Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Scorpio z wbudowanym zasilaczem?

17 postów w tym temacie

Ale kłamiecie z rozdziałką, walenie po xbox-ie i mieszanie z błotem, standardowo jak nie potrafi w 1080 to wyświetla w 900p i skaluje do full hp a piszecie głupoty o 720p żenada, do tego potrafi 1080 i 60 klatek. Proszę tak nie kłamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, chudyda napisał:

Ale kłamiecie z rozdziałką, walenie po xbox-ie i mieszanie z błotem, standardowo jak nie potrafi w 1080 to wyświetla w 900p i skaluje do full hp a piszecie głupoty o 720p żenada, do tego potrafi 1080 i 60 klatek. Proszę tak nie kłamać!

Ziom, fanboju wyluzuj. Wskaż błąd wraz ze źródłem potwierdzającym informacje.

Edytowano przez Kafar
Bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar napisał:
27 minut temu, chudyda napisał:

Ale kłamiecie z rozdziałką, walenie po xbox-ie i mieszanie z błotem, standardowo jak nie potrafi w 1080 to wyświetla w 900p i skaluje do full hp a piszecie głupoty o 720p żenada, do tego potrafi 1080 i 60 klatek. Proszę tak nie kłamać!

Ziom, fanboju wyluzuj. Wskaż błąd wraz ze źródłem potwierdzającym informacje.

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

1szy link z google, takie trudne aod serwisu o grasz trochę żetelności bym wymagał

bo potem xbox taki słaby jest a ps4 taki pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudyda napisał:
Kafar napisał:
27 minut temu, chudyda napisał:

Ale kłamiecie z rozdziałką, walenie po xbox-ie i mieszanie z błotem, standardowo jak nie potrafi w 1080 to wyświetla w 900p i skaluje do full hp a piszecie głupoty o 720p żenada, do tego potrafi 1080 i 60 klatek. Proszę tak nie kłamać!

Ziom, fanboju wyluzuj. Wskaż błąd wraz ze źródłem potwierdzającym informacje.

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

1szy link z google, takie trudne aod serwisu o grasz trochę żetelności bym wymagał

bo potem xbox taki słaby jest a ps4 taki pro

Czy ty wogóle rozumiesz co tam jest napisane? Czy ty czytałeś artykuł? Link podałeś do strony gdzie porównane są rozdzielczości renderowania obrazu. Znaczna część produkcji chodzi na Xone poniżej 1080p. Według tej strony co podałeś. Dodatkowo ładnie widać ilość gier dostępnych na wyłączność danej z konsol. 

 

W artykule jest mowa o nagrywaniu wideo w określonej rozdzielczości a nie o graniu. To zasadniczo dwie różne rzeczy. To tak nawiasem mówiąc. Ajjjjjjjj.... . Chyba że ty grasz na Youtubie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudyda napisał:
żetelności bym wymagał

Naprawdę koleś liczysz, że ktoś ciebie będzie traktować poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam kolejne części do kompa, tyle tych rdzeni RAMu i przepustowości i tak myślę o tych konsolach... Jakim cudem sprzęt za powiedzmy 1500 zł może banglać w miarę płynnie skoro ja muszę tyle pieniędzy wydać na sam procesor i mobo, żeby to wszystko chodziło trochę lepiej i ładniej ?? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MisioKGB napisał:

Wymieniam kolejne części do kompa, tyle tych rdzeni RAMu i przepustowości i tak myślę o tych konsolach... Jakim cudem sprzęt za powiedzmy 1500 zł może banglać w miarę płynnie skoro ja muszę tyle pieniędzy wydać na sam procesor i mobo, żeby to wszystko chodziło trochę lepiej i ładniej ?? : )

Wszystko zalezy od tego ile jestesmy w stanie zapłacic za te "troche" i ile to "troche" oznacza. Gry na konsole wygladaja gorzej niz na PC, niektóre tylko lekko gorzej, inne bardziej. Sam przechodziłem Wieska 3 na starym kompie na medium, który wyglada jak wersja na pleya. I szczerze powiedziawszy zaluje ze nie poczekałem z wymiana sprzetu, teraz gram na uber i jestem po prostu w szoku jak to wszystko swietie wyglada. Ponadto FPS-y, no co jak co ale mnie szlag strzela jak mam grac z 30 fpsami.

Jezeli komus nie przeszkadzaja wymienione wyzej problemy, to nie widze powodu zeby wydawał wiecej kasy na kompa. Mi osobiscie przeszkadzaja i nie mam zamiaru grac na konsoli, o ile wszystko sie nie zmieni. Oczywiscie pozostaje kwestia exów i wybrania mniejszego zła, ale to akurat kwestia gustu, a jak wiadomo z tym sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiger pokaz mi pół takiej gry jak Uncharted 4 na Pc . Wiesiek na srednich lepiej wyglada na pc niz jak na Ps4 ?? Prosze cie czlowieku przestan , czytac sie tego nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz video na yt porownania wersji Pc ultra a ps4 . Sami ludzie co graja na pc w komentarzach przyznaja , ze to sa smieszne roznice . A ty do srednich porownywales jak na ps4 wyglada bez przyblizania kamery identycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Tiger pokaz mi pół takiej gry jak Uncharted 4 na Pc . Wiesiek na srednich lepiej wyglada na pc niz jak na Ps4 ?? Prosze cie czlowieku przestan , czytac sie tego nie da. 

Pół takiej gry? Co to znaczy? W sensie ma trwac polowe tego co uncharted? Czy moze ma zajmowac tylko połowe miejsca na dysku? No bo jesli sugerujesz ze uncharted jest dwa razy lepszy, niz dowolna gra na PC to nawet nie wiem jak to skomentowac.

 

57 minut temu, Stack_Black napisał:

Zobacz video na yt porownania wersji Pc ultra a ps4 . Sami ludzie co graja na pc w komentarzach przyznaja , ze to sa smieszne roznice . A ty do srednich porownywales jak na ps4 wyglada bez przyblizania kamery identycznie. 

W wiekszosci tych video pozniej sie okazuje ze cos tam na PC bylo wylaczone, no nvidia hairworks tez pomineli i całe te uber okazuje sie juz wcale nie uber. Oczywiscie downgrade grafiki, co by konsole nie odstawały za bardzo, to równiez mit i sciema :) No o 60 fpsach juz nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki, chodziło mi o to, że na konsolkach gry wyglądają w miarę ładnie przy niskim koszcie zakupu, a jak chcemy mieć faktycznie cudo ze wszystkimi wodotryskami, no to już trzeba sporo dopłacić tak jak w moim przypadku :) Największą tajemnicą jest dla mnie właśnie Uncharted, które na tak słabym sprzęcie wygląda i chodzi pięknie, oczywiście jeśli 30 klatek nie przeszkadza. Widocznie Naughty po prostu potrafi robić piękne gry, a i nie lada wsparcie od Sony było zapewne $$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2017 o 14:14, chudyda napisał:

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

1szy link z google, takie trudne aod serwisu o grasz trochę żetelności bym wymagał

bo potem xbox taki słaby jest a ps4 taki pro

No bo akurat xbox jest słabszy. To jak by się kłócić że maluch jest szybszy od ferrari.

Jednak mi właśnie chodziło o to że nie masz racji i jak widać nawet dobrze nie sprawdziłeś.

Kasha28 to wyjaśnił. Zaznaczając czego też tyczy artykuł.

Po za tym reszta no ja was błagam, nie porównujcie jakości czy tak zwanych "porównania grafik" na YT.  YT używa takiej shitowej kompresji że nawet jak ktoś wam da porównanie w 4k to i tak nie będzie taka sama jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2017 o 23:42, MisioKGB napisał:

Nie no chłopaki, chodziło mi o to, że na konsolkach gry wyglądają w miarę ładnie przy niskim koszcie zakupu, a jak chcemy mieć faktycznie cudo ze wszystkimi wodotryskami, no to już trzeba sporo dopłacić tak jak w moim przypadku :) Największą tajemnicą jest dla mnie właśnie Uncharted, które na tak słabym sprzęcie wygląda i chodzi pięknie, oczywiście jeśli 30 klatek nie przeszkadza. Widocznie Naughty po prostu potrafi robić piękne gry, a i nie lada wsparcie od Sony było zapewne $$.

No właśnie Uncharted czy Killzony lub inne gry z wewnętrznych studiów potrafią wykorzystać na maksa potencjał sprzętu. Akurat ekipa z ND to dla mnie mistrzowie kodu ale i inne ich studia bardzo skupiają się na wykorzystaniu mocy konsoli. To jest siła exclusivów. Na PC niestety przez to że każdy ma inny sprzęt nie opłaca się poświęcać czasu na wygląd aby potem męczyć się z optymalizacją pod jak najwięcej sprzętów. Już pomijam świetnych artystów którzy plastycznie robią niesamowite scenerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować