Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - kobieca wersja nekromanty na nowym wideo

8 postów w tym temacie

MisticGohan_MODED napisał:

A ten nekro to niby miał się pojawić na początku tego roku i co ? Jak zwykle Blizz olał wszystkich ciepłym moczem

Na początku roku to miał być "super" event na 20-to lecie Diablo - był. Co do premiery dodatku to jego cena, ani data nie były wtedy znane (zapowiedzieli obie rzeczy jednocześnie) - nie wiem jak jest teraz, więc zanim coś napiszesz to sprawdź co i jak. Bynajmniej nie bronię Blizza, bo ja wiem, że za ten "dodatek" kasy ode mnie nie zobaczą - nie mam zamiaru płacić za jedną "skórkę", bo im się tak podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisticGohan_MODED napisał:

A ten nekro to niby miał się pojawić na początku tego roku i co ? Jak zwykle Blizz olał wszystkich ciepłym moczem

Blizzard \NIGDY nie mówił że Necro ma pojawić się na początku roku to były jedynie urejenia fanów którzy nie potrafia słuchać.. Od początku była mowa o drugiej połowie 2017 a nawet o okresie jesiennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzyno to nie będzie dodatek !! To tylko marne DLC !!! Wiem, ciężko niektórym zrozumieć róznicę między marnym wyciągniem kasy za bzdurne DLC, żerujacym bardziej na sentymencie, i tak naprawdę nie zmieniajacy NIC w mechanizmach gry, a między pełnoprawnym dodatkiem, który fabułę poszerzy, doda, bądź wzbogaci mechaniki dostepne w grze.  Rise of the Necromancer to tylko marne popłuczyny, a nie żaden DODATEK. Ogarnij się pismaku. Ba, nawet na oficjalnej stronie bli$$a, w dziale Q&A jest takie pytanie, czy to jest dodatek czy nie i odp jest oczywista ... NIE ... badum tsss  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VrOObel69 napisał:

Autorzyno to nie będzie dodatek !! To tylko marne DLC !!! Wiem, ciężko niektórym zrozumieć róznicę między marnym wyciągniem kasy za bzdurne DLC, żerujacym bardziej na sentymencie

Myśle ze musisz zebrac ludzi myslacych podobnie do Ciebie i wystartowac z jakaś krucjatą, majaca na celu zniszczenie blizza i przedewszystkim usmiercenie wszystkich tych pochalkow kapitalizmu, którzy o dziwo chca wydawac zarobione przez siebie pieniadze zgodnie ze swoja, a nie czyjas wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP napisał:

1 godzinę temu, VrOObel69 napisał:

Autorzyno to nie będzie dodatek !! To tylko marne DLC !!! Wiem, ciężko niektórym zrozumieć róznicę między marnym wyciągniem kasy za bzdurne DLC, żerujacym bardziej na sentymencie

Myśle ze musisz zebrac ludzi myslacych podobnie do Ciebie i wystartowac z jakaś krucjatą, majaca na celu zniszczenie blizza i przedewszystkim usmiercenie wszystkich tych pochalkow kapitalizmu, którzy o dziwo chca wydawac zarobione przez siebie pieniadze zgodnie ze swoja, a nie czyjas wola

Hahahaha doskonały plan :) Tylko po co coś uśmiercać, niszczyć itd. Wielki Blizzard w moich oczach i tak umarł, i odradził się jako pijący z portfeli graczy bli$$ard, firma która skupia się na robieniu kolorowych proporczyków, zwierzątek, skrzydełek, portecików i innych festyniarskich badziewi. Do tego to wszystko dzieje się w Diablo, w świecie, który był kreaowany na dark fantazy. Jeszcze się tym zachwycają jakby 8my cód świata odkrywali i oddawali go w ręce graczy. Marne DLC z JEDNĄ klasą postaci robią już nie wiadomo ile czasu ...

To wszystko mnie tylko smuci. Złości mnie natomiast cała napompowana retoryka wokół tych ich produkcików - nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy, robią pół produkty do Diablo3, a całą otoczką wokół, starają się zamaskować jak marne to wszystko jest, niech już nie męczą legendy, niech dadzą umrzeć w spokoju temu gniotowi, jakim jest D3. Bez klimatu, bez ciekawej fabuły, bez polotu, bez pomysłu na siebie i na przyszłość marki, ileż tych odgrzewanych kotletów jeszcze bli$$ wyciągnie? Dość. Diablo 3 miało swój czas dla mnie, w owym czasie dało mi dużo frajdy, ale też dużo rozczarowania jako całością (o czym napisałem) i czas iść dalej, świat idzie dalej (popatrz na Path of Exile - 6 nowych aktów na czerwiec zapowiedzianych...6!) a bli$$ robi jednego biednego Nekrosa i kilka świecidełek, a bli$$ drobi w miejscu, bye bye bli$$, R.I.P. Diablo3. Niech sobie każdy wydaje pieniądze i spędza czas jak chce - na zdrowie, ja po prostu chętnie wydam pieniądze na gry innego studia. Na samo darmowe Path of Exile wydałem już sporo kasy, nie żeby mi jakoś specjalnie były potrzebne itemy za nie - nie, ale po prostu doceniam pracę ludzi tworzących ten produkt, i inaczej nie mogę tego wyrazić, tylko kupując świcidełka w ich sklepie, bli$$ardowi nie dam już ani złotówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zdaje się tylko płatne DLC a nie dodatek. Dodatek wydaje się w pudełku i zawiera więcej niż dodanie nowej klasy (o reszcie nowości nawet nie ma co wspominać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować