Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft obiecuje więcej exclusive''ów na PC i XOne

19 postów w tym temacie

Haha, jak coś wychodzi na PC to jaki to exclusive skoro większość ludzi i tak posiada konsolę i PC. I właśnie przez to nie opłaca się kupować XBOX ONE, bo praktycznie każda gra wychodzi też na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej storny jako PCtowiec ciesze się że "exclusivy" prócz Xboxa trafiają też na Pc ale jako osoba która planuje kupno konsoli nie widzę najmniejszego sensu kupowiani Xboxa, głownie przez to że nie ma nieczego wyjatkowgo co zmusiłoby do grania na niej. W tym aspekcie PS4 wygrywa. God of wWar 4, Crash bandicoot, Horizon zero dawn to naprawdę bardzo mocne tytuły które zachęcają do iwestycji w konosole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Haha, jak coś wychodzi na PC to jaki to exclusive skoro większość ludzi i tak posiada konsolę i PC. I właśnie przez to nie opłaca się kupować XBOX ONE, bo praktycznie każda gra wychodzi też na PC.

Ale nie kazdy posiada PC do gier, wyobraź sobie, że niektórzy na komputerach pracują, przeważnie na laptopach a do gier używają właśnie konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, mam jedno i drugie, ale ostatnio tnę bardziej na PC, dwa systemy obok (8 i10) także mam dostęp do praktycznie całej biblioteki tej konsoli, lubię mocno One, ale jak człek pogra na PC to ciężko patrzeć na wersje konsolowe, wykastrowane tekstury, zadyszka fps, obraz jakbym patrzył przez osr..okulary itp.

Jedyna fajna rzecz jaka mnie tam jeszcze trzyma to swoboda i komfort działania  tej konsoli jak na PC (wsparcie zewnętrznego HDD dla gier, muzyki i filmów, napęd jest mi zbyteczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

A ja z innej beczki. Jak będzie Win 10 only to samobójstwo, dajcie spokój MS tak promuje tego trupa jak wówczas Viste.

Windows 10 jest najlepszym systemem jaki kiedykolwiek wyszedł. I jeżeli tego nie widzi osoba, która siedziała na wszystkich systemach od Windows 3.1 / 3.11, to mało w tym systemie robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Karczort napisał:

Windows 10 jest najlepszym systemem jaki kiedykolwiek wyszedł. I jeżeli tego nie widzi osoba, która siedziała na wszystkich systemach od Windows 3.1 / 3.11, to mało w tym systemie robiła...

Nie potwierdza tego udział procentowy. Z Visty uciekali jak z tonącego statku, z 7 już nie. Sam nie widzę potrzeby, jestem do tego systemu przyzwyczajony, chodzi bardzo dobrze, a stanowcza polityka M$ związana z promowaniem 10 tylko odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Haha, jak coś wychodzi na PC to jaki to exclusive skoro większość ludzi i tak posiada konsolę i PC. I właśnie przez to nie opłaca się kupować XBOX ONE, bo praktycznie każda gra wychodzi też na PC.

Cena panie, cena. Growy PC, a Xbox to różnica kilku tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolaj_35 napisał:

Cena panie, cena. Growy PC, a Xbox to różnica kilku tysięcy złotych.

PC-ta/Laptopa tak czy siak masz. Dodasz kwotę Xbox'a do ulepszenia tego PC-ta czy zakupu lepszego laptopa i masz sprzęt, który będzie odpalał wszystkie gry i to lepiej niż taki Xbox. W dodatku poprawi też wydajność produkcyjną, także win-win. Nie ma żadnego powodu na chwilę obecną aby kupować Xbox'a.

Gry sprzedają konsolę. Tak zawsze było i będzie. Sony o tym wie i dlatego w każdej generacji inwestuje w gry. Microsoft natomiast... choroba wie co oni tam kombinują, bo zamiast wydawać gry to oni je anulują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2017 o 11:31, Mikolaj_35 napisał:

Cena panie, cena. Growy PC, a Xbox to różnica kilku tysięcy złotych.

Czyżby??

Ceny z ESC.pl

intel pentium g4560 2 rdzenie 4 wątki 3,5 ghz - 259zł

MSI H10M Pro-D - 229 zł

GoodRam 8 GB DDR4 2133 Mhz CL15 - 249 zł

Toshiba 1 TB 7200 rpm - 210 zł

Palit Geforce GTX 1050 OC 2 GB GDDR5 - 559 zł

I-BOX Erde VS202 - 99 zł

Antec VP-PC 500W - 179 zł

łącznie 1784 zł

Czyli growy PC 1784 zł vs XBOX ONE S 1 TB 1400 zł -1600 zł 

Więc ja mam pytanie gdzie ty masz różnicę kilku tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku przed targami ta sama gadka. A xbox one jest martwy i nawet fanboy to musi widzieć. Poddali się w tej generacji, ogólnie moim zadaniem MS wycofuje się z konsol a idzie w stronę platformy do gier która niczym nie będzie się rózniła od PC. Jedyna róznica to będzie to że project scorpio to będzie PC z zakniętą architekturą dla tych co chcą kupić skrzynkę i zagrają we wszystko bez problemu czy im ruszy czy nie i na jakich detalach.

Nie wierze już w żadne exclusive tylko na project scorpio z powyższego powodu. I jako dowód wystarczy ostatni 1-2 lata obserwować. Całkowite wycofanie się z excluviwów na xbox one.

Osobiście trochę szkoda bo chociaż jestem zwolennikiem PC i PS4 to jednak to może rozleniwić trochę Sony, chociaż z drugiej strony oni wiedzą co przyciąga $ i graczy.. gry na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kafar napisał:

Jedyna róznica to będzie to że project scorpio to będzie PC z zakniętą architekturą dla tych co chcą kupić skrzynkę i zagrają we wszystko bez problemu czy im ruszy czy nie i na jakich detalach.

Czyli zrobią to samo co robi... Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2017 o 14:45, fenr1r napisał:

Czyli zrobią to samo co robi... Sony?

Nie. Chociaż mogłem faktycznie to źle napisać a właściwie nie potrzebnie pisałem że zamknięta architektura bo właśnie zamknięta nie będzie. Zle się wyraziłem z przyzwyczajenia że zawsze były zamknięte tym bardziej że faktycznie ostatnio ogłaszano że każdy będzie mógł robić gry bez zbędnych dev kitów. Każdy kto zrobi grę na sklep MS i na PC będzie mógł w nią grać na Scorpio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować