Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project CARS 2 - nowe wideo z rozgrywki

7 postów w tym temacie

Szczerze? Dla mnie w grach samochodowych grafika schodzi na drugi plan po pierwszych 30 minutach gry. Po co mam się gapić na boki jak cały czas trzeba być skupionym na torze. Widok zza samochodu to też dla mnie nieporozumienie. Odkąd kupiłem kierownicę nigdy nie włączyłem innego widoku niż z kabiny, ewentualnie z maski. Najważniejszy jest i tak model jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Project Cars..... Ale robienie teraz 2 jest troszkę naciągane....

Aktualnej grze niczego nie brakuje. Graficznie jest bomba. Mała różnica względem zapowiadanej 2.

Wystarczy dodać spory patch. DLC z samochodami, trasami i możnaby śmigać dalej. No coż jakoś kasę trzeba zarabiać....

Blisko premiery będę bacznie przyglądał sie porównaniom względem części pierwszej.

 

ps. Widok zza samochodu też jest dla mnie nieporozumieniem.

Pierwszą grą która oferowała widok widoku z kasku był NFS Shift....nastepnie mój ulubiony Shift 2......długa przerwa i Project Cars ;-) to robi różnicę.

Widok zza samochodu jest zarezerwowany dla zabawek typu Forza : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czaczi odpal najnowszego nfs a zmienisz zdanie. Grafika w kazdej grze ma znaczenie . Pozwala wkrecic sie glebiej w swiat przez co czuc klimat podwojnie. Wiadome tez jest , ze wszystkiego nie zalatwia dobra grafika jak cala reszta lezy. A co do gry , to jak na tak dobrym sprzecie gra smiga , to nie zbyt duza ta roznica w oprawie , nawet bym rzekł zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Czaczi odpal najnowszego nfs a zmienisz zdanie. Grafika w kazdej grze ma znaczenie . Pozwala wkrecic sie glebiej w swiat przez co czuc klimat podwojnie. Wiadome tez jest , ze wszystkiego nie zalatwia dobra grafika jak cala reszta lezy. A co do gry , to jak na tak dobrym sprzecie gra smiga , to nie zbyt duza ta roznica w oprawie , nawet bym rzekł zadna.

Powiem tak - dla mnie najlepszą samochodówka jest rfactor w dalszym ciągu (na drugim miejscu LFS). Pierwsza część nie druga. Tak jak napisał czaczi w symulatorze jednak najważniejsze jest, żeby model jazdy był dobry, na grafikę nie zwraca się uwagi po paru okrążeniach. Project CARS jest bardzo dobry graficznie ale szczerze - model jazdy jest sztywny. Nie zrozumcie mnie źle, do takich nfs to jednak jest duża odległość jeśli o to chodzi (oczywiście na plus), można się pościgać. Chodzi o to, że nie ma wyzwania w tej grze - przynajmniej w 1 części, oczywiście nie wiem jak to będzie z drugą - nie ma tej zabawy w ściagniu się, grafika tego nie uratuje nie ważne jak dobra by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować