Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tryb Challenge w Sniper: Ghost Warrior 3 zaprezentowany w nowym gameplayu

6 postów w tym temacie

Zabawne, albo wręcz przykre jest to, że snajper nigdy nie brałby udział w takich misjach! Nigdy nie wchodziłby do wnętrza bazy. Normalnie wykonywałby to mały oddział specjalny ew. ze wsparciem strzelca wyborowego (nie mylić ze snajperem, bo to dwie różne funkcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten gameplay wygląda fajnie, ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądał ten challenge mode bo to powinien być taki istny weteran. Gdzie od kulki umierasz. To też wiadomo gdzie ale chodzi o sam fakt że powinno być ciężko. Fajna sceneria i cała misja widać że poboczne też będą ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

    Karczort napisał:

    Zabawne, albo wręcz przykre jest to, że snajper nigdy nie brałby udział w takich misjach! Nigdy nie wchodziłby do wnętrza bazy. Normalnie wykonywałby to mały oddział specjalny ew. ze wsparciem strzelca wyborowego (nie mylić ze snajperem, bo to dwie różne funkcje).

Jesteś tego pewien! Bo ja wiem że są różne misje i akurat mam kolegę byłego wojskowego który brał udział w takich misjach jak Kosowo. Różnych opowieści się nasłuchałem i nie jesteś w stanie wyobrazić sobie co niektórzy tam przechodzą i jakie misje mają A to niby tylko misje "Pokojowe" W dodatku to jest gra i z pewnością mniej ludzi by ją kupiło gdybyś mógł tylko osłaniać Konwoje czy grupy specjalne, gra po prostu była by miałka. Takie urozmaicenia są bardzo dobre, i nie można powiedzieć że są nie możliwe. O 80% misji nie wiemy NIC, jak nie więcej. To co nam mówią (telewizja, radio, internet idt). to kropla w morzu. Taka jest prawda. Co do trybu wyzwania to z pewnością doda to pikanterii nie tylko jednej z misji, bo wydaje mi się że to będzie w kilku/kilkunastu. Dobry pomysł i fajna gra.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że będzie tryb dla prawdziwych graczy! Podczas beta testów nie było łatwo z przeciwnikami, ale wydaję mi się, że będę czerpał większą przyjemność z gry w trybie challenge. Najpierw poświęce więcej czau na pożądne rozpoznanie, a dopiero potem będę atakował przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować