Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam - nie kupiłeś gry? Twoja recenzja nie będzie się liczyć

5 postów w tym temacie

"Valve wydał specjalne oświadczenie, w którym informuje, że recenzje użytkowników, którzy nie zapłacili za daną grę nie będą doliczane do systemu ocen. [...] Sprawa tyczy się jednak wyłącznie gier płatnych, nie tych, które dostępne są za darmo lub w modelu free2play." Serio? A jak miałoby być inaczej, skoro technczne rzecz biorąc nie da sie  zapłacić za darmwą grę? :)

A tak na poważnie mam inne pytanie. Czy jeśli dostanę grę za darmo, ale kupię DLC do niej, wieć technicznie rzecz biorąc wydałem na nią Euro, cyz 10 to moja ocena będize sie liczyć, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

"Valve wydał specjalne oświadczenie, w którym informuje, że recenzje użytkowników, którzy nie zapłacili za daną grę nie będą doliczane do systemu ocen. [...] Sprawa tyczy się jednak wyłącznie gier płatnych, nie tych, które dostępne są za darmo lub w modelu free2play." Serio? A jak miałoby być inaczej, skoro technczne rzecz biorąc nie da sie  zapłacić za darmwą grę? :)

A tak na poważnie mam inne pytanie. Czy jeśli dostanę grę za darmo, ale kupię DLC do niej, wieć technicznie rzecz biorąc wydałem na nią Euro, cyz 10 to moja ocena będize sie liczyć, czy nie?

Wydaje mi się, że ocena gry nie, ale ocena DLC tak.

A mnie zastanawia inna rzecz - co z grami kupowanymi poza Steam (wydania pudełkowe i bundle) i aktywowanymi przy użyciu klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem tak nie jest już od września? Wtedy recenzje osób, które aktywowały klucz nie liczyły się do oceny ogólnej, a przy recenzji pojawiły się oznaczenia zakupu/aktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już niedługo będą brane pod uwagę tylko te oceny, które dotyczą tytułów zakupionych bezpośrednio na platformie, nie dalej jak jeden miesiąc od premiery za pełną wartość 60€. Tak się wychowuje klientów. Małymi kroczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować