Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest - dziś premiera!

52 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 15:46, Lucas the Great napisał:

> Najemnicy nie muszą nikomu hołdować na stałe, biorą zlecenia gdzie chcą - pracuję tylko
z takimi
> ludźmi, nienawidzę niewolnictwa
Dodam jeszcze, że dzięki temu wiem, że otrzymam obiektywne teksty, a nie laurki - najemnik
który by się splamił stronniczą oceną, staraciłby reputację zawodowca i miałby kłopoty z kontraktami
przez to :)

Ale z najemnikami jest taki kłopot, że pójdą tam gdzie im więcej dadzą..
Znalazłem w sieci namiary na świeżą "najemniczą krew" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym przypadku ("najemników" z Gamepress ;)) pójście tam gdzie więcej dają, nie wchodzi w grę, bo jak można zauważyć nasze teksty pojawiają się zarówno na gram.pl jak i na gamepress.pl ;) Można by rzec, że robimy na dwa etaty, ale to nikomu nie przeszkadza, a myślę, że czytelnikom wychodzi tylko na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:07, Mejste napisał:

W naszym przypadku ("najemników" z Gamepress ;)) pójście tam gdzie więcej dają, nie wchodzi
w grę, bo jak można zauważyć nasze teksty pojawiają się zarówno na gram.pl jak i na gamepress.pl
;) Można by rzec, że robimy na dwa etaty, ale to nikomu nie przeszkadza, a myślę, że czytelnikom
wychodzi tylko na dobre ;)

Nie podejżewam was o przekupstwo czy coś tam - tak ogólnikowo napisałem o zawodzie "najemnika" - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e fajnie sie gra, ale moze ktos doszedl do tego jak przerwac intro wlaczajac jeszcze raz gre? wcsikam wszystko po kolei i nic, zaczynamnie to denerwowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:50, grey mather napisał:

hej czy ktoś mi powie czy TQ pójdzie na takiej konfiguracji: celeron 1,7 Gforce FX 5200 128
512gbRAM?


Tako rzecz napis na pudełku:
Minimalne wymagania - Intel Pentium/AMD Athlon 1.8 GHz, 512 RAM, ATi Radeon 8500/GeForce 3 z 64MB RAM (gra nie obsługuje GeForce 4MX!), 5GB na HDD, napęd DVD.
Tyle powiedziało pudełko w swej mądrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:00, Gecco napisał:

e fajnie sie gra, ale moze ktos doszedl do tego jak przerwac intro wlaczajac jeszcze raz gre?
wcsikam wszystko po kolei i nic, zaczynamnie to denerwowac:/


A wciskałeś klawisz myszki :> Bo mnie to działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:26, remolinek69 napisał:

A do jakiej gry to jest podobne bo podoba mi się to ale nie wiem czy warto to kupić a podoba
mi sie bardzo


Jeśli Ci się podoba to po co się zastanawiać? Bierz i już:)
Ale jeśli chcesz wiedzieć, to z założenia gatunek hack&slash jest podobny tylko sam do siebie, rewolucji tu brak, ewolucja tylko. Mnie to bardziej przypomina Sacreda niż Diablo, bo Sacred tak jak Titan Quest jest w miarę kolorowy, spokojny i przyjemny, Diablo było diablo mroczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu nieco skrytykować jeden aspekt wydania TQ, mianowicie "pudełko".
Sięgnąłem dizś po nie w Empiku - generalnie każda gra (od dawien dawna) stara się tylnią stroną box''a reklamować swoje zalety maksymalnie dużymi (lub licznymi) screenami oraz textem. Zrzuty nie są takie złe, ale literki pod nimi są nietypowo małe - trochę źle to wpływa na wizerunek całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja bym miał coś zarzucać to literki tak, ale użyte w grze - dałbym jakąś bardziej klimatyczną czcionkę (może nie jakieś zawijasy, ale Władca Pierścieni nowy ładnie zachował oryginalną i super wygląda). A co literek na opakowaniu - kwestia gustu, mnie pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ... ponoc lepszy bedzie niejaki polski Frater(wg CDA) w demo Fratra gralo mi sie nawet lepiej niz w demo TQ
bez obrazy - napewno nie dostalem 50zl od pracownika Techlandu za napisanie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:33, remolinek69 napisał:

dzięki za rade OmenSannarin Oryginalny nick taki coolerski


Mówisz to z przekąsem czy serio tak uważasz:> Bo Omen używam od dawna (wcale nie film był mją główną inspiracją, lecz dużą, to bardziej łacina) a Sannarin pochodzi z generatora nazwisk dla postaci z Neverwinter Nights - i tak już wszędzie zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny mowia same za siebie, uwazam ze gierka jest dobra w swoim rodzaju, dzisiaj dostalem paczke o 12 i gdyby nie wyjazd do cioci to do tej pory pewnie bym cial w gre. Tak mnie wciagnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę w piątek popołudniu- zainstalowałem i zaczynam grać. A tu na początku już są dwa błędy.
Pierwszy- w czasie rozmowy głos się niekiedy urywa.
Drugi- w momencie kiedy wejdę przez przypadek w jakąś szczelinę , to nie można się wycofać i trzeba grę resetować.
Jak na te pieniądze to trochę za dużo błędów.
Czy ktoś miał podobne błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować