Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PewDiePie przeprasza za swoje filmy. Kieruje też mocne słowa do Wall Street Journal i mediów

14 postów w tym temacie

Popieram Felix'a w 100%. To była próba dyskredytacji i wywołania sensacji. Podkreślam próba, bo jak widać po komentarzach ludzie nie są głupi i widzą jak WSJ manipuluje faktami. Niech dalej robi to co robił, a gazetom kij do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breiweh napisał:

Popieram Felix'a w 100%. To była próba dyskredytacji i wywołania sensacji. Podkreślam próba, bo jak widać po komentarzach ludzie nie są głupi i widzą jak WSJ manipuluje faktami. Niech dalej robi to co robił, a gazetom kij do tego :)

Jak na media głównego ścieku przystało. Żeby tylko do głosu szybko doszło pokolenie, które telewizję i szmatławce pokroju Gwiazdy Śmierci mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gram.pl, jak reszta mediów, podaje, że jutjuber pokazywał "antysemickie treści".

Nie wiedziałem, że obrażał on Palestyńczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny idiota, który uważa się za gwiazdę. Za tą niszę poninen wziąć się rząd, również w Polsce, a nie gościu zarabia na lewo 60.000 miesięcznie za suby albo dostaje 12.000 dolców jako dotacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:

A gram.pl, jak reszta mediów, podaje, że jutjuber pokazywał "antysemickie treści".

Nie wiedziałem, że obrażał on Palestyńczyków.

Zajrzyj czasem do słownika, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , zamiast zastanawiac sie nad tym csy zrobil dobrze czy zle , najpierw trzeba sie zastanowic co takie gowno robi wogole w sieci. I tak jak juz ktos nizej napisal powinien byc wogole zakaz puszczania takich odmóżdzaczy pokroju popek , 99% kanałów fitnesowych z poradami z dupy itp . Bachornia przestaje myslec , tylko nasladuje debili. Jak ja sie Boże ciesze , ze jestem dzieckiem czasow VHS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Kolejny idiota, który uważa się za gwiazdę. Za tą niszę poninen wziąć się rząd, również w Polsce, a nie gościu zarabia na lewo 60.000 miesięcznie za suby albo dostaje 12.000 dolców jako dotacje...

Cebula z Ciebie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Dokladnie , zamiast zastanawiac sie nad tym csy zrobil dobrze czy zle , najpierw trzeba sie zastanowic co takie gowno robi wogole w sieci

Niestety taki obecnie panuje teraz trend. Druga sprawa... patrząc po ostatnich zmianach na Youtube (np. nowe algorytmy wyszukiwania, przed którymi przestrzegał chociazby MatPat z TGT), takie "okazy" są wręcz sztucznie promowane na siłę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harveniusz napisał:

Zajrzyj czasem do słownika, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz.

O, bardzo dobrze wiem, o czym piszę.

Dowiedz się kim tak naprawdę są semici, żeby na przyszłość nie wychodzić na hipokrytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pieprzyć głupoty na temat, o którym nie ma się bladego pojęcia. Oglądaliście go? Po komentarzach strzelam, że jakieś 10s-60s losowego filmu. No ale lepiej rzucić totalnie niekonstruktywną opinię w Internecie, a jakże...

Co do samej sprawy z WSJ... We wcześniejszym newsie powiedziałem co chciałem, teraz tylko dorzucę chyba najlepsze wideo podsumowujące ten cały cyrk:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować