Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj świat Ghost Recon: Wildlands już teraz - interaktywna mapa

10 postów w tym temacie

Wracając do bety......

Osobiście byłem zaskoczony, gdyż spodziewałem się, że będę miał 40FPS oglądając wcześniejsze testy na YouTube....

Miałem 60-70FPS / 6600K GTX970 16GB, grafika o wiele ładniejsza niż na filmikach na YouTube......

Domyślam się, że z czasem będzie jeszcze lepiej tak jak to miał miejsce w Division.

Gra przyjemna.... Lekko niczym GTA co uważam za plus.

Jak trafisz na ogarniętą ekipę - gra się super!

Jak trafisz na zamulony skład gdzie każdy biegnie w swoją stronę na mapie.... to się gry szybko odechciewa :-)

Cieżko mi powiedzieć jaki będzie poziom trudności i jak bardzo będą rozbudowane misje w późniejszym czasie..... 

Dodatkowo.......w ile skońszy się całą grę?

Przechwytywanie konwoju z kumplami :-) czysta przyjemnosć....

 

A jaka jest Wasza opinia na temat samej rozgrywki?

 

(nie rozmawiajmy o optymalizacji - tylko mogę się domyślać jak zasyfiony PC ma ktoś kto ma i5 czy i7 połączony z GTX 970 mając 40FPS.......)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u Ciebie z fps ok 60 na GTX970, i7 970 i 12gb RAM jednak przy wyłączonych opcjach zaawansowanego oświetlenia. Gdy włączyłem, pożerało procesor w 98%.

Gra świetna do co-opa. Im więcej osób tym lepiej. W dwie znośnie w trzy lepiej w 4 super. Samemu z botami to denna gra. Boty to totalni idioci biegający w grupie jak stado baranów. Nie mają startu do pierwszej części ghost recon.

W ile skończy się całą grę? 1 z 21 obszarów wyczyściłem w jedną sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak moje spostrzeżenia z wersji na Ps4. Grałem na Pro graficznie wyglądała dobrze. Dropów fps nie uświadczyłem. 

Co do samej rozgrywki... hmmmm.......  Tak jak ktoś pisał. Boty w drużynie to idioci. Gra z serią Ghost recon nie ma nic wspólnego. Samo strzelanie przyjemne jednak co z tego jak na najwyższym poziomie przeciwnicy nie byli wyzwaniem. Dodatkowo pilotowanie helikoptera to jakiś joke, nie wspominając już o jeździe na motocyklu. Skoczenie z urwiska no problem. Tak mi to zepsuło wrażenie z gry że aż ją wysłałem do: dev null 

Dodatkowo aby pograć w co-opa na Ps4 potrzebny jest ps+. Czyli żeby pograć potrzebujemy łącze internetowe (no okey jest to wymóg czasów no i raczej sprawa techniczna nie do przeskoczenia). Następnie musimy zapłacić z 230 zł za samą grę (bez dlc się nie obejdzie) + opłata za "Ps +" około 180 zł rocznie (roczna subskrypcja). Jaki to ma sens, to samo jest z For Honor. Gdzie w For Honor to już wogołe żart bo to połaczenia ponoć p2p.

Żeby rozwiać mity co do grania w sieci na Ps4. Wcale nie potrzeba PS+. Taki WarThunder, WarFrame, Neverwhinter, Blacklist, Hawken, czy choćby przyszły Elite dangerous nie wymagają plusa.

 

Ot moje żale w kierunku Ubisoftu. For Honor bym zakupił bo beta przypadłami do gustu ale ten wymóg do Ps+ mnie odrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:
 

Dodatkowo aby pograć w co-opa na Ps4 potrzebny jest ps+. Czyli żeby pograć potrzebujemy łącze internetowe (no okey jest to wymóg czasów no i raczej sprawa techniczna nie do przeskoczenia). Następnie musimy zapłacić z 230 zł za samą grę (bez dlc się nie obejdzie) + opłata za "Ps +" około 180 zł rocznie (roczna subskrypcja). Jaki to ma sens, to samo jest z For Honor. Gdzie w For Honor to już wogołe żart bo to połaczenia ponoć p2p.

Żeby rozwiać mity co do grania w sieci na Ps4. Wcale nie potrzeba PS+. Taki WarThunder, WarFrame, Neverwhinter, Blacklist, Hawken, czy choćby przyszły Elite dangerous nie wymagają plusa.

 

Ot moje żale w kierunku Ubisoftu. For Honor bym zakupił bo beta przypadłami do gustu ale ten wymóg do Ps+ mnie odrzucił

Tylko czemu wymieniłeś gry F2P na PS4 ??
Tam zarabiają poprzez sprzedawanie pakietów, waluty, premium account
Teraz nagle problem że For Honor czy Ghost wymaga PS+ do gry z kimś.
W Ghost możesz przejść cała Kampanie z kolegą ale nie musisz.
Taki bf1, cod czy jaka kolwiek inna gra normalnie wydana wymaga ps+ do gry w sieci i tu problemu nikt nie robił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MasterChiefGT napisał:

Taki bf1, cod czy jaka kolwiek inna gra normalnie wydana wymaga ps+ do gry w sieci i tu problemu nikt nie robił ...

Pewnie nie raz robił, sek w tym ze to temat o wildland, wiec nie wiem co do tego ma battlefield :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry w multi wymagają PS+. Dlatego w PS Plus nie ma już żadnych fajnych gier, bo każdy kto chce grać w multi, to i tak PS Plus musi kupić. Nie to co na PS3, gdzie Sony się starało, aby ludzie kupowali PS+ ot choćby dla samych gier. Oczywiście gry F2P są wyłączone z wymagania PS+.

Co do Wildlands. Wszystko super, ale wszędzie gdzie czytam, to wszycy przyczepiają się do prowadzenia pojazdów itp. Ludzie, to nie samochodówka! A akurat śmigłowiec prowadzi się najlepiej z wszystkich wymienionych pojazdów, najbardziej realistycznie. Oczywiście mowa o prowadzeniu pojazdów padem, bo nie wyobrażam sobie tego robić klawiaturą, która kompletnie się do tego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o śmigłowiec to na PC brakowało tutoriala jak go pilotować. Też na początku nie wiedziałem jak i wydawało mi się że totalnie to schrzanili. Ale po kilku próbach doszedłem jak go używać i też uważam że smigło jest bardzo dobrze oddane, trzeba planować ruchy z wyprzedzeniem bo inercja jest ogromna (i taka być powinna).

Za to samochody mają za przodka konia ze Skyrima, i jeżdzenie drogami nie ma sensu jak wystarczy ustawić cel na wprost i wcisnąć gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Ludzie, to nie samochodówka!

Jak już się wprowadza jakiś element rozgrywki, to się go robi profesjonalnie, a nie na kolanie + usprawiedliwiając to w taki sposób jak ty.
Ubisoft to nie amatorzy działający od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Pewnie nie raz robił, sek w tym ze to temat o wildland, wiec nie wiem co do tego ma battlefield

Przykład z grą która też wymaga abonamentu PS+ do gry online :)
Bo przecież Duchy powinny być F2P aby każdy mógł grać online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować