Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od ponad roku odkładam na później upgrade peceta

25 postów w tym temacie

Przez premiere Ryzenow to teraz się nie opłaca kupować nowego całego kompa, dopóki AMD nie odkryje wszystkich procesorow i ew. kart i kontrreakcji Intela/Nvidii.  A napiszę też, ze nawet konsoli sony czy ms się nawet nie opłaca brać, bo za pare miesiecy bedzie wiecej info o skorpio i tez moga cos kombinowac. No przy zalozeniu, ze sledze "branze", czy przeliczam "rachunek ekonomiczny/oplacalnosci".  A jak wszystko jedno to wszystko jedno :)

Zlom czy slaby komputer to moze byc pojecie wzgledne? Bo komputer przedstawiony ogolnikowo w artykule to zalatuje standardowym komputerem wg obecnych dni? 

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SerwusX napisał:

Nie odnotowałem, a specjalnie sprawdzałem. :) 42 chyba miałem minimum. Ale 8GB RAMu trochę boli, jak gra chodzi, to nie może być włączona nawet jedna karta w przeglądarce. :D

No te 16GB RAM wydaje się teraz dobrym pomysłem. RAM nie jest aż tak drogi, choć to i tak prawie 300 zł dodatkowego wydatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MisioKGB napisał:

No te 16GB RAM wydaje się teraz dobrym pomysłem. RAM nie jest aż tak drogi, choć to i tak prawie 300 zł dodatkowego wydatku.

No własnie ceny ramu to akurat teraz na rekord chyba ida. Kostka 8 gb ddr4 która kupiłem rok temu i kosztowała 170 pln dzisiaj kosztuje ponad 300. A ma byc jeszcze drozej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo, przy bardziej wymagających grach, włączam gamebooster w WinOptimizerze Ashampoo. Te dodatkowe mega RAMu są bardzo odczuwalne, zwłaszcza przy 4GB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować