Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda. Pierwsze 13 minut gry.

8 postów w tym temacie

Badanie skrywanych przez nie tajemnic będzie wymagało od nas nie tylko zręczności i obycia w mechanikach gry, ale też sprytu.

Już widzę te wyzwania...  Postacie co chwilę ci będą mówić żebyś coś zeskanował albo przywołał drona z konsoli, bo BW uważa cię za debila i wszystko ci musi powiedzieć.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki trochę hejt w próźnię, bo jeszcze w ten tytuł nikt przyjemności zagrać nie miał. Inna sprawa, że to gra akcji z elementami RPG, więc nie ma co oczekiwać łamigłówek nad którymi będzie trzeba siedzieć godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FallingStickman napisał:

Jak na grę, która ma zadeciutować za niecałe 3 tygodnie to bardzo dużo niedoróbek widać na tych materiałach.

Stary, z czym masz problem? Ta gra nawet nie miała premiery a wszyscy ją atakują. Ludzie, powiedzcie mi ile macie materiałów poglądowych zawierających właściwy gameplay? Dwa? Trzy? No, w tym jeden z nich pochodzi z wczesnych faz produkcji. To na tej podstawie oceniacie grę w którą jeszcze nikt nie grał?

Poczekajcie aż Andromeda ujrzy światło dzienne, poczekajcie też na wystawienie ocen przez krytyków oraz przez wszelakie serwisy jak np: gram.pl na którym to piszę. Poczekajcie na to wszystko i dopiero potem pokuście się o komentarze mające na celu krytykę.

Jeśli kogoś w tej grze odrzuca trochę słaba, niedopracowana mimika twarzy, gesty czy grafika (czego nie rozumiem bo silnik gry sprawuje się świetnie i grafika wygląda obłędnie) to nie wiem po co w ogóle gra w takie gry. Andromeda będzie jedną z lepszych gier tego roku. Być może najlepszą ale tego nie wiemy.

Ile jest dzisiaj gier dorobionych, że tak zapytam, hmm? Miał premiere For Honor z którym wiązałem duże nadzieje - ubi spieprzyło sprawę. Zaraz premierę będzie miał GR:Wildlines - gra ma te same problemy sieciowe co FH i do tego jest monotonna. Wypuścili na światło dzienne nowego snajpera - odgrzali kotleta po całości moim zdaniem. No, może dali trochę więcej swobody ale to tyle.

Nie mówcie, że gra jest niedorobiona bo w stosunku do wielu innych produkcji z zeszłego roku czy też nadchodzących w 2017 jest bardzo dopracowana i to widać po wszystkich materiałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FallingStickman napisał:

Jak na grę, która ma zadeciutować za niecałe 3 tygodnie to bardzo dużo niedoróbek widać na tych materiałach.

No bo ten tego wiesz.... To jeszcze stary build jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować