Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Titan Quest - dzień piąty

44 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 14:02, Evil Khan napisał:

Kurtka, kupiłbym tego Titan Questa ale kapkę za drogi jest... może jakis konkursik ? :)


Niom, ja pwenie zakupie ale cena tak 10-15zł niższa to byłby czadzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:08, natanadler napisał:

> Kurtka, kupiłbym tego Titan Questa ale kapkę za drogi jest... może jakis konkursik ? :)


Niom, ja pwenie zakupie ale cena tak 10-15zł niższa to byłby czadzik;)

Obejrzałem właśnie filmik z tego newsa - jest fajnie ale nie powala - taki Sacredo-Dungeono Siege2... I tak kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:09, Evil Khan napisał:

> > Kurtka, kupiłbym tego Titan Questa ale kapkę za drogi jest... może jakis konkursik
? :)
>
>
> Niom, ja pwenie zakupie ale cena tak 10-15zł niższa to byłby czadzik;)
Obejrzałem właśnie filmik z tego newsa - jest fajnie ale nie powala - taki Sacredo-Dungeono
Siege2... I tak kupię :)


Właśnie zapowiedzi mnie jakoś przekonały, chociaż sceptycznie byłem nastawiony. Ale te 80 zeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm," Nadszedł czas na ostatnią część materiałów, przygotowanych z okazji Tygodnia z Titan Quest."

mogliście odrazu napisac ze chodzi o tydzien roboczy bo sie nastawilem na 7 textów :)
eh. gra poczeka do przyszlego miesiaca - najpierw dokończe rol i h5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:32, Lucas the Great napisał:

> Poczekam do wydania i zobaczę jak wygląda w całości bo zapowiada się bardzo fajnie.
Już sobie nie poczekasz, dziś premiera ;)

Widzę że wam się lepiej sprzedał niż Homm5 - już od wczoraj brak towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak mam przeniesc moje postacie (24 i 35 lvl) z wersji ang do polskiej ? pomocy ... szkoda moich godzin grania :(

tylko nie mowcie ze sie nie da bo sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:35, Evil Khan napisał:

> > Poczekam do wydania i zobaczę jak wygląda w całości bo zapowiada się bardzo fajnie.

> Już sobie nie poczekasz, dziś premiera ;)
Widzę że wam się lepiej sprzedał niż Homm5 - już od wczoraj brak towaru :)

Z tego mozna wywnioskować, że po prostu reklama czyni cuda :) Pozostaje tylko mnie czekać na tańszą edycję gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:48, Dawid.Sz.18 napisał:

omen masz juz tą gre i jak powiedz fajnie sie gra czekaj powiedz czy mi to pujdzie plz AMD
Athlon(tm)XP 2400+2.01GHZ 512 MB Ram pewnie bedzie mi ciąc :/


Gra się fajnie, bo ja lubię h&s - na Sacred zjadłem zęby, w DS i DS2 też grałem, więc naprawdę nie trudno mi polubić kolejną, dobrą produkcję. A co do tego, czy Ci pójdzie - wymagania minimalne spełniasz więc chyba się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha spoko thx za rade zasrany komp kupuje se nowego za tydzien bo ten mniaj juz dobija :/ muwisz ze fajna no chyba ja kupie hmm... a ile jest tam lvl trudnosci wiesz morze bo w sacredzie jest durzo a w DS2 bodajze 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Sacred zrobiono tu grę, a potem można ją kontynuować na wyższych levelach (podział na "Zwykły", "Epicki", i "Legendarny") więc jak skończysz raz to można na pamięc przejść drugi raz, ale z silniejszymi potworkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zamówiłem kurierem, miała dojść dzisiaj, nic z tego. Widać jako jedyny jej nie dostałem w terminie. Nie po raz pierwszy zresztą. Państwo wysłali grę w terminie, to Masterlink jak zwykle daje ciała. Naprawdę pogratulować świetnego przewoźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować