Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy Mass Effect: Andromedy wylądował

12 postów w tym temacie

"Twoją misją jest znalezienie nowego domu dla ludzkości. Badaj niebezpieczne światy, utrzymaj przy życiu swoją załogę i poznaj tajemnice Andromedy. Podróż zaczyna się już teraz. Jak daleko się posuniesz?"

Na początek ogram triala za tydzień, potem się zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że główny bohater wyglądem i postawą przypomina zagłodzonego, mocno przestraszonego anorektyka a wersja żeńska ma dziwną twarz i animacje?

Po ostatnich wyczynach Bioware nie kupuje tego. Poczekam na recenzję i opinie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na oceny, recenzje, patche, wszystkie płatne DLC, edycję gry roku z wszystkimi DLC i obniżkę za całość - 19,99 zł - wtedy biorę (może). Za dużo ostatnimi czasy było oszustw/niespełnionych obietnic/wyciętych kawałków/kłamstw odnośnie całości gry itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borias napisał:

Ja poczekam na oceny, recenzje, patche, wszystkie płatne DLC, edycję gry roku z wszystkimi DLC i obniżkę za całość - 19,99 zł - wtedy biorę (może). Za dużo ostatnimi czasy było oszustw/niespełnionych obietnic/wyciętych kawałków/kłamstw odnośnie całości gry itp.

Ta ta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borias napisał:

Ja poczekam na oceny, recenzje, patche, wszystkie płatne DLC, edycję gry roku z wszystkimi DLC i obniżkę za całość - 19,99 zł - wtedy biorę (może). Za dużo ostatnimi czasy było oszustw/niespełnionych obietnic/wyciętych kawałków/kłamstw odnośnie całości gry itp.

Niby jakich? Przecież nic takiego nie zrobili w ogóle to nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to EA nigdy nie wypuszcza gier z DLC w GOTY. Więc pewnie jak już to gra spadnie z ceny ale DLC będzie trzeba dokupić. I pewnie będzie kupę śmieciowych jak w poprzednich grach i ze 2 interesujące.

Co do niespełnionych obietnic to wystarczy sobie przypomnieć ME 3. Zresztą za Andromedą stoi ten sam gość który opracował ME 3 i który wyprodukował to genialne zakończenie ala filtry z instagrama. On też chyba wpadł na pomysł żeby sensowne mapy i starcia zastąpić falami potworów. Tak bezczelnie że aż ktoś Ci tam krzyczy "idzie kolejna fala potworów, ubij ich to możesz kontynuować). To sugeruje że Andromeda może być być kiepska.

Dodać jeszcze całą aferę z rasistowskimi pracownikami. I doniesienia pracowników co dotego że Bioware jest pełne polityki i jest bardzo toksyczną firmą. Nie wiem czy jest to firma którą chcę wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

O ile pamiętam to EA nigdy nie wypuszcza gier z DLC w GOTY.

Dragon Age: Inkwizycja się z tobą nie zgadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narpawdę nie potrafie zrozumieć, że ktoś zagra w coś po przeczytaniu recenzji albo jak stanieje do grosza lub co tam jeszcze innego. To wkońcu chcesz w tą grę zagrać bo cię interesuje jej uniwersum, świat, postacie, klimat czy tylko dlatego że TO jest dobra gra to trzeba zagrać nawet na siłe bo jest dobra albo musze bo trzeba bo coś tam coś tam... . Jaki jest sens wtedy wogole grać w tego typu grę.(action/fabularne, cRGP, klasyczne RPG itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować