• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.11.2008 o 19:21, turbol napisał:

oj, przepraszam, zły topic, nie doczytałem, że to pomoc techniczna, przepraszam :)

Jśli to pytanie dotyczące Spellforce 2 to się nie pomyliłeś - to temat nie tylko pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2008 o 20:32, Aragi napisał:

Jśli to pytanie dotyczące Spellforce 2 to się nie pomyliłeś - to temat nie tylko pomocy
technicznej

A to jakim cudem? jest na podforum technicznym, i tylko pytania o sprawy techniczne będą tu tolerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2008 o 20:54, sig. napisał:

> Jśli to pytanie dotyczące Spellforce 2 to się nie pomyliłeś - to temat nie tylko
pomocy
> technicznej
A to jakim cudem? jest na podforum technicznym, i tylko pytania o sprawy techniczne będą
tu tolerowane

Nie chcę się kłócić, ale wystarczy przejrzeć stronę np. 29, 30 i 40 żeby stwierdzić, że są tam pytania (i odpowiedzi) dotyczących misji i problemów z nimi związanych. Jeśli się mylę to bardzo przepraszam (mam ten wątek przypięty i nie widaźć,że to wątek techniczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2008 o 21:13, Aragi napisał:

Nie chcę się kłócić, ale wystarczy przejrzeć stronę np. 29, 30 i 40 żeby stwierdzić,
że są tam pytania (i odpowiedzi) dotyczących misji i problemów z nimi związanych. Jeśli
się mylę to bardzo przepraszam (mam ten wątek przypięty i nie widaźć,że to wątek techniczny).

Faktycznie, niemniej jednak było to zanim nastąpiło wyodrębnienie podforum technicznego wraz z jego osobnymi zasadami.
ps kłócić się naturalnie nie zamierzam, karać akurat za te posty też nie. po prostu informuję że teraz to już tylko techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zadanie poboczne: Pod obserwacją w Siedmiogrodzie. Kapłanka zleca nam obserwowanie, którzy ludzie z listy podejrzanych mają do czynienia z kultem innego boga. Znak rozpoznawczy to niby były maski i trochę inny strój.
Przychodzi moment (po obserwacji wszystkich), że mamy stwierdzić kapłance kto jest winny. No i tutaj zaczynają się schody. Zgodnie z moimi obserwacjami i tym co pisze poradnik winni to: Berta, Freja, Olar i Ingwert. Jednak kapłanka twierdzi, że przynajmniej jedne moje podejrzenie jest złe i nie może na mnie polegać...
Rodzi się tak zwany zonk. Pisze tak nawet poradnik... A sprawdzanie wszystkich możliwości winny/niewinny dla 8 osób "trochę" by zajęło. Czy ktoś zna tutaj rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam w SpellForce 2 problem z moją nową myszą. Gdy klikam prawym klawiszem to ekran przesuwa się o trochę w jednym z kierunków a kursor zmienia się na taki jak przy przesuwaniu mapy przy pomocy PPM. Oczywiście nie przytrzymuje przycisku dłużej. Szukałem trochę w internecie i ludzie mają podobne problemy także w innych grach. Co robić? Myszka jest pod usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z misją w Siedmiogrodzie ze skrzynią i kluczami wg której czer. + niebieski x zielony - zołty = 30
mając do dyspozycji liczby 2 4 5 8 9 rozwiązałem zagadke i wyszło mi ze 8 + 9 x 2 -4 = 30 a jednak komputer nie otwiera mi skrzynki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2009 o 10:45, sevrond napisał:

Mam problem z misją w Siedmiogrodzie ze skrzynią i kluczami wg której czer. + niebieski
x zielony - zołty = 30
mając do dyspozycji liczby 2 4 5 8 9 rozwiązałem zagadke i wyszło mi ze 8 + 9 x 2 -4
= 30 a jednak komputer nie otwiera mi skrzynki ;/

Każdy poradnik Ci to opisze, jest tam tak dużo misji, że nie w sposób Ci powiedzieć, jeśli ktoś na bieżąco przechodzi tą grę. Jeżeli chcesz ją przechodzić na serio radze pobrać za opłatą poradnik z gry-online.(dozwolone jest na gram dawanie linków? bo nie widze żeby tutaj był poradnik to pomagam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2009 o 10:45, sevrond napisał:

Mam problem z misją w Siedmiogrodzie ze skrzynią i kluczami wg której czer. + niebieski
x zielony - zołty = 30
mając do dyspozycji liczby 2 4 5 8 9 rozwiązałem zagadke i wyszło mi ze 8 + 9 x 2 -4
= 30 a jednak komputer nie otwiera mi skrzynki ;/

Kolejnośc wykonywania działań chłopie. Najpierw mnożenie, potem dodawanie i odejmowanie. Tak więc 8+9x2-4=8+18-4=22, a nie 30.Aby otworzyc skrzynię powinieneś ustawic 2+4*9-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2009 o 18:25, runewarrior napisał:

> Mam problem z misją w Siedmiogrodzie ze skrzynią i kluczami wg której czer. + niebieski

> x zielony - zołty = 30
> mając do dyspozycji liczby 2 4 5 8 9 rozwiązałem zagadke i wyszło mi ze 8 + 9 x
2 -4
> = 30 a jednak komputer nie otwiera mi skrzynki ;/
Kolejnośc wykonywania działań chłopie. Najpierw mnożenie, potem dodawanie i odejmowanie.
Tak więc 8+9x2-4=8+18-4=22, a nie 30.Aby otworzyc skrzynię powinieneś ustawic 2+4*9-8


Nawet o tym nie pomyślałem, ponieważ nie dodajesz wszystkich kluczy na raz tylko każdy odzielnie . Juz dawno jestem za tym questem ale i tak dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.01.2009 o 15:13, N.o.s. napisał:

mam proble dojścia fo smoka kamienie zgrodziły mi droge jak mam tam przejść na drugą
strone

niezbyt dużo z tego rozumiem, ale problem techniczny raczej nie nie jest.... spytaj się po polsku na forum głównym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W czasie gry ( tylko niektóre obiekty np. zaklęcia związane z zamorzeniem żywiołaki ?Lodu? , obeliski w miastach ) oraz wczytywania każdej mapy pojawia mi się następujący problem :

Fatal DX9 Error

(D3DERR_INVAlIDALL)''In CDspBaseMainDX9::CopyRenderTarget()''

Reinstalka gry nie pomogła tak samo ponowne zaistalowanie DX9 , sadzę że problem tkwi w karcie graficznej

RADEON 9200 SE - najnowsze sterowniki

Może się mylę , ale mam wrażenie że bez zmiany karty na nowszą nic nie wskóram , jeśli jednak ktoś zna rozwiązanie problemu będę bardzo wdzięczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować