Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon Wildlands z telewizyjną reklamą

13 postów w tym temacie

Beta na Ps4 Pro mnie nie porwała. Grafika fajna, game play jakiś takiś. Szkoda że przy mierzeniu z broni zmienia się widok na FPP straszliwie irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde: wypadałoby wreszcie odpalić betę na PC, bo coś czasu brak: dziś Neo-Nówka, jutro impreza - może choć jutro z rana lub w niedzielę coś obadam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:

Beta na Ps4 Pro mnie nie porwała. Grafika fajna, game play jakiś takiś. Szkoda że przy mierzeniu z broni zmienia się widok na FPP straszliwie irytujace

Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juri777 napisał:

I tragiczną optymalizacją. Ga chodzi baaaardzo źle.

Gdzie? i5 6600k, 16gb ram, gtx1060 oc - na bardzo wysokich 60fps w fullhd. Chodzi super. I zanim coś napiszesz - mój sprzęt to jest minimum w świecie PC Master Race...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Karczort napisał:

Gdzie? i5 6600k, 16gb ram, gtx1060 oc - na bardzo wysokich 60fps w fullhd. Chodzi super. I zanim coś napiszesz - mój sprzęt to jest minimum w świecie PC Master Race...

Minimum? Widze skromnosc przez Ciebie przebija. Zdradze Ci tajemnice, ale sa gorsze konfiguracje, nawet duzo gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
14 minut temu, Karczort napisał:

Gdzie? i5 6600k, 16gb ram, gtx1060 oc - na bardzo wysokich 60fps w fullhd. Chodzi super. I zanim coś napiszesz - mój sprzęt to jest minimum w świecie PC Master Race...

Minimum? Widze skromnosc przez Ciebie przebija. Zdradze Ci tajemnice, ale sa gorsze konfiguracje, nawet duzo gorsze

Może i są gorsze konfiguracje, ale jego konfiguracja to minimum od jakiego można czegoś wymagać. Sorry, ale jak ktoś ma i3, 4gb ramu, GTX660 i ma 20 klatek (czy ile tam by miał na tym) i pisze, ze gra jest źle zoptymalizowana, musi zrozumieć, że to już czas wymienić sprzęt lub pogodzić się z gorszymi osiągami. Life is brutal, 60FPS w FULL HD i grafiką na high niestety wymaga właśnie jakiegoś minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
juri777 napisał:

I tragiczną optymalizacją. Ga chodzi baaaardzo źle.

Gdzie? i5 6600k, 16gb ram, gtx1060 oc - na bardzo wysokich 60fps w fullhd. Chodzi super. I zanim coś napiszesz - mój sprzęt to jest minimum w świecie PC Master Race...

Tak. Z dropami do 48 klatek. Proszę : watch?v=4M8xt4bev-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Ketrab_Reisato napisał:

Może i są gorsze konfiguracje, ale jego konfiguracja to minimum od jakiego można czegoś wymagać. Sorry, ale jak ktoś ma i3, 4gb ramu, GTX660 i ma 20 klatek (czy ile tam by miał na tym) i pisze, ze gra jest źle zoptymalizowana, musi zrozumieć, że to już czas wymienić sprzęt lub pogodzić się z gorszymi osiągami. Life is brutal, 60FPS w FULL HD i grafiką na high niestety wymaga właśnie jakiegoś minimum.

Czyli jak ktos ma i5 6500 i 970 to juz jest nawet ponizej minimum? Swoja droga kto okresla czym jest minimum i gdzie mozna znalezc jego obliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, juri777 napisał:

Tak. Z dropami do 48 klatek. Proszę : watch?v=4M8xt4bev-A

Z kolei na Ultra do 33 klatek. Ciekawe na co idzie ta moc, bo gra wyglada szczerze powiedziawszy sredniawo, przynajmniej na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
38 minut temu, juri777 napisał:

Tak. Z dropami do 48 klatek. Proszę : watch?v=4M8xt4bev-A

Z kolei na Ultra do 33 klatek. Ciekawe na co idzie ta moc, bo gra wyglada szczerze powiedziawszy sredniawo, przynajmniej na filmikach.

Może na filmikach. W rzeczywistości gra wygląda rewelacyjnie. To chyba obecnie najładniej wygląjąca gra (a jak ktoś napisze, że W3 to go śmiechem wezmę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kash28 napisał:

Beta na Ps4 Pro mnie nie porwała. Grafika fajna, game play jakiś takiś. Szkoda że przy mierzeniu z broni zmienia się widok na FPP straszliwie irytujace

Strzelanie jest właśnie rewelacyjne. Szkoda, że cała gra nie jest FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować