Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - tak przeciętnie, że aż boli. Nasza recenzja

134 postów w tym temacie

Z lektury recenzji myślałem, że będzie 3 może 4 na 10. A tu miłe zaskoczenie, bo 7/10. <sarkazm>

Cytat

" ...naprawdę nie spodziewałem się, że BioWare zrobi z kontynuacji było nie było porządnej serii Mass Effect, coś, w co po prostu nie chce się grać."

Dobrze by było zwagować trochę tę recenzję, bo póki co bardziej trąci dissem niż artykułem na szanowanym portalu. :) Albo poprawić ocenę końcową, bo w treści nie znalazłem w zasadzie żadnych plusów, które zachęcałyby do grania.

Edytowano przez Sherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Panie redaktorze ale ok 60-70% recenzji wystawia Pan zła lub neutralną ocenę grze, natomiast ocena końcowa to 7/10 sorry troche to się nie trzyma kupy. W moim mniemaniu taka recenzja to jest 5/10 ewentualnie 6/10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest wystarczająco niska ocena dla takiego dużego tytułu, który mimo wszystkich swoich wad jest jednak lepszy niż jakieś Mars: War Logs czy inny crap. Krytykuję go ostro, ale porównując do gier z kategorii 9/10, także dlatego, że do niej należały poprzednie Mass Effecty.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I brak minusa za to coś co niektórzy nazywają animacją twarzy ? ;) Widzę że nie tylko ja czytając recenzje spodziewałem się wyniku góra 6/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ocenę i w plusach " niezły początek ", gdzie większość osób które miały okazję zagrać, wspominały, że początek choletnie "nic nie znaczy" i była to zła decyzja dać ten nudniejszy etap gry do triala (potem fabuła się rozkręca), to już mam pewne wątpliwości do tej recenzji.

"75% zawartości to śmieci" - tutaj kończę swoją przygodę ze stroną...

Edytowano przez Himiodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

Ale Sławek, jest poprawność przecie, którą ty tak bardzo lubisz i pragniesz wszędzie :D

Nie jest to samo w sobie warte oczka w górę?

No to przecież masz to oczko w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Himiodzio napisał:

Jak zobaczyłem ocenę i w plusach " niezły początek ", gdzie większość osób które miały okazję zagrać, wspominały, że początek choletnie "nic nie znaczy" i była to zła decyzja dać ten nudniejszy etap gry do triala (potem fabuła się rozkręca), to już mam pewne wątpliwości do tej recenzji.

"75% zawartości to śmieci" - tutaj kończę swoją przygodę ze stroną...

Potem fabuła się rozkręca? Heh, to albo masz zupełnie inne pojęcie fabuły, albo zupełnie inne pojęcie potem :) Fakt, zaczyna się coś dziać w końcu, ale jakieś 20 godzin po tym wstępie. O to ci chodziło z "potem"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KeyserSoze napisał:

Potem fabuła się rozkręca? Heh, to albo masz zupełnie inne pojęcie fabuły, albo zupełnie inne pojęcie potem :) Fakt, zaczyna się coś dziać w końcu, ale jakieś 20 godzin po tym wstępie. O to ci chodziło z "potem"? :D

"Potem" - czyli fragment po zakończeniu triala. Według mnie fragment który udało się przegrać w czasie trwania wersji próbnej, był najnudniejszym etapem ME  (z recenzji można wywnioskować, że całkiem spora grupa uważa tak samo).

20h po wstępie? Jeśli liczysz w tym większość czasu na eksplorację etc... to się zgodzę.

Jeśli mówimy o 20h czystej fabuły, to zaczynam sądzić, że może różne redakcje, dostały różne gry.

Edytowano przez Himiodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Himiodzio napisał:

"Potem" - czyli fragment po zakończeniu triala. Według mnie fragment który udało się przegrać w czasie trwania wersji próbnej, był najnudniejszym etapem ME  (z recenzji można wywnioskować, że całkiem spora grupa uważa tak samo).

 

Tak z czystej ciekawosci. Nie zebym sie czepiał, ale jak mozesz twierdzic ze ten etap jest najnudniejszy, skoro nie przeszedłes całego ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że ta recenzja, abstrahując już od niekonsewkencji w ocenie końcowej, pisana była najprawdopodobniej przez łysego, cierpiącego na wieczną depresję, wypalonego życiem i doszczętnie przemęczonego mężczyzny w wieku średnim (no offence) ?  Czy ta gra naprawdę nie ma żadnych mocnych stron ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor jest mało kompetentny przez całą recenzję jedzoe po grze, zamieszczając w minusach wszystko poza aspektem wizualnym gry i daje ocenę 7/10. Według recencji wynika 3 góra 4. Może czas nauczyć się liczyć.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:
- zjechanie produktu prawie po całości
- zamiast 5/10 maks, danie 7/10
- zawyżenie oceny przez bycie poprawnym politycznie do zrzygania
- brak minusu animacji twarzy

Rzetelność Serafina, odcinek n-ty.

Edytowano przez Cygi
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza recenzja, jaką kiedykolwiek czytałem. Tyle narzekania, płakania, ujadania, wytykania, plucia, stękania, wyzywania, karcenia, wymądrzania, przesadzania, wycia. A na koniec ocena 7/10, czyli dobra gra. No oczywiście, brzmi logicznie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hidden_shadow666 napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ta recenzja, abstrahując już od niekonsewkencji w ocenie końcowej, pisana była najprawdopodobniej przez łysego, cierpiącego na wieczną depresję, wypalonego życiem i doszczętnie przemęczonego mężczyzny w wieku średnim (no offence) ?  Czy ta gra naprawdę nie ma żadnych mocnych stron ? 

Sławek dostał po czapie za ostatni artykuł, to teraz stara sie plynac z pradem i nie sprzeciwiac sie gramowej braci. A ze na gramie ostatni ME jest raczej równany z ziemia, to recenzja jest jaka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się