zdjuna

Nowy laptop do grania?

5 postów w tym temacie

Z racji zbliżającej się premiery ME: Andromeda rozglądam się za nowym sprzętem do grania. Nie mam w mieszkaniu dobrego telewizora (w takim razie konsole raczej odpadają), na desktopowy komputer nie mam miejsca - pomyślałem, że w takim wypadku pozostaje mi jedynie zakup nowego laptopa. Dłuuuugo już nie śledziłem nowinek technologicznych w świecie podzespołów i stąd mam do Was prośbę - proszę o polecenie solidnego laptopa do grania z matrycą 17.3" do 5000 złotych. Do tego - warto zainwestować trochę więcej w sprzęt z GeForce 10 series?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 5000 można by naprawdę fajny komputer kupić i co najważniejsze wydajniejszy od laptopa w tej cenie, jeśli nie masz miejsca zastanowił bym się nad komputerem w mniejszym formacie, może tak udało by się coś złożyć a nie zajmowało by tak dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że jeżeli mówimy o wydajnym komputerze to lepiej jednak iść w stronę komputera stacjonarnego. Co z tego, że laptopy są nieraz bardzo wydajne jak np. Asus ROG skoro działać na pełnej mocy będzie przez kilkanaście minut aż do pełnego rozładowania baterii. Dłuższa praca na nim jest możliwa, ale przy dużym ograniczeniu mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się