Gram.pl

Zaprojektuj postać w grze Torment: Tides of Numenera i wygraj konsolę!

10 postów w tym temacie

Wszystko super, fajnie, że znowu jakiś ciekawy konkurs na Gramie... tylko dlaczego w jego zapowiedzi nie ma informacji o nagrodzie? W tytule jest wzmianka o konsoli, ale bez wertowania regulaminu (a umówmy się, że najbardziej przystępny sposób zdobywania informacji to to nie jest) nie miałem pojęcia czy chodzi o PS4, Xbox One, czy może 6-letniego, porysowanego 3DS-a wójka Stefana ;)

Zaintreresowanych i również narzekających na ten brak informuję, że nagrodą jest PS4 Pro z Tormentem w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Aquma napisał:

Wszystko super, fajnie, że znowu jakiś ciekawy konkurs na Gramie... tylko dlaczego w jego zapowiedzi nie ma informacji o nagrodzie? W tytule jest wzmianka o konsoli, ale bez wertowania regulaminu (a umówmy się, że najbardziej przystępny sposób zdobywania informacji to to nie jest) nie miałem pojęcia czy chodzi o PS4, Xbox One, czy może 6-letniego, porysowanego 3DS-a wójka Stefana ;)

Zaintreresowanych i również narzekających na ten brak informuję, że nagrodą jest PS4 Pro z Tormentem w zestawie.

Ale na grafice też widać... No ale już dopisane. Mamy małe problemy techniczne i stąd takie małe zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani, zgroza, choć uznaję się za mistrza słowa, to graficznie jestem noga. Wystartuję, ale obiecujecie, że nie będziecie się gromko śmiać z moich malunków, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OgladamGry napisał:

Nie ma to jak powtarzać sobie, żeby do zgłoszenia konkursowego dopisać nick z serwisu, a potem o tym zapomnieć... ;)

Nie ma to jak powtarzać sobie, żeby dopisać nick z serwisu, po czym dopisać... zły nick.

Mam nadzieję, że domyślą się, że jestem Resnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy jeszcze chwili na ogłoszenie wyników, ponieważ nadesłaliście nam bardzo dużo prac :D

Dlatego wyniki ogłosimy po weekendzie w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się