Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm - polska gra powraca w nowej odsłonie. Zobacz trailer

3 posty w tym temacie

Taaaa... Mi by bezproblemowo wystarczyła edycja premierowa. Tyle że mam zakupioną wersję Origin. Co z tego, że jest w mojej bibliotece na liście gier, skoro po pobraniu, przy próbie uruchomienia woła o cholerny Games for Windows. I nic, absolutnie nic się nie da z tą wersją zrobić, żeby ruszyła...

Ot, uroki kupowania wersji cyfrowych - nigdy do końca nie ma się pewności, czy gra po jakimś czasie będzie nadal dostępna i uruchamialna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Taaaa... Mi by bezproblemowo wystarczyła edycja premierowa. Tyle że mam zakupioną wersję Origin. Co z tego, że jest w mojej bibliotece na liście gier, skoro po pobraniu, przy próbie uruchomienia woła o cholerny Games for Windows. I nic, absolutnie nic się nie da z tą wersją zrobić, żeby ruszyła...

Ot, uroki kupowania wersji cyfrowych - nigdy do końca nie ma się pewności, czy gra po jakimś czasie będzie nadal dostępna i uruchamialna :/

Marudzisz, bo GFWL jest caly czas dostepne i mozna sie zalogowac. Nie twierdze, ze jest bezproblemowy, ale nadal dziala w trybie online zarowno w Bulletstormie jak i GTA IV czy Gearsach. 

Przed chwila dla pewnosci sprawdzilem u siebie i jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować