Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect Andromeda - przegląd ocen. Nie będzie tytułu gry roku

33 postów w tym temacie

40mil$ a gra nie wyszła w połowie tak fajna i grywalna jak np. Wiedzmin 3 lub ME 2. Bioware cofa się w rozwoju, zatrudnienie np. animatorki twarzy z 0 doświadczeniem ? WTF ? I czemu wszystkie kobiety w tej grze wyglądają paskudnie ? https://youtu.be/-4hLiNmdLFg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem animacji twarzy i modeli ludzi to istna tragedia. Na szczęście jakoś specjalnie nie przeszkadza to w odbiorze gry. Fabuła dość ciekawa, świetna walka, przyjemna eksploracja. Dobrze przemyślany system rozwoju postaci. Jak dla mnie 7/10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... co się stało? Mieliśmy świetny ubaw z komicznymi, martwymi twarzami i chodem do toalety, ale szczerze nie spodziewałem się, że MEA będzie crapem.

Przy dzisiejszym systemie oceniania gra, która otrzymuje 7/10 jest po prostu nie warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Lamenre napisał:

Tytuł gry roku zapewne dostanie, ponieważ wydali 40 milionów na ten tytuł.

Niestety obawiam się, że możesz mieć rację - przeraża mnie wizja tego, że tytuł gry roku być może zdobędzie po raz kolejny jakiś wybrakowany produkt, jak to miało miejsce z "Fallout" 4. :/

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H@H@ A pisałem kilka miesięcy temu,że zrobią DA:I w kosmosie i zrobili. . . Brak słów.. Gralem dzięki origin access i tylko się wku.. . Wszędzie na siłke dodane elementy MMO jak w DA:I.. Co oni zrobili z tą seria? Dla mnie niech bankrutują może czegoś się nauczą. Robili fenomenalne gry a teraz robią średniaki kto tam w tym Bio zarządza ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, czaczi87 napisał:

Ale... co się stało? Mieliśmy świetny ubaw z komicznymi, martwymi twarzami i chodem do toalety, ale szczerze nie spodziewałem się, że MEA będzie crapem.

Przy dzisiejszym systemie oceniania gra, która otrzymuje 7/10 jest po prostu nie warta uwagi.

Sorry, ale takie podejście to zboczenie dzisiejszych czasów i rozwydrzonych graczy, gdyż 7/10 lub 70%/100% to nadal jest dobra gra.

Edytowano przez lis_23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lamenre napisał:

Tytuł gry roku zapewne dostanie, ponieważ wydali 40 milionów na ten tytuł.

40 milionów jak na tytuł AAA robiony przez 5 lat to śmiesznie mało. Żadnych GOTY nie będzie. F4 zresztą też praktycznie nic nie wygrał (wspomniany wcześniej przez kogoś innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pisałem, że tak będzie. Pomijając zupełny chaos w bioware, jak np. zatrudnianie od pracy takich ludzi jak ten pan: https://www.youtube.com/watch?v=m7ADHqDevmE - od paru miesięcy znamy niepodważalną przesłankę, że ta gra będzie dnem.

Pierwszy gameplay został opublikowany nawet nie pół roku temu - z oczywistych przyczyn - gameplay jeszcze nie istniał.

Gdy robi się z pośpiechem taką ogromną grę, to nie wróży dobrze. Nawet jeśli pracownicy podołaliby tempu i wiele elementów byłoby dobrych, nie ma szans, aby połączono je tak, aby razem tworzyły dobrą, spójną całość. No sorry, gameplay to podstawa, a w przypadku gry otwartej, musi on nie tylko dawać frajdę, ale też współgrać z całą resztą. A tutaj? Duże przestrzenie, bezsensowny pojazd, bezsensowny grind, po czym crafting tylko dla głównego bohatera, równie nieprzemyślane levelowanie, a do tego kretyńscy przeciwnicy i walka rozdarta między strafe'owaniem, a systemem osłon. A całość pchana przez tragiczną fabułę. Andromeda to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już  od dawna było wiadomo że nie będzie grą roku ale chyba nikt sie takiego dziadostwo nie spodziewał. Mass effect to była super seria którą ktos za przeproszeniem zjebał robiąc to na modłę dragon age'a co już na wstępie projektowania gry ja skreśla. 

Kto im zabronił zrobić coś na w styl staraj trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

Sorry, ale takie podejście to zboczenie dzisiejszych czasów i rozwydrzonych graczy, gdyż 7/10 lub 70%/100% to nadal jest dobra gra.

Skala 10 punktowa zaczyna sie na 6 a kończy na 10, więc 7/10 należy przetłumaczyć na 2/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GRAM.PL

Polecam napisać artykuł o tym,że wiedzmin 3 to jedna z najlepszych RPG ostatnich długich lat i przez następnych 2-3 lepszej nie będzie. Tutaj filmik jednego Pana z którym się w 100% zgadzam https://www.youtube.com/watch?v=80SWZWHF3ao

PS. Nie robie hajpu tylko dla mnie to najlepszy RPG jaki ostatnio się ukazał, jedyny RPG gdzie robiąc side questy nie nudzisz sie grą.. Jedyny RPG który ma tak zaje.. dodatki..  Chwała i czekam na Cyberpunk.

Edytowano przez myth555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tigivo napisał:

Skala 10 punktowa zaczyna sie na 6 a kończy na 10, więc 7/10 należy przetłumaczyć na 2/5.

Nie, zaczyna się na 1 a kończy na 10.

Nie chodzi mi o obronę "Andromedy" tylko o to, że gracze sami nie wiedzą, czego chcą: jeżeli gra dostanie 7/10 to jest płacz, że to crap - jeżeli dostanie 9 lub 10 to też jest płacz, ze recenzje są na pewno przekupione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A później mnie naczelnym hejterem nazywają bo mówiłem że popsuje Andromedy. Btw, tej gry nawet nie robił core team tylko jakiś zespół co robił średniaki. Dali im Andromede i zmienili nazwę na Bioware cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

7/10 lub 70%/100% to nadal jest dobra gra.

Tak, jak najbardziej racja, ale jako część serii, jest to naprawdę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henrar napisał:

F4 zresztą też praktycznie nic nie wygrał.

Patrząc na zwrot "praktycznie nic", rozumiem, że masz na uwadze nagrodę gry roku na DICE Awards?
Przy okazji, F4, jego jakość i nagorda GOTY, przypomniało mi nagordę gry roku dla Skyrima.
Niezliczona ilość błędów, a takie nagordy.

Bethesdę chyba lubią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Cygi napisał:

Patrząc na zwrot "praktycznie nic", rozumiem, że masz na uwadze nagrodę gry roku na DICE Awards?
Przy okazji, F4, jego jakość i nagorda GOTY, przypomniało mi nagordę gry roku dla Skyrima.
Niezliczona ilość błędów, a takie nagordy.

Bethesdę chyba lubią. ;)

Cała jedna. Całą resztę zgarnął Wiedźmin 3.

 

Już lepszym porównaniem byłoby zdobycie GOTY przez Dragon Age Inquisition, czyli coś, czego nigdy nie zrozumiem.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować