Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Horizon Zero Dawn w narracji Krystyny Czubówny

6 postów w tym temacie

Doskonale to wyszło ;)

Chociaż, są też reklamy biura turystycznego w ty samym stylu, ten filmik jest naprawdę udany ;))

Sama gra jest wyjątkowa. Wyjątkowo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest spoko ale gra jest poprostu dziełem sztuki. Pokazuje co można osiągnąć gdy developer nie jest na siłę pośpieszany i ma wsparcie od producenta sprzętu na który gra wychodzi. Grafika powoduje opad szczęki również u Pc Masterowców. Nie jeden był i widział. Mech na skałach który to jest wykonany lepiej niż w nie jednej grze trawa. Roślinność i otoczenie miażdźą wszystko. Cienie w cyklu dnia i nocy.... Bajeczka. Średnio na godzinę grania spędzam 10 minut w trybie fotograficznym. Jakość grafiki niczym się różni w stosunku do tego co widzimy na ekranie. Można w nim wybrać dowolną porę dnia. Ścieżka audio powala na kolana zarówno jako muzyka jak i pozostałe efekty. Zniszczony świat, miasta wyglądają idealnie. Game play i walka z maszynami cudo... Gra nastawiona jest na rozwałkę dystansową. Walka wręcz to dodatek wykonany również na wysokim poziomie. 

 

Ot wyszła mała recka. Gra ma 9,5/10 w mojej ocenie. Dlaczego nie 10? Brak pełenj animacji twarzy podczas dialogów. Uncharted kres złodzieja pod tym kątem dalej nie pobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając film czułem się jakbym oglądał National Geografic, jako narrator p. Krystyna Czubówna robi naprawdę dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować