Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - twórcy gry przybijają piąteczkę ekipie stojącej za Horizon Zero Dawn

13 postów w tym temacie

Świetnie to wyszło.

Oba tweety są dobre a grafiki bardzo fajne.

Obie firmy z humorem oddają sobie szacunek.

Bardzo fajna inicjatywa. Gratulacje dla obu ekip ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że kilka osób z CDPR (czy też byłych osób) pracowało przy Horizon. W sumie do widać, bo dużo questów jest świetnie wykonanych tak samo jak tych w Wiedźmin 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne obrazki i szanuję obie strony za gest, ale... Chyba jestem jednym z niewielu, którym już brzydnie ten hype na Horizon. :S I a propos najwyżej ocenianych gier... Pleeease. Nioh i NieR: Automata już uplasowały się wyżej, że już nie wspomnę o The Legend of Zelda: Breath of the Wind, o którego sukcesie u Was ni widu, ni słychu. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw dlaczego polskie portale o grach stale przeinaczają tytuł tej gry. To nie jest "Horizon: Zero Down" tylko "Horizon Zero Dawn" (bez dwukropka!). Przecież w ten sposób zmienia się postrzeganie tytułu. Dodatkowo rzetelność wymaga nie wprowadzania czytelników w błąd. Wiele osób potem go powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Chodzą słuchy, że kilka osób z CDPR (czy też byłych osób) pracowało przy Horizon. W sumie do widać, bo dużo questów jest świetnie wykonanych tak samo jak tych w Wiedźmin 3.

PRzemyśł growy musi mieć sie naprawdę źle, skoro to, że 2 gry są dobre świadczy  tym, że wykonali je, przynajnmiej częściowo, ci sami ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie współzawodnictwo na tym cyforwym rynku miło jest popatrzeć. Oby jeszcze wielu było tak miłych dla siebie, ale czy wtedy nie byłoby zbyt cukierowkow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skelldon napisał:

Ładne obrazki i szanuję obie strony za gest, ale... Chyba jestem jednym z niewielu, którym już brzydnie ten hype na Horizon. I a propos najwyżej ocenianych gier... Pleeease. Nioh i NieR: Automata już uplasowały się wyżej, że już nie wspomnę o The Legend of Zelda: Breath of the Wind, o którego sukcesie u Was ni widu, ni słychu.

Hype na Horizon jest bo twórcy nie oszukali nikogo, nie było downgradu graficznego. Gra poza tym że się genialnie prezentuje i to nawet na Ps4 nie wspomnę celowo o to trzyma naprawdę dopry poziom. Mało która gra ma flow (miodność dla mnie) Mi osobiście nie znudził się ani razu. Gdyby pokusili się o animacje podczas dialogów i przerywników rodem z Uncharted 4 było by...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować