Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - nowe informacje i screeny z trybu wieloosobowego

11 postów w tym temacie

"(nie będzie za to męskich przedstawicieli Asari)."

Ktoś kto pisał ten informujący post chyba wogóle nie grał w Mass Effecta. Asari są jednopłciowe tylko w oczach Ludzi wyglądają jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydus napisał:

"(nie będzie za to męskich przedstawicieli Asari)."

Ktoś kto pisał ten informujący post chyba wogóle nie grał w Mass Effecta. Asari są jednopłciowe tylko w oczach Ludzi wyglądają jak kobiety

Dokłądnie. Asari maja tylko jedną płeć. Roznmażaja sie przez kontakt biotyczny z dowolna rasą i dowolna płcią. Istnieją Asar-Asari takie jak Liara T'Soni (biologiczne dziecko 2 lesbijek, szach-mat homofoby!) oraz Asari majace matkę arsari i ojca (lub matke) dowolnej rasy w galaktyce (choc z wygladu przypominaja po prostu Asari). Macie pewnie w redekcji sporo graczy, radizłbym, żeby o seriach, ktroe uż istniaeją pisali ci, którzy w nie grali. Ja rozumiem, mozna zapomineć szczeółów. Ale zapomnieć o jednopłciowości Asari to tak jak pisac o Quaranach biegajacych w bikini po dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy kur.. znawcy, słucham Was, jaka jest odległość w centymetrach z Ziemi do Tuchanki, albo ile quarianek da rade wziąć na raz kroganin... jak ja nienawidzę takich ludzi co za zwykłą pomyłkę człowieka wyśmiewają etc.

@Tydus, Ty to zapomniałeś o słowniku...

@NemoTheEight A Ty to chyba jesteś zwykłym koniobijcem...

Nie można zwyczajnie zwrócić uwagi jak DaveQrwar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaveQrwaR napisał:

Nie będzie męskich przedstawicieli Asari bo takowi nie istnieją :v 

Dowcipkowicze mogą powiedzieć że wszystkie asari które pokazano dotychczas z Andromedy wyglądają dosyć męsko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

@Tydus, Ty to zapomniałeś o słowniku...

Jednakowo ty też nie mogłeś się powstrzymać. Dla mnie to nie jest wyśmiewanie tylko po prostu zwrócenie uwagi gram.pl.

W końcu jest to strona o wirtualnej rozgrywce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja bolaczka jest brak rasy quarian :( moja ulubiona rasa z poprzednich ME. Dziwne to nieco, poniewaz quarianie cale swoje zycie spedzali na flotylli statkow, czyli sa doswiadczeni w zyciu na okrecie a dodatkowo sa doskonalymi technikami wiec lecac w nieznane lepiej byloby miec takich technikow na pokladzie.

Mam nadzieje ze tych czlonkow zalogi co widzielismy to tylko przedsmak a cala reszta bedzie dodana pozniej bo sa objeci rabkiem tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi20 napisał:

Moja bolaczka jest brak rasy quarian :( moja ulubiona rasa z poprzednich ME. Dziwne to nieco, poniewaz quarianie cale swoje zycie spedzali na flotylli statkow, czyli sa doswiadczeni w zyciu na okrecie a dodatkowo sa doskonalymi technikami wiec lecac w nieznane lepiej byloby miec takich technikow na pokladzie.

Ogólnie to nie jest aż takie dziwne. Quarianie są bardzo przywiązani do swojej floty, ich więzi społeczne są bardzo silne. Trudno mi sobie wyobrazić Quarianina, który z własnej woli opuszcza flotyllę, ponieważ każdy kto odbył pielgrzymkę jest uznawany za wartościowego członka społeczeństwa. To może być wyjaśnieniem dlaczego w Andromedzie Quarian nie ma lub jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

Ale Wy kur.. znawcy, słucham Was, jaka jest odległość w centymetrach z Ziemi do Tuchanki, albo ile quarianek da rade wziąć na raz kroganin... jak ja nienawidzę takich ludzi co za zwykłą pomyłkę człowieka wyśmiewają etc.

PYtanie ile Krogan wziełaby na raz jedna Quarianka, gdyby nie bała się zakażenia. A tak na serio to powstrzymaj się może. Nie jesteśmy na PH, żeby kląc i opowiadać o seksie grupowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

@NemoTheEight A Ty to chyba jesteś zwykłym koniobijcem...

Nie można zwyczajnie zwrócić uwagi jak DaveQrwar ?

Nazwałeś mnie koniobijcą, bo przedstawiłem zwyczaje seksualne fikcyjnej rasy? Brawo, możesz być z siebie dumny! Zrób screena i pochwal się swoim osiagnieciem babci na Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować