Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon: Wildlands nadaje się tylko do kooperacji

5 postów w tym temacie

Nie wiem chłopcze w co grałeś ale krzywdzisz teraz wiele osób - którzy np. myślą o zakupie gry bo czują w 100 % klimat który jest oferowany a nie mają np. czasu na grę po nocach i znajomych którzy preferują ich styl. A granie z randomami mija się z celem jako że są to w większości idioci wychowani na GTAV online. Gram ponad 40 h w trybie solo jak masa innych ludzi (gdzie na you tube co drugi film widać że jest rozgrywany w singlu) i zabawa jest przednia.Jeżeli robisz to co robisz a w tym przypadku zajmujesz się grami to powinineś weidzieć że jest grono ludzi ktrórzy np. mają frajdę z eksploracji lub podchodzą do tematu misji na poważnie. I tak jaka moi znajomi i ja sam czerpie satysfakcję z leżenia w krzakach (w trybie solo) i czekaniu na odpowiedni moment do strzału. Granie w singlu jest banalnie ?? Zapraszam Pana recenzenta do poziomu trudności Ekspert oraz wyłączenia astystenta automatycznego celowania - mówię tutaj o graczach na PS4. Nużące, monotonne misje ? Każda misja fabularna polega w większośći na : zniszcz, przechwyć, uratuj - w realnym życiu panowie z delta force mają inne rozrywki ? smoki i magia ? Panie recenzencie/uzupełniaczu, każda misja ma inne położenie/rozstawienie/lokacje i wymaga kombinowania. Na wysoki poziomie trudności naprawdę wymaga kombinowania gdzie Boty uzupełniają i asekurują dupsko kiedy ty odwalasz sam całą robotę więc nie chcesz mi chyba powiedzieć że jest nudno ? Jako ludki od gier powinniście wiedzieć że każda gra wymaga odpowiedniego podejścia - jeżeli dany gracz potrafi się dobrze bawić w co-opie a inny w singlu a jeszcze inny przy wyłączonym ekranie -żeby było trudniej to jest jego sprawa. Wasze przestroga że jest to gra zupełnie do co-opa jest kompletnie nieadekwatna. Zapraszam na facebooku na Ghost Wildlands Polska oraz Ghost Wildlands Polska Ps4  gdzie jest ponad 700 użytkowniku i połowa gra solo - napiszcie jeszce to stwierdzenie a zobaczycie jak nadchodzi sztorm ;) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z kolegą poniżej całkowicie, bo każdy gra jak lubi , a ten tytuł oferuje naprawdę bardzo dużo zabawy ktora jest niesamowicie wciągająca , nawet jak gra się w pojedynkę , i stwierdzam to pomimo że gram tylko z jednym kumplem na PS 4. I wiem że gdybym nie miał z kim grać to napewno bym grał z botami :P Ten tytuł ma to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche inaczej jest solo inaczej w coopie ,ale ja ostatnio rownież gram solo a czemu??Po pierwsze czyszcze mapy po kolei nie biegam jak idiota po calej grze tylko każdą prowincje gram na 100%.Po 2 gram taktycznie na spokojnie nie wbiegam jak pajac bo to nie the division zeby siac poploch choc mozna,tylko ze wiecej frajdy daje podejscie i rozpracowywanie taktyczne kontretnej misji.Po 3 jesli grasz w  coopie moze sie zdazyc nie bedziesz w innej czesci akcji misja zaliczona a czlowiek nie widzial co i jak bo byl w innej czesci mapy.Po 4 grajac samemu czlowiek moze zbierac na spokojnie znajdzi zwiedzac nowe miejsca naprawde samo odkrywanie nowych miejsc daje duzo frajdy,grajac solo moglem zaglebic sie w fabule odworzyc filmy na spokojnie zrozumiec co w grze sie dzieje o co gramy i mamy do zrobienia w danej prowincji a co nie ktorzy a znam goscia gral bo gral ale z fabuly zielony nawet skupic mi sie nie dal zeby tylko caly czas wyglaszal przez mikro swoje madrosci ,dlatego ja rowniez uwazam ze autor pominol sie z prawda bo faktem jest ze solo to inna gra w coopie inna nie znaczy lepsza.Ghost recon jest dla kazdego kazdy moze miec inne podejscie w kwesti misji i to jest piekne i piekny jest swiat w tej grze .Dziekuje dobranoc a autor do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, gra w solo pozwala na delektowanie się danym tematem - a jest czym (grafika, klimat, dzwięk, gameplay) nie latasz jak pajac żeby tylko ubić wroga i lecieć jak dziecko we mgle do kolejnej misji. Nikt ci nie dyszy za plecami żeby już lecieć w inne miejsce - po prostu masz czas jak ( kolega wspomniał )na czyszczenie mapy - ty jestem sterem i żaglem. Więc co-op tylko ze znajomymi z słuchawkami na uszach i po przejściu całej kampani solo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować