Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Worms3D - temat ogólny

144 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 19:36, Pediator napisał:

mam pytanie : mam grę worms 3d z Click! ale chciałbym dodatki do tej gry ze strony gram.pl
ale niestety dodatki z gry tylko dla posiadaczy gry a przecierz ja zapłaciłem za grę
nie cdp ale clickowi!
Podsumowując ma ktoś link do dodatków z worms3d



No włąśnie gra niejest z (jakby) z CDP bo niekupiłęś jej bezpośrednio z CDP , więc ze strony gram.pl dodatków nieuzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 14:02, Tomasz K. napisał:

Mam wszystkie Wormsy. Od 1 do 4 i dodatki wszystkie przeszłem do końca.

a masz worms blast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:38, Domon napisał:

> mam pytanie : mam grę worms 3d z Click! ale chciałbym dodatki do tej gry ze strony gram.pl

> ale niestety dodatki z gry tylko dla posiadaczy gry a przecierz ja zapłaciłem za
grę
> nie cdp ale clickowi!
> Podsumowując ma ktoś link do dodatków z worms3d


No włąśnie gra niejest z (jakby) z CDP bo niekupiłęś jej bezpośrednio z CDP , więc ze strony
gram.pl dodatków nieuzyskasz.
> mam worms 3d pl. niestety nie moge przejsc misji pt. ,,dobranocka" za kazdym razem kiedy
puszcze owce to ten robal sie budzi. POMOCY!!!



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę Worms 4.Oto problem:
Po pomyślnie ukończonej instalacji pojawia się komunikat:
"MAYHEM4.EXE"
"Aplikacja jest uszkodzona lub zainfekowana wirusem.Zainstaluj aplikcje ponownie."
Instaluje jeszcze raz i to samo.
Sprawdzłem płytę antywirusem (AVAST!4.7)
i nic nie było.
Ktoś pomoże ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Gra: Worms 3D ver. 1073 wydanie CDP PL

niektóre kwestie robaki mówią w języku angielskim.
co zrobić, żeby gra była w pełni PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zapewne dlatego że "język robaków" ustawiłeś na angielski. W ustawieniach drużyn jest język jakim mówią. Wybierz polski. Czasami drużyny komputerowe w kampaniach mówią angielskim, tego nie da się zmienić, tak zaplanowali twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 10:14, Super gość napisał:

/.../
Zapewne dlatego że "język robaków" ustawiłeś na angielski. W ustawieniach drużyn jest język
jakim mówią. Wybierz polski. Czasami drużyny komputerowe w kampaniach mówią angielskim, tego
nie da się zmienić, tak zaplanowali twórcy.


język mam ustwiony na polski.
dziecko gra w jakiś tam samouczek na razie i robaki mówią po polsku, ale część kwestii np. po chybionym rzucie granatem wypowiadają po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


2 możliwości :

1. Twoja drużyna gada po polsku, a drużyna wrogów po angielsku. Tego nie da się zmienić. Czasami te 2 języki przeplatają się i może "wyglądać" że 1 drużyna gada po angielsku i po polsku. Jak to najlepiej sprawdzić ? Sprobuj zagrać normalny pojedynek z 2 drużynami. Obie drużyny muszą gadać po polsku (ustawienia) Jeśli nie będzie j. angielskiego to pewnie jest to co napisałem wyżej. Jeśli nie czytaj pkt 2.

2. Problem z grą. Zgłoś to CDprojektowi. http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=72

Mam nadzieję że Ci pomogłem jakoś.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.Mam problem z ustawieniem roździelczości i odświeżanie ekranu w Hz jak nie ustawie i tak mi sie zacina i po pierwszym filmiku gdzie kęci się ziemi występuje błąd i gra się wyłancza.Proszę o pomoc.dodam jeszcze że mam GeForce 4 Mx 440 with AGP8X.Gra jest orginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem zainstaluj starsze sterowniki od grafiki najlepiej w wersji z któryś czterdziestek, albo te co dostałeś z kartą byleby niezbyt nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś morze mi pomóc w grze The Partners bo po godzinie gry nie mogę nic zrobić i muszę zaczynać od początku a zapisów nie da się wczytać. POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś morze mi pomóc w grze The Partners bo po godzinie gry nie mogę nic zrobić i muszę zaczynać od początku a zapisów nie da się wczytać. POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:03, wiśnia 3d napisał:

Mam pytanie wie ktoś jak przejść poziom z lodówką mam problem i szukam pomocy

to naprawde pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować