Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch - 1,5 miliona sprzedanych egzemplarzy

7 postów w tym temacie

Stack_Black napisał:

Daj juz spokoj z tym Wiedzminem , ktory byl sredni do bólu. Oprócz pieknego swiata i doroslego podejscia do tematu ta gra nie miala nic do zaoferowania.

Jeżeli Wiedźmin (najnowszy) był średni to nie wiem jaka gra z ostatnich paru  lat była powyżej średniej. Według mnie w tym wypadku… żadna. Mnie Wiedźmin urzekł i nie tylko mnie z resztą, skoro gra dostała wysokie noty.

Co do Switcha to pewnie kupie jeżeli na tę konsolkę wydadzą nowe Pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, okazuje się, że zdecydowana większość osób (89%), które zakupiły konsolę, wyposażyły się jednocześnie w najnowszą osłonę przygód Linka – The Legend of Zelda: Breath of the Wild."

Ciekawe po co te pozostałe 11% kupiło sprzęt za 400 zielonych. Dla szpanu? Bo chyba nie dla 1-2 switch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, po co te porównania do "Wiedźmina"?

"Wiedźmin Dziki Gon" to obecnie najlepsza gra RPG (Sorry, PoE, T, itp. ale w Wiersku wszystkie dialogi są nagrane i nie trzeba czytać ton tekstu) a jego siła tkwi w postaciach, świecie Sapkowskiego i świetnych dialogach.

"Zelda" to zupełnie inna gra bo to miks kilku gatunków oraz Japońska specyfika. Tam nigdy nie było nagranych dialogów, więc nie rozumiem zarzutów w tej kwestii, jak i tych o "dziecinną" grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować