• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.08.2006 o 18:33, Dragon Slayer napisał:

No ja sobie siedze w wodogrzmotach bo moja "inteligentna" siostra w jakiś dziwny sposób skasowała
mi save''y.. Grr, ma ktos taki mały kłopot że w czasie rozgrywki obraz zmienia odcień na niebieskawy
i widoczne sa tylko polskie znaki (ś,ć,ń ę)...BTW chyba wychodzi dodatek o.0 (SpellForce 2
- Dragon Storm)



jak dotrwasz do konca, to dodatek stanie sie oczywisty:) nawet wiadomo mniej wiecej o czym bedzie:P

nie mialem zadnych klopotow z sejwami i dzialaniem gry.

BTW przydala by sie opcja edytowania postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

proszę o pomoc koledzy i koleżnki, bo mnie krew zalała. Mam tego Spellforce 2 ściągnięte wszystkie aktualizacje (bo raptem 2) gra chodzi cudnie, a w zasadzie chodzi do momentu kiedy nie wyskoczył mi dziwny error podczas przechodzenia z mapy do mapy. Pomyślałem sobie, że się zdaża, ale jakież było moje zdziwienie, kiedy po uruchomieniu ponownym gry i chęci wczytania save''ów okazało się, że gra ich w ogóle nie widzi. Są w odpowiednim katalogu, ale nie widać ich w grze. Miałem 21 poziom i sporo zrobionych rzeczy (może to i śmieszne, ale jak się gra po 2 godzinki i to nie codziennie to jest troszkę zabawy). Czy komuś też się coś takiego przytrafiło? czy jest na to jakiś sposób, czy muszę od nowa zasuwać. Grę insalowałem też od nowa i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem! Mam P4 3 Ghz x2,2 GB Ram i radka x800 256 mb GT.Spelforce 2 uruchomił się u mnie tylko raz. Normalnie uruchamiam i nic się nie dzieje,płyta siedzi w kompie a jak uruchomiłem to podczas gry (max detale) gra się cieła i to porządnie czy mój komp jest aż taki słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2006 o 10:43, zajacisko napisał:

a jak uruchomiłem to podczas gry (max detale) gra się cieła i to porządnie czy mój komp jest aż taki słaby?


Problem z slideshow rozwiązuje patch, do pobrania ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A to bardzo dziwne.
Mam ten sam problem z biblioteką DLL, ale postanowiłem poszukać na Forum (na przeszukanie Helpa już nie wystarczyło czasu - instalacja o 2 nad ranem, a o 7 trzeba wstać do roboty)
W każdym razie dziwi mnie, że problem dotyczy DirectX, skoro na zakończenie instalacji gra informuje mnie, że posiadana przeze mnie wersja DX spełnia jej wymagania?

Dnia 19.08.2006 o 20:10, MandiATO napisał:

Zadajesz pytanie do którego masz odpowiedź nawet na swojej płycie z grą i w katalogu z grą.
Dokładniej w pliku Readme. A rozwiązanie? Proszę bardzo:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=301&p=833

Ale z tego co widzę to nawet nie zajrzałeś do pomocy. Bo i po co... Po co szukać skoro inni
znajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 12:52, Hellhammer666 napisał:

skoro na zakończenie instalacji gra
informuje mnie, że posiadana przeze mnie wersja DX spełnia jej wymagania?

To nie znaczy, ze akurat ta wersja DirectXa, ktora Ty masz posiada WSZYSTKIE pliki WSZYSTKICH wersji DirectX jakie wyszly ;-).

Zreszta sciagnij sobie plik i wgraj do Windows\System i sam zobacz -->> http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_25

Albo poszukaj tego pliku na wlasna reke na kompie, bo jestem prawie pewny, ze nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 12:52, Hellhammer666 napisał:

[...]


Problem polega na tym, że szereg kolejnych wersji DX jest sygnowany tym samym numerem wersji, czyli 9.0c... A do tego potem powstało masę dodatkowych bibliotek, i nawet jeśli instalator Ci stwierdził, że zainstalowany DX spełnia wymagania (to znaczy, że masz wersję 9.0c) nie znaczy, że wszystkie pozostałe rozszerzenia również masz zainstalowane. W takiej sytuacji pozostaje jedynie uruchomienie dostarczonego z grą instalatora DX i zdziwisz się ile rzeczy on jeszcze dogra do już istniejących (instalator nie kopiuje plików, które już w systemie są, dodaje tylko te nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się przytrafiło coś podobnego zawsze podczas ładowania mapki wyskakuja mi dwa błędy ale to nie jest nic poważnego bo wystarczy że klikne enter dwa raz i po problemie .Spróbuj zrobic reinstalke gry może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 13:24, MandiATO napisał:

> [...]


Zainstalowałem DX dostępny na płycie z grą. Zadziałało.
Swoją drogą ciekawe, czy problem z nieaktualnym sterownikiem mógł wpływać na zachowanie innych gier na moim kompie. Metal Heart też się nie dało zainstalować...

Dnia 05.09.2006 o 13:24, MandiATO napisał:

Problem polega na tym, że szereg kolejnych wersji DX jest sygnowany tym samym numerem wersji,
czyli 9.0c... A do tego potem powstało masę dodatkowych bibliotek, i nawet jeśli instalator
Ci stwierdził, że zainstalowany DX spełnia wymagania (to znaczy, że masz wersję 9.0c) nie znaczy,
że wszystkie pozostałe rozszerzenia również masz zainstalowane. W takiej sytuacji pozostaje
jedynie uruchomienie dostarczonego z grą instalatora DX i zdziwisz się ile rzeczy on jeszcze
dogra do już istniejących (instalator nie kopiuje plików, które już w systemie są, dodaje tylko
te nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.09.2006 o 10:32, Hellhammer666 napisał:

Swoją drogą ciekawe, czy problem z nieaktualnym sterownikiem mógł wpływać na zachowanie innych
gier na moim kompie. Metal Heart też się nie dało zainstalować...


Mogło, ale nie musiało. Zależy, czy gra wymagała jakichś rozszerzeń DX''a czy też nie. Z niektórymi grami są innego rodzaju probolemy, nie zawsze wszystko przez DirectX. Chociaż często nieinstalowanie właśnie najnowszej wersji powoduje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.09.2006 o 19:13, zajacisko napisał:

P4 3 Ghz x2,2 GB Ram i radka x800 256 mb GT.Raz się uruchomiło ale to był cud!Pomocy!


Podaj mi swojego maila lub numer GG, chyba wiem co jest grane, dzisiaj po 17 będę mógł Ci pomóc.

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

POMOCY!! Gra wogule się nie uruchamia
po instalacji klikam uruchom i nic się nie dzieje. menadżer zadań nie pokazuje żeby został uruchomiony nowy proces. jedynie prze pierwsze 2 sekundy obok kursora pojawia się klepsydra.
mój komp: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz (2 CPUs), 1534MB RAM, RADEON X1600 Series - 256.0 MB, DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 16:13, Diodo napisał:

POMOCY!! Gra wogule się nie uruchamia
po instalacji klikam uruchom i nic się nie dzieje. menadżer zadań nie pokazuje żeby został
uruchomiony nowy proces. jedynie prze pierwsze 2 sekundy obok kursora pojawia się klepsydra.

mój komp: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz (2 CPUs), 1534MB RAM, RADEON X1600 Series - 256.0
MB, DirectX 9.0c

mam ten sam problem a co do MandiATO to gg 9475049.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować