Zaloguj się, aby obserwować  
DavemanInter

Pytanie odnośnie starszych gier

2 posty w tym temacie

Witam serdecznie, na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, ze jestem kompletnym laikiem w temacie gier. Nigdy nie byłem zainteresowany 'strzelankami', natomiast po 25 latach, jak po dotknięciu magicznej różdżki, wkręciłem sie w oglądanie streamów CS:GO. Postanowiłem więc nadrobić ten stracony czas i popykać w gry FPS. Niestety mój sprzęt nie pozwala mi na swobodną grę w CS:GO, także prosiłbym o podanie jakichś starszych tytułów, które pozwolą mi się odnaleźć w tym klimacie. Dodam, że jedyną grą tego typu, z którą miałem styczność był Wolfenstein: Return to Castle.

Specyfikacje mojego trupa:

Laptop Asus K70IO

Pentium Dual-Core CPU T4300 @ 2.10 GH, 4 GB RAM, Nvidia GeForce GT 120M

Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

 

Myślałem zacząć od serii Call of Duty lub Medal of Honor. Co powiecie na CoD: Modern Warfare (pierwsza część  z 2011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Half life czy BIoshock (jeśli fabuła ma znaczenie), starsze CoD są całkiem fajne a seria MW uważana jest za najlepszą w serii więc myślę że MW warto zagrać -BTW CoD 4 Modern Warfare jest z 2008 dopiero MW3 wyszło w 2011 o ile mnie pamięć nie myli. Jak nie możesz grać w CS GO to zawsze jest 1.6 który działa nawet na ziemniakach :)

Tylko musisz dokładnie na wymagania patrzyć bo ten laptop nie jest zbyt mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować