Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - zwiastun w 4K z HDR

9 postów w tym temacie

Przy okazji tego wyciskania wszystkiego z Frostbite, wycisnęli także wszystkie emocje z animacji twarzy xD A tak ogólnie to trzeba poczekać na kilka patchy przed zakupem nowego Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Przy okazji tego wyciskania wszystkiego z Frostbite, wycisnęli także wszystkie emocje z animacji twarzy xD A tak ogólnie to trzeba poczekać na kilka patchy przed zakupem nowego Mass Effecta.

 

Jeśli chodzi o animacje 
http:theralphretort.com/a-cosplayer-with-no-video-game-experience-was-the-lead-facial-animator-for-mass-effect-andromeda-3017017/

nie ma się co dziwić że jest źle w tej kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Przy okazji tego wyciskania wszystkiego z Frostbite, wycisnęli także wszystkie emocje z animacji twarzy xD A tak ogólnie to trzeba poczekać na kilka patchy przed zakupem nowego Mass Effecta.

Ta, bo jakaś banda idiotów zrobiła kilka gifów i puściła w świat... To tak jakby kupić sprzęt Samsunga, który się popsuł i od dziś będziemy chrzanić, walić itp. jaki to Samsung jest zły... a tysiące innych ludzi też kupują Samsunga i im wszystko pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zła... Towarzyszy przy niej odczucie jakby grało się w pierwszego Mass Effecta i jednocześnie jest to dobre i złe. Dobre bo to dobra gra ale zachowuje się i wygląda jak stare ME nawet mechanika działania wszystkiego wydaje się bardzo podobna na pierwszy rzut oka. Jest nadzieja że im dalej w las tym będzie lepiej ale już na starcie po pierwszych godzinach gry straciłem nadzieję że otrzymaliśmy tytuł ponadczasowy. Wydaje mi się że zabrakło conajmniej kilku miesięcy na doszlifowanie paru spraw tak technicznych jak i być może koncepcyjnych... To dobry produkt ale po zawodzie jaki sprawiła końcówka ME 3 każdy liczył na powrót w wielkiej formie a to co najwyżej kalka z tego co było dobre ale i złe w poprzednich częściach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CDRV napisał:

Gra nie jest zła... Towarzyszy przy niej odczucie jakby grało się w pierwszego Mass Effecta i jednocześnie jest to dobre i złe. Dobre bo to dobra gra ale zachowuje się i wygląda jak stare ME nawet mechanika działania wszystkiego wydaje się bardzo podobna na pierwszy rzut oka. Jest nadzieja że im dalej w las tym będzie lepiej ale już na starcie po pierwszych godzinach gry straciłem nadzieję że otrzymaliśmy tytuł ponadczasowy. Wydaje mi się że zabrakło conajmniej kilku miesięcy na doszlifowanie paru spraw tak technicznych jak i być może koncepcyjnych... To dobry produkt ale po zawodzie jaki sprawiła końcówka ME 3 każdy liczył na powrót w wielkiej formie a to co najwyżej kalka z tego co było dobre ale i złe w poprzednich częściach....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem pierwsze recenzje i mówią to samo.

Animacji nie da się od tak naprawić. Cała gra jest tak skopana.

VA leży. Wzięli pewnie pracowników. Nagrali dialogi bez kontekstu i przez to wyszło okropnie.

Poziom trudności leży.

Sterowanie jest tragiczne. Zwłaszcza na PC.

Także wg mnie jedyne co ich może uratować to fabuła. I to wątpliwe bo na dobry odbiór trzeba a animacje i VA a te leżą.

Tak czy siak - IGN 10/10. Średnia krytyków będzie pewnie 8. Krytycy gier to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, CDRV napisał:

Gra nie jest zła... Towarzyszy przy niej odczucie jakby grało się w pierwszego Mass Effecta i jednocześnie jest to dobre i złe. Dobre bo to dobra gra ale zachowuje się i wygląda jak stare ME nawet mechanika działania wszystkiego wydaje się bardzo podobna na pierwszy rzut oka. Jest nadzieja że im dalej w las tym będzie lepiej ale już na starcie po pierwszych godzinach gry straciłem nadzieję że otrzymaliśmy tytuł ponadczasowy. Wydaje mi się że zabrakło conajmniej kilku miesięcy na doszlifowanie paru spraw tak technicznych jak i być może koncepcyjnych... To dobry produkt ale po zawodzie jaki sprawiła końcówka ME 3 każdy liczył na powrót w wielkiej formie a to co najwyżej kalka z tego co było dobre ale i złe w poprzednich częściach....

Dzięki za fajne podsumowanie, wstrzymam się z zakupem do momentu jak gra będzie jako tako załatana i potanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować