Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks - gracz umiera podczas charytatywnego streamu

9 postów w tym temacie

Sinirio napisał:

Tak, napewno papierosy nie miały z tym nic wspólnego, a jedynie brak snu...

Obstawiam , ze jeszcze musialo pojsc cos w nos albo w dziąsło ,nie zmienia to faktu , ze chcial dobrze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze znawcy tematu. Akurat zeby przesiedziec 24h przed kompem wcale nie trzeba walic po nochu (ewentualnie w dziasla, jak to kolega fachowiec wyzej zauwazyl). Tym bardziej nie widze zadnego zwiazku miedzy smiercia, a papierosami. Mam oczywiscie na mysli ta konkretna smierc, zeby nie bylo ze twierdze ze papierosy nie szkodza :) No chyba ze o czyms nie wiem i mozna gwaltownie umrzec w wieku 35 lat przez zapalenie papierosa, jesli tak to prosze o jakies info, bo w takim razie niedlugo mnie to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

O widze znawcy tematu. Akurat zeby przesiedziec 24h przed kompem wcale nie trzeba walic po nochu (ewentualnie w dziasla, jak to kolega fachowiec wyzej zauwazyl). Tym bardziej nie widze zadnego zwiazku miedzy smiercia, a papierosami. Mam oczywiscie na mysli ta konkretna smierc, zeby nie bylo ze twierdze ze papierosy nie szkodza  No chyba ze o czyms nie wiem i mozna gwaltownie umrzec w wieku 35 lat przez zapalenie papierosa, jesli tak to prosze o jakies info, bo w takim razie niedlugo mnie to czeka.

Nom taki specjalny pepieros z cyjankiem :)

Jak miałem 19 lat to zdarzyło mi się grać bez przerwy na sen (jadłem grając i wychodziłem do wc) przez 84 godziny. Mając 25 lat grałem 36 godzin w multiboxing na 3 kontach w Final Fantasy XI (bardzo wymagająca psychicznie sesja). Spałem po tym 18h, ale nie umarłem. Granie przez 24h nie powinno być dla zdrowego 35 latka problemem, który mógłby doprowadzić do śmierci. Prawdopodobnie był na coś chory, a brak snu/zmęczenie organizmu/podwyższone ciśnienie (pewnie pił kawę/energetyki) zadziałało jak katalizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu kilkanaście lat temu spędziłem ponad 24h sesję przy GTA 3. Nie piłem wtedy, nie paliłem (obecnie też tego nie robię, jakby co), po prostu dłużej wtedy sobie pospałem.

Takie coś nie jest niewykonalne bez ćpania, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zator w nodze od za długiego siedzenia może zrobić się w każdym wieku, człowiek wstanie, zator się przesunie i po człowieku, nawet nie zauważy kiedy i że coś się źle dzieje. Nie bez powodu mówi się, żeby wstać od komputera co minimum godzinę. Niestety znafcy w komentarzach wiedzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:

Zator w nodze od za długiego siedzenia może zrobić się w każdym wieku, człowiek wstanie, zator się przesunie i po człowieku, nawet nie zauważy kiedy i że coś się źle dzieje. Nie bez powodu mówi się, żeby wstać od komputera co minimum godzinę. Niestety znafcy w komentarzach wiedzą lepiej.

Dokładnie, to jest największy problem przelotów samolotami na długich dystansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie do końca jasny news. Poshybrid był w trakcie 24h streamu z World of Tanks, ale już od kilku dni streamował na cele charytatywne i nie spał od 5-6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować