Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raz drętwo, raz wesoło - recenzja Power Rangers

7 postów w tym temacie

Przestaje wchodzić na wasz portal. Nie wiem jak inni ale ja tu chodzę bo chce poczytać o grach czy filmach bez zadnych naleciałości ideologicznych i politycznych a wam to się ostatnio ciągle zdarza. Może to target na więcej klików i komentarzy ale nie dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilNowakToJa napisał:

Przestaje wchodzić na wasz portal. Nie wiem jak inni ale ja tu chodzę bo chce poczytać o grach czy filmach bez zadnych naleciałości ideologicznych i politycznych a wam to się ostatnio ciągle zdarza. Może to target na więcej klików i komentarzy ale nie dla mnie. 

Erm... jakie w tym tekście znalazłeś naleciałości polityczne czy ideologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One_of_the_Many napisał:
KamilNowakToJa napisał:

Przestaje wchodzić na wasz portal. Nie wiem jak inni ale ja tu chodzę bo chce poczytać o grach czy filmach bez zadnych naleciałości ideologicznych i politycznych a wam to się ostatnio ciągle zdarza. Może to target na więcej klików i komentarzy ale nie dla mnie. 

Erm... jakie w tym tekście znalazłeś naleciałości polityczne czy ideologiczne?

Prawdopodobnie chodzi o ostatni akapit:

"Obrońcy białej rasy, tropiący gdzie się da mizoandrię, też mogą spać spokojnie – szefem ekipy jest biały młodzieniec, w dodatku grający na pozycji rozgrywającego (futbol amerykański), czyż może być coś bardziej klasycznego?"

Szczerze mówiąc to ja też mam już po dziurki w nosie ciągłych wstawek o rasizmie, mizoandrii, mizogonii, homofobii i innej poprawnie politycznej nowomowy. Oczywiście wszystko polane lukrem dosrania "obrońcom białej rasy". To zabawne i ironiczne, ale to właśnie tym śmiesznym strażnikom poprawności politycznej nie zamyka się jadaczka, non stop muszą mówić o rasach i płciach, podczas gdy inni traktują się po prostu jak ludzie, bez ciągłego dzielenia na kategorie.

Gram się systematycznie stacza od czasu nowego forum i traci użytkowników, a te ostatnie teksty to wbijanie sobie gwoździ do trumny. Jeden redaktor stwierdza, że obowiązkiem twórców jest nie tworzyć gry wedle własnej wizji, a tak, by absolutnie nikogo na świecie nie urazić. Druga świeżbią palce nawet pisząc głupią recenzję blockbustera i musi, ale to koniecznie musi dodać wstawkę podkreślającą jej poprawne politycznie poglądy. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2017 o 09:33, LosBadylos napisał:

Prawdopodobnie chodzi o ostatni akapit:

"Obrońcy białej rasy, tropiący gdzie się da mizoandrię, też mogą spać spokojnie – szefem ekipy jest biały młodzieniec, w dodatku grający na pozycji rozgrywającego (futbol amerykański), czyż może być coś bardziej klasycznego?"
 

Czy ja wiem... Kiedyś krzykacze się wydzierali gdy w filmie nie było kolorowego aktora. Teraz przyszła inna moda i inni krzykacze się wydzierają gdy w filmie jest kolorowy aktor. 

Cytat

Druga świerzbią palce nawet pisząc głupią recenzję blockbustera i musi, ale to koniecznie musi dodać wstawkę podkreślającą jej poprawne politycznie poglądy. Żałosne.

Nie nazwałbym tego politycznymi poglądami. Raczej znużeniem i przytykiem w kierunku tych drugich krzykaczy. A w tym kierunku akurat dlatego, że raczej tylko oni mogliby mieć jakiś problem z tym filmem / obsadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie. Moze autorka za czasów liceum była stereotypowa cicha myszka, zakochana wlasnie w takim rozgrywajacym, który ja wykorzystał po czym opuscil i teraz ta daje upust swojej zlosci i zgryzliwosci, zeby chociaz przez chwile poczuc sie jak królowa balu? :D

Co by nie bylo offtopu - filmu nie obejrze, bo mnie nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować