• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ok czyli rozumiem ze jedyny sposob aby upomniec spamera to zakladanie 2 konta i gdy juz opisalem swoj problem a jakis spamer pisze 10 postow jeden pod drugim to trzeba wchodzic na 2 konto aby szanowny moderator nie mial zarzutow. To chyba jedyny sposob aby powstrzymac szarzujacego spamera... Jesli wasi programisci dodaliby opcje "edit" wszxelkie spamy by zniknely przynajmniej moje, bo draxa raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Regulamin tyczy się też Draxvoxdora, a jeśli Ty będziesz miał jakieś skargi/sugestie związane z działalnością moderatorów to pisz na nasz adres. Pozdrawiam.
A jeśli chcesz skierować post do konkretnego użytkownika użyj opcji odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardziej interesuje mnie odpowiedz na temat mojego problemu niz skargi i rozmowy z moderatorami.
i mam pytanie czy na sprzecie:
- windows xp, 704 mb ram, i procku 1500MHz
- karta graficzna NVidia GeForce FX 5200
- 5 gb wolnymi i directx''em 9.0C i napedem DVD 16x
ta gra moze sie ciac? :| Wymagania spelniam z nadwyzka a z tego co wiem wymagania opisane "minimalnymi" na najnizszych walorach gry nie moga powodowac aby gra sie zacinala :| a mi do plynnosci brakuje (tak oceniam) 10% chodzi szybko ale jak klatkuje to jednak jest widoczne

Prosze rowniez o odpowiedz na moj 2 problem:

chodzi o to izgrze jak chcialbym stworzyc nowe konto w grze wielososobowej to wszystko ladnie wpisuje: nick, haslo, powtorz haslo, mail i zatwierdzam po 3 sekundach wyskakuje blad. Gdy probuje sie zalogowac rowniez
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popatrz na godziny, zbyt wielki to spam nie jest jeśli sie zapomni czegoś dodać w poprzednim poście a przez 20 minut nikt nie doda żadnego posta. A tak wogule po co mi mówisz o regulaminie, skoro sam go nie przestrzegasz, po pierwsze obraziłeś mnie a jak wiadomo na forum nikt nie ma żadnego prawa na obrażanie innych, a po drugie jak to powiedział Budo ty również spamujesz, więc pamiętaj na przyszłość. Budo jest wyrozumiały dla obywateli, bo jak by to była tyhe to już byś był bumelantem.
Na tego posta mi nie odpowiadaj bo zrobi sie offtop i będzie kupa spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
pojawil sie nowy problem.
Mianowicie: wchodze sobie w start, programy, gry, spellforce, edytor poziomow chcialem poprostu zobaczyc co to (i dalej nie wiem ^^) wyskakuje mi okienko: "This application has failed to start becouse MSVCR71.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem". daje ok i wyskakuje 2:
"Failed to load module ''qt-mt323.dll''". Plx for help ale o szybka pomoc bo za rok juz w to nie bede grac!!
P.S po co ja pisze tutaj skoro itak nikt nie zna "lekarstwa" na ta "chorobe" jedyne na co odpisujecie to spamy ostrzezenia i reklamy albo nowe problemy! w spellforce 1 napisalem 2 problemy ktore mam tutaj 3 i kurcze przegladam regularnie i tylko ostrzezenia o spamach mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka, mam małe pytanko odnośnie wymagań sprzętowych (nie wiem czy to odpowiedni temat, nie znalazłam oficjalnego tematu gry :P ; jakby jednak taki istniał, to sorry). Otoż nie jestem pewna czy gra pójdzie mi pod Athlona 1,6 GHz , 1GB RAM, karta graficzna Radeon 9200 (tylko sie nie śmiać :P) z 128 MB RAM''em. Czytałam wymagania sprzętowe tej gry ale nie jestem pewna czy nie będzie się bardzo ciąć pod taką słabą kartą graficzną :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2006 o 11:27, natkasuper1 napisał:

Siemka, mam małe pytanko odnośnie wymagań sprzętowych (nie wiem czy to odpowiedni temat, nie
znalazłam oficjalnego tematu gry :P ; jakby jednak taki istniał, to sorry). Otoż nie jestem
pewna czy gra pójdzie mi pod Athlona 1,6 GHz , 1GB RAM, karta graficzna Radeon 9200 (tylko
sie nie śmiać :P) z 128 MB RAM''em. Czytałam wymagania sprzętowe tej gry ale nie jestem pewna
czy nie będzie się bardzo ciąć pod taką słabą kartą graficzną :(.

Jak zaczynałem to miałem prawie taki sam sprzęt - Athlon 1.7 GB, Radeon 9000 Pro Herkules, 192 MB RAM i jakoś szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2006 o 11:27, natkasuper1 napisał:

Otoż nie jestem pewna czy gra pójdzie mi pod (...)

Pójść pójdzie, ale jak będzie wyglądać to już inna sprawa ;) Będziesz mogła ustawić średnie/niskie detale, bez kilku opcji, które można włączyć mając kartę z shaderami 2.0. Ogólnie przydałaby ci się lepsza karta, bo RAMu sporo, procesor w miarę (w sensie: spełnia minimalne wymagania ;)). Radziłbym ci sprawdzić twój sprzęt w akcji grając w demo: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1208 Zajmuje 562 MB, ale jest dosyć długie i sama zobaczysz czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, jesli chodzi o wymagania sprzetowe to polecam sciagnac patcha, nie wiem gdzuie byl ale n forum przez przypadek na niego wpadlem o ile pamietam to zwiekszal wydajnosc grafiki albo gry. Po zainstalowaniu go gralewm sobie na srednich wymaganiach (a jak pisalem pare pkt. wyzej mialem prawie minimalne) i gra mi sie wogole nie tnie!! Polecam sciagnac tego patcha.
A teraz pytanie odnosnie misji:
Misja: "Pod obserwacja (1): Berta, Olar, Hana, Gunnar, Freja, Ingvert, Turja, Halador"
to zbadalem te ich mieszkanka i wracam do Kaplanki Sephis zeby jej powiedziec kto naleazy do kultu. No i ona mi wymienia imienia ja oczywiscie ich nie znam, ^^ , ale w poradniku bylo napisane kto nalezy i pisze ze do kultu naleza: Berta, Freja, Olar, Ingvert. I jak jej podaje to ona pisze ze przynajmniej jedną osobe zle podalem :| probowalem 4x (saveovalem przed rozmowa) i nic! Podajcie te imiona jak nie podacie na forum to na gg blagam@!!! a chce miec szacunek kaplanow :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 14:17, Piracka napisał:

pisze ze przynajmniej jedną osobe zle podalem :| probowalem 4x (saveovalem przed rozmowa) i
nic! Podajcie te imiona jak nie podacie na forum to na gg blagam@!!! a chce miec szacunek kaplanow
:|

W poradniku jest niestety błąd, metodą obserwacji ustaliłem kto jest kto (i sobie zakapowałem), ale w tej chwili nie mogę podać Ci poprawnej odpowiedzi, bo w domciu będę po 19. Mogę podać na jutro po 10., bo po tej godzinie mam dostęp do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To chyba sukces tego forum ^^ Pierwsza odpowiedz na moj problem (poprawna) bo wiekszosc opisuje spamy i jakies bzdety napisz na forum albo na gg: 6171600
dzieki wielkie ^^ (p.s drugi blad w poradniku to to ze przekabacili imie bertha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam pytanie, czy jak mam 10 umiejętności to moge jakoś skasować coś bo zupełnie bez sensu mam 4 poziom ciezkiego uzbrojenia a nie mogę dawać już podumiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli to jeszcze aktualne - wg. moich obserwacji do sekty należą: Turja, Gunnar, Bertha, Ingvert. Ale jak sobie przypominam, za pierwszym razem grając na pozomie "defaut", imiona zgadzały się z poradnikiem, grając drugą postacią na poziomie najwyższym (będąc pewny poradnika, użyłem je, a tu kicha - sejwa miałem za daleko i przepóściłem tego questa, a grając nastepną postacią starannie prowadziłem obserwację i te imiona podane wyżej zadziałały - zgadzały się też w następnej grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co mi powiedziala Fumiko na gg to imiona sa losowe! czytala na jowoodzie, oby sie mylila :) Jestem prawie pewny ze berta jest spoko x) a ja gram na poziomie srednim aragi dzieki za helpa (w rankingu na forumowiczy jestes umnie 2 po Fumiko :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Turja, Gunnar, Bertha, Ingvert - Nie pasuje :|
A jak ty to podawales jej to podawales w sensie: nalezy, nie nalezy, nalezy, nie nalezy. Czy podawales roznie np: tak,tak, nie,tak,nie,nie
Moze wtedy postrzelam sobie ^.^ Jak dawalem te imiona wg. poradnika to dawalem w sensie: tak,nie,tak,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm... jeśli są losowe to trzeba będzie łazić za każdym z osobna, albo odpuścić sobie. Aczkolwiek dwa razy były takie same - to chyba nie przypadek. A niedługo utworzę sobie nowego gościa i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przykro mi, ale przejrzałam forum jowooda i tam w kilku miejscach jest informacja podana że te imiona SĄ losowo.

I sama też sprawdzałam. 5 prób to chyba wiarygodny pomiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 18:13, Fumiko napisał:

Przykro mi, ale przejrzałam forum jowooda i tam w kilku miejscach jest informacja podana że
te imiona SĄ losowo.
I sama też sprawdzałam. 5 prób to chyba wiarygodny pomiar?


Zanim doszedlem do tego ze w poradniku jest blad 5x przerabialem etap szukania obywateli, wkurzylem sie i zamienilem zapis z tego przed szukaniem na tego po obserwacji i juz nie moglem wrocic bo bym wyladowal w poprzednim miescie...
Ale tak na oko prszypominam sobie ze caly czas te same osoby nalezaly do kultu tylko nie zwracalem uwagi jak sie nazywaja i dlatego caly czas bladzilem z poradnikiem. Moim zdaniem te imiona sa losowe ale w zaleznosci od poziomu. To znaczy, ze dla jednego poziomu sa takie a dla wyzszego/ nizszego sa inne. Aragi potwierdzal w poprzednich postach.
JESZCZE RAZ PROSZE, ZE JAK KTOS BEDZIE W TYM FRAGMENCIE CO JA TO NIECH SPISZE IMIONA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować