportowe to np. FIFA, czy PES (na konsoli obie te gry są świetne). Jednak ja polecam LBP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K2 polecam ze szczerego serca szczególnie ze względu na multi. Ale tak poważnie to zastanów się nad kupnem UDF, GTAVI, MGS4 ( o ile dość dobrze kojarzysz fabułę poprzednich części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:51, dulak napisał:

> Bardzo fajnie, jak coś to już teraz zapraszam na PSN Friends. ;]
Odezwę się kiedy już konsola zagości przy tv 32" Samsungu :)
Btw. zastanawiam się nad pierwszym tytułem. W gre wchodzi Killzone 2, RE5 i jeszcze sporo
innych tytułów. Doradźcie mi coś!

Więc można polecić ci Killzone 2, Uncharted , LBP , RE5 , Platformówki z serii Rachet & Clank , mGS4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się