Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pojawią się trzy nowe figurki kolekcjonerskie

7 postów w tym temacie

Czyli wyciągania kasy z jednego produktu ciąg dalszy... tak tak, wiem, to "nasza duma narodowa", nie wolno krytykować, więc ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Karczort No, ale wiesz nikt nie karze Ci tego kupować. Dla kolekcjonerów tego typu gadżetów to fajna sprawa, dla mnie po prostu ciekawostka. Oczywiście, że możesz krytkować Wiedźmina 3 jeśli uważasz, że to produkt słabej jakości i jesteś w stanie podać sensowne argumenty. Nikt Ci tego nie będzie miał za złe. Dla mnie na dzisiaj to najlepsza gra tej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Czyli wyciągania kasy z jednego produktu ciąg dalszy... tak tak, wiem, to "nasza duma narodowa", nie wolno krytykować, więc ciiii

 

Co? xD Skąd pomysł, żeby zacząć się wkurzać na to, że wypuszczają figurki? Rozumiem jakby nagle ogłosili tone głupkowatych DLC, bo wtedy to rzeczywiście byłoby zdzieranie kasy, ale figurki, które w żaden sposób nie wpływają na odbiór gry...

Są ludzie, którzy zbierają figurki i oni na pewno ucieszą się, że mogą poszerzyć kolekcję o trzy nowe. Jeśli ty nie zbierasz to po co się tym w ogóle przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makoko napisał:
Karczort napisał:

Czyli wyciągania kasy z jednego produktu ciąg dalszy... tak tak, wiem, to "nasza duma narodowa", nie wolno krytykować, więc ciiii

 

Co? xD Skąd pomysł, żeby zacząć się wkurzać na to, że wypuszczają figurki? Rozumiem jakby nagle ogłosili tone głupkowatych DLC, bo wtedy to rzeczywiście byłoby zdzieranie kasy, ale figurki, które w żaden sposób nie wpływają na odbiór gry...

Są ludzie, którzy zbierają figurki i oni na pewno ucieszą się, że mogą poszerzyć kolekcję o trzy nowe. Jeśli ty nie zbierasz to po co się tym w ogóle przejmować?

 

Szczerze? To właśnie wolałbym DLC! Figurka gdzieś tam stoi, kurzy się. A w DLC to mogę pograć.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować