Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon: Wildlands - beta rozpocznie się za kilka dni

4 posty w tym temacie

Oświeci mnie ktoś, jaki jest sens robienia betatestów, które kończą się tydzień przed premierą? To już nie lepiej nazwać to weekendem demo lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karvaialka napisał:

Oświeci mnie ktoś, jaki jest sens robienia betatestów, które kończą się tydzień przed premierą? To już nie lepiej nazwać to weekendem demo lub coś w tym stylu?

Już tłumaczę CI to drogi Watsonie. Patrząc na stan zamkniętej bety, a właściwie na tragizm wersji na pc lepiej jest nazwać to betą i wypuścić 2 regiony na starym buildzie który w porównaniu nawet do zamkniętej bety The Division wygląda co najwyżej słabo + ma jeszcze gorszą optymalizację, powiedzieć że to nieco starsza wersja beta gry która jest już gotowa i że nie będzie takich problemów na premierę finalnej wersji co będzie kolejnym kłamstwem. Patrz: The Division.

A tak na poważnie to myślę że można co najwyżej zagrać w bete, poczekać 10 miesięcy i cena zejdzie do tych 80 zł za pudełkową wersje. Ilość buggów i optymalizacja na pc jest jeszcze gorsza niż The Division, a niby to tam było tragicznie miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXX_PL1 napisał:
karvaialka napisał:

Oświeci mnie ktoś, jaki jest sens robienia betatestów, które kończą się tydzień przed premierą? To już nie lepiej nazwać to weekendem demo lub coś w tym stylu?

Już tłumaczę CI to drogi Watsonie. Patrząc na stan zamkniętej bety, a właściwie na tragizm wersji na pc lepiej jest nazwać to betą i wypuścić 2 regiony na starym buildzie który w porównaniu nawet do zamkniętej bety The Division wygląda co najwyżej słabo + ma jeszcze gorszą optymalizację, powiedzieć że to nieco starsza wersja beta gry która jest już gotowa i że nie będzie takich problemów na premierę finalnej wersji co będzie kolejnym kłamstwem. Patrz: The Division.

A tak na poważnie to myślę że można co najwyżej zagrać w bete, poczekać 10 miesięcy i cena zejdzie do tych 80 zł za pudełkową wersje. Ilość buggów i optymalizacja na pc jest jeszcze gorsza niż The Division, a niby to tam było tragicznie miejscami.

Z przykrością muszę się zgodzić , jednocześnie z Zamkniętą betą grałem w bete Snipera Ghost 3 i wydawała mi się lepsza od GRY UBIKA na którą dali z pewnością kilkanaście razy więcej kasy. Szkoda bo liczyłem na powtórkę z Dywizionu, grę która dała by mi duży świat i fajnego co-opa. Niestety lipa. Nie twierdzę że S3 był bez skaz ale porównując obie bety to dużo lepiej grało mi się właśnie w Snajpera niż w Recona co gorsza graliśmy w czterech i każdy powiedział dokładnie to samo. Dlatego SGW3 kupię na premierę a GRW dopiero jak będzie poprawiony, zbalansowany, i za stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować