Isildur

Horizon Zero Dawn (PS4)

11 postów w tym temacie

Witajcie, szukałem tematu o tej grze ale wyszukiwarka nic nie znalazła, więc zakładam ;)

Mam do Was pytanie, głównie do osób grających w tę grę lub śledzących informacji o tejże grze :)

Czy jest szansa by:Horizon Zero Dawn został wydany na PC? Czy po prostu mam sobie zakupić PS4 i cieszyć zabawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lis_23 napisał:

Raczej nie ma żadnych szans, gdyż jest to tzw. ex na PS4, a tylko XONE i Microsoft pozbywają się swoich exów ;)

 

To czeka mnie wydatek na konsole tylko dla tej jednej gry? xD

No nic muszę się porozglądać za jakimiś grami, bo to by była głupota kupować sprzęt warty 1800 zeta tylko dla jednej gry xD

 

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że gra jest świetna, ale że wczoraj nabyłem też przypadkiem Nintendo Swith i nową Zeldę to teraz nie wiem, w co grać ;)

Zelda też wygląda świetnie nawet na tv UHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem wczoraj kupić ale okazało się, że mogę czekać miesiąc a nawet dłużej na realizacje zamówienia ... więc wziąłem Switha i Zeldę i świetnie to wygląda, nawet na UHD TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie dostepnosci Ps pro to w malych ilosciach trafiaja do roznych sklepow, ze jezeli bedzie sie polowało to mozna na nia trafic. Ale spotkalem z sugestia, ze to moga byc zwroty, a nie nowki.-ile w tym prawdy to wie tylko nabywca takiej konsoli.  Nie wiem co  sadzic o braku pro, szczegolnie, ze jest duzo oferty juz z slim z 1 TB, moze to sugerowac ofensywe z pro(moze nawet obnizke?), gdy bedzie cos wiecej o scorpio.-w stylu date premiery czy cena. A  ps4 tez ma  gry wychodzace  na pc, ale to juz zalezy na jaki tytul sie patrzy, (chociazby taki ff15 ma juz troche podpowiedzi, ze trafi na pc, )

Widzialem jakies porownanie tej gry na ps i pro, no i np. glowna postac na reaguje na snieg, ktore zreszta jest bardziej widoczny, w wersji pro. W takim przypadku to nawet nie patrze na slimy (mimo nizszej ceny od pro ;/ ) bo skoro grze od sony takie roznice - niby detal, ale tak zrozumialem zapowiedzi, ze pro nie bedzie az tak sie roznic od zwyklych np. ze nie bedzie takich dodatkowych animacji. a skoro w grze od sony zaczely sie roznice, to inne firmy maja otwarta droga. A moze to tylko ja sie przejmuje, ale w sumie nie czytam komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na raty w Saturnie i chociaż PRO jest w najnowszej gazetce to nie ma jej fizycznie w sklepie - w żadnym Saturnie, dostałem więc sugestię, że mogę czekać nawet do trzech miesięcy ... Miałem sprzedać zwykłą PS4 ale ponieważ termin realizacji jest tak niepewny, to impulsywnie wziąłem Switha, a sprzedam PS3 i może XONE, który stał się bezproduktywny ze względu na to, że większość gier i tak wychodzi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zostaje grać na PS4. Wydaje mi się jednak, że będzie można liczyć na wersję remastered, która zostanie wydana na PC, ale to nie wcześniej jak za kilka lat. U mnie też był problem z dostaniem tej gry, ale już po 2 dniach uzupełniono zapasy i zdaje się są do dostania od ręki w wielu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2017 o 10:13, Manwild napisał:

Póki co zostaje grać na PS4. Wydaje mi się jednak, że będzie można liczyć na wersję remastered, która zostanie wydana na PC, ale to nie wcześniej jak za kilka lat. U mnie też był problem z dostaniem tej gry, ale już po 2 dniach uzupełniono zapasy i zdaje się są do dostania od ręki w wielu sklepach.

To gra od guerilla games, twórcy killzone'a.  W swojej karierze wypuścili jedną grę na PC, do tego był to straszny gniot.  Od czasów killzone'a mocno trzymają się konsolek sony, więc szczerze wątpię w reedycje na inne platformy nawet za parę lat.

Edytowano przez DarkWolf_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się