Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch - wyniki sprzedaży - sprzęt przegonił PS4 w Japonii. W USA pobija rekord

13 postów w tym temacie

Nie radze kupowac Switch'a teraz. Z kazdej strony wychodza informacje o wadach technicznych (zbrickowane konsole juz przy pierwszym odpaleniu, rozlaczajace sie joy cony, blue screeny, nie dzialajace czytniki na karty z grami, plastikowy ekran ktory ostro sie rysuje od samego wkladania do docka i wiele innych - maaaasa tego jest).

Jak narazie prezentuje sie to jako najbardziej awaryjna konsola ever. Lepiej poczekac pare miesiecy az naprawia to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuQano napisał:

Nie radze kupowac Switch'a teraz. Z kazdej strony wychodza informacje o wadach technicznych (zbrickowane konsole juz przy pierwszym odpaleniu, rozlaczajace sie joy cony, blue screeny, nie dzialajace czytniki na karty z grami, plastikowy ekran ktory ostro sie rysuje od samego wkladania do docka i wiele innych - maaaasa tego jest).

Jak narazie prezentuje sie to jako najbardziej awaryjna konsola ever. Lepiej poczekac pare miesiecy az naprawia to wszystko.

Pewnie jak sie odczeka ii z rok to sie nabedzie switcha XL lub plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuQano napisał:

Nie radze kupowac Switch'a teraz. Z kazdej strony wychodza informacje o wadach technicznych (zbrickowane konsole juz przy pierwszym odpaleniu, rozlaczajace sie joy cony, blue screeny, nie dzialajace czytniki na karty z grami, plastikowy ekran ktory ostro sie rysuje od samego wkladania do docka i wiele innych - maaaasa tego jest).

Jak narazie prezentuje sie to jako najbardziej awaryjna konsola ever. Lepiej poczekac pare miesiecy az naprawia to wszystko.

Ja gram i na tv i na "tablecie" i nie mam problemów. Z wieloma nowymi produktami jest tak, że jest głośno o problemach (np. z XBoxem tak było). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuQano napisał:

Nie radze kupowac Switch'a teraz. Z kazdej strony wychodza informacje o wadach technicznych (zbrickowane konsole juz przy pierwszym odpaleniu, rozlaczajace sie joy cony, blue screeny, nie dzialajace czytniki na karty z grami, plastikowy ekran ktory ostro sie rysuje od samego wkladania do docka i wiele innych - maaaasa tego jest).

Jak narazie prezentuje sie to jako najbardziej awaryjna konsola ever. Lepiej poczekac pare miesiecy az naprawia to wszystko.

 

Razem ze znajomymi kupiłem na starcie i nie mamy żadnego z problemów które tak ludzie opisują w necie, wszystkie egzemplarze sprawne i gotowe do działania. Każdy nowy sprzęt ma jakieś problemy ale ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyglu napisał:
Każdy nowy sprzęt ma jakieś problemy ale ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania.

 

Owszem, ale nie idźmy też zbytnio w druga stronę i nie bagatelizujmy problemów. Jest ich na tyle dużo, że N powinno się zabrać za poprawianie. Mnie, jako potencjalnego nabywcę, odstrasza właśnie że dżoje nawalaja, ekran wariuje, konsola piszczy, a dock zostawia paskudne rysy. To nie popierdółka z aliexpress, żeby takie mankamenty zamiatać pod dywan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest ze w internecie zazwyczaj znajdziesz onfo o tym ze cos nie dziala, a nie ze dziala swietnie - jesli ktos nie ma zadnego problemu ze sprzetem to nie widzi potrzeby latania po forach i pisania o tym. Dopiero jak sie cos zepsuje to idziesz sie poskarzyc ludziom ;)

 

Problem w tym ze wyglada na to iz Switch jest bardziej awaryjny niz inne konsole na start, wiec "u mnie dziala" nic nie znaczy - jest duzo wadliwych egzemplarzy w obiegu, wiecej niz powinno byc,  nawet jesli mowimy o pierwszej wersji sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, lis_23 napisał:

Mam konsolkę od piątku i też nie uświadczyłem żadnej z powyższych wad.

Co nie znaczy, że problemu nie ma. 

Ale swoją drogą, ale mi nowość pobiła rekord sprzedaży PS4 w Japonii - tam to jest już zupełnie inny rynek obecnie i tam konsole stacjonarne się nie sprzedają jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować