Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Mortyr 2

17 postów w tym temacie

Zalozylem temat o tej grze wypowiedzcie sieco o niej myslicie ale najpierw ja co dodam.
Jest to gra polskiego zespołu gra odbywa sie podczas II wojny światowej jestesmy tajnym agentem jak w Wolfwenstein i mamy na celu dojsć do labolatorium i zniszczyc projeskt "cudnej broni''

Gra ma fajna grafike jest w pełni po polsku ale ma błedy graficzne.

Kto grał w tą gre niech sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak tę grę zagrywałem... Niestety nie przeszedłem... Załatwiło mnie zbyt częste "sejwowanie" na jednym slocie (przyzwyczajenie po grach konsolowych...), i nie mogłem przejść czasówki... Ale gra fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu kupiłem tę grę bodajże w magazynie Play. Gra była dosyć fajna, więc jakoś ją ukończyłem. Co do drugiej części nie mam żadnych informacji, ale nie wiem dlaczego trafiła w CDA do "Kaszanka Zone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie napadło, ale wczoraj poczułem chęć na jakąś gorszą, budżetową grę (jakiej jeszcze nie przeszedłem). Wbrew temu co napisałem już dawno temu (kilka postów wyżej), gra jest kiepska i pełna błędów. Jedyne co mi się podobało to.. rag-doll (bardzo fajny, widać jak bardzo przeciwnicy chcą iść do nieba... coś im nie wychodzi :P). A więc, zainstalowałem i doszedłem do momentu, w którym skończyłem ostatnio, czyli na czasówce (jak ja nienawidzę czasówek! >_<), pod koniec gry, tej rakiety po prostu nie da się zniszczyć... Nigdy nie zdążyłem, raz byłem prawie u celu, ale... czas się skończył... Po drodze jest tylu przeciwników, że po prostu traci się za dużo życia i czasu... Już wiem dlaczego jej nie przeszedłem, no i nie przejdę... Chyba przez Mortyra 2 stracę sympatię do gier budżetowych - do tej pory bardzo je lubiłem, potrafiłem przymknąć oko na różne błędy, zwłaszcza kiedy gra miała jakiś pomysł (albo fajną fabułę) który nie był wykorzystany jeszcze w poważniejszych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE tam mortyr jest git. Jak ktoś mówi że głupi to na pewno nie przeszedł i się teraz mści na jej poziomie tródności(który nie jest taki wysoki) wg mnie gra jest fajna a mortyr III już w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna z najgorszych gier w jakie grałem. Powód??

-granat pada 20 m od nas, chowam sie za mór i tak gine
-AI przeciwników, chowają sie za drzewem żeby nagle wybiec tuż przed moją lufexP
-Lektor co podkłada głos gada jak upośledzony
-Gra jest źle zopymalizowana nawet na minimalnych mi sie ciełaxP
-denna Fabuła
-sterowanie helikopterem

jedynie grafika znośna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować