Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Ghost Warrior 3 opóźnione

12 postów w tym temacie

10 minut temu, Dahmin napisał:

Tak jakby jakaś znacząca ilość osób czekała...

A nie czeka? Przeprowadziłes jakies badanie spoleczne? Sonde? Referendum? Po czym wnosisz ze czeka tylko niewielka ilosc osób?

Piszesz to na zasadzie - nie czekam ja, wiec reszta rowniez nie? Wytlumacz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
10 minut temu, Dahmin napisał:

Tak jakby jakaś znacząca ilość osób czekała...

A nie czeka? Przeprowadziłes jakies badanie spoleczne? Sonde? Referendum? Po czym wnosisz ze czeka tylko niewielka ilosc osób?

Piszesz to na zasadzie - nie czekam ja, wiec reszta rowniez nie? Wytlumacz sie

Nigdzie nie widac jakiegos wiekszeg hype'u, wiec to raczej uzasadnione stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pomson15tk napisał:

Nigdzie nie widac jakiegos wiekszeg hype'u, wiec to raczej uzasadnione stwierdzenie

To wszystko wyjasnia. Genialna odpowiedz.

Zapytałbym sie jeszcze ile to jest "nieznaczaca ilosc osób", ale sadzac po waszych wypowiedziach obawiam sie ze bym nie ogarnal tych odpowiedzi.

Co to znaczy "wiekszy hype" tez nawet nie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
7 minut temu, Pomson15tk napisał:

Nigdzie nie widac jakiegos wiekszeg hype'u, wiec to raczej uzasadnione stwierdzenie

To wszystko wyjasnia. Genialna odpowiedz.

Zapytałbym sie jeszcze ile to jest "nieznaczaca ilosc osób", ale sadzac po waszych wypowiedziach obawiam sie ze bym nie ogarnal tych odpowiedzi.

Co to znaczy "wiekszy hype" tez nawet nie pytam

To idzie w obie strony, dlatego teraz chetnie pozwole dac sie przekonac gdzie ta ogromna rzesza ludzi napalonych na snajpera sie uchowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Pomson15tk napisał:

To idzie w obie strony, dlatego teraz chetnie pozwole dac sie przekonac gdzie ta ogromna rzesza ludzi napalonych na snajpera sie uchowala

I tu Cie mam. To rzucajacy teze, powinien ja udowodnic. Ja niczego nie zakladałem, zadawałem tylko pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, stało się, ale nie jest to jakaś tragicznie oddalona data od tego co było zapowiadana. Raptem trzy tygodnie. Jeżeli to wystarczy studiiu na dopicowanie gry i wprowadzenie w życie większości uwag, jakie doastarczyli gracze po becie to nie mam nic przeciwko temu. Z resztą, kto nie lubi dostawać dopracowanych gier? Każdy lubi jak gra jest dopracowana od samego początku. Jakieś pomniejsze patche czy upgrade moga wychodzić, a co tam. Byle nie było ściagania plików w wielkości wiekszej niż sama gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie słaba informacja ale to chyba jest tak przy każdej grze jeśli człowiek na nią czeka. Sniper na pokazach czy też na beta testach mi się podobał pomijając jakieś nieznaczące błędy, które zauważyłem. Oczywiście te 3 tygodnie to nie jest jakoś dużo czasu więc zleci szybko tylko pytanie ile developerzy zdołają przez ten czas poprawić produkcję. Oby jak najwięcej, co oczywiście wiązać się będzie z pobieraniem po zainstalowaniu gry jakiejś paczki fixów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henery napisał:

Ogólnie słaba informacja ale to chyba jest tak przy każdej grze jeśli człowiek na nią czeka. Sniper na pokazach czy też na beta testach mi się podobał pomijając jakieś nieznaczące błędy, które zauważyłem. Oczywiście te 3 tygodnie to nie jest jakoś dużo czasu więc zleci szybko tylko pytanie ile developerzy zdołają przez ten czas poprawić produkcję. Oby jak najwięcej, co oczywiście wiązać się będzie z pobieraniem po zainstalowaniu gry jakiejś paczki fixów.

Pewnie chodzi o jakąś optymalizację bo gra u ciebie mogła ładnie działać, a u gościa z inną ale nie koniecznie słabszą konfiguracją sprzętu działała gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, a czas dla mnie ma małe znaczenie raptem przesuneli na koniec miecha lol, też mi coś.

"Tak jakby jakaś znacząca ilość osób czekała... " A takie wpisy mnie bawią - znawcy się znaleźli ' kółko wzajemnej adoracji"

" Nigdzie nie widac jakiegos wiekszeg hype'u, wiec to raczej uzasadnione stwierdzenie "  - "hype'u" - a to jest nowa jednostak miary lol. coś w stylu Polskiego w ch... i w Ku..e Tak jak w tym kawale Diabeł chwyta Polaka Ruska i Niemaca.

I mówi Puszczę was jeśli podacie mi taką odległość (jednostkę miary) której nie znam.

Niemiec - Mile morskie - Diabeł znał i nie puścił Niemca

Rusek - Lata świetlne - Diabeł znał i nie puścił Ruska

Polak - W ku.e - Diabeł - A ile to jest?

Polak- Widzisz te drzewo ?

Diabeł - Tak

Polak to jeszcze w ch., dalej.:)

Stare ale się sprawdza:)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować